BT’nin İhtiyaçlarını ve Kullanıcıların İsteklerini Karşılamak İçin Geliştirildi

Bir Intel® Evo™ tasarımı olan Intel vPro® platformu ile çalışan cihazlar, BT ekiplerinin de seveceği, iş için tasarlanmış bir platform üzerinde, kullanıcıların tüm potansiyellerini ve azimlerini ortaya çıkarmasına olanak veren deneyimler sunar.

Yasal Açıklamalar4 5 6

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Windows işletim sistemli ince ve hafif bilgisayardaki bulut tabanlı destek; bant içi yazılım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri ve bant dışı donanım tabanlı uzaktan yönetim işlevleri üzerine yürütülen IOActive çalışmasıyla (Intel'in talebiyle yapılmıştır) Aralık 2020'de ölçülmüştür. AMT, ağ bağlantısı gerektirir. Bu, Wi-Fi bant dışı yönetimi için bilinen bir ağ olmalıdır. Daha fazla bilgi için www.Intel.com/PerformanceIndex adresini ziyaret edin. Sonuçlar farklılık gösterebilir.

2

3 yıllık üst düzey bir tasarım ile kıyaslandığında, gerçekçi bir ortamda tipik iş akışları gerçekleştirilirken üst düzey Windows İşletim Sistemi temelli tasarımların ölçülen ortalama yanıt hızı. Ayrıntılar için www.intel.com/PerformanceIndex (platformlar) sayfasını ziyaret edin. Sonuçlar farklılık gösterebilir.

3

Intel Evo tasarımlarının yüksek performanslı CPU'lar, üstün ses ve görsel bileşenler, geniş ekosistem uyumluluğu, şık form faktörü inovasyonları, isteğe bağlı dokunmatik ekran ve bağlantı çözümleri gibi benzersiz özellikleri ile ölçülmüştür. Intel'in kapsamlı dizüstü inovasyon programı olan Project Athena, Intel Evo markasındaki bütün tasarımların üstün teknik özellikler ve ana deneyim göstergeleri kapsamında test edilmesini, ölçülmesini ve doğrulanmasını sağlar. Test sonuçları Şubat 2022 tarihinden itibaren geçerlidir ve her dizüstü bilgisayarın bu performansı sunacağını garanti etmez. Ayrıntılar için www.Intel.com/PerformanceIndex (Platformlar) sayfasını ziyaret edin.

4

Performans; kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre değişebilir. www.Intel.com/PerformanceIndex sayfasından daha fazla bilgi edinin.

5

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

6

Performans sonuçları, yapılandırmada gösterilen tarihler itibarıyla yapılan testlere dayalıdır ve genel kullanıma açık tüm güncellemeleri içermeyebilir. Yapılandırma ayrıntıları için yedeklemeye bakın. Daha fazla bilgi için şu sayfayı ziyaret edin: www.Intel.com/PerformanceIndex.