Günümüzde BT Profesyonelleri Her Açıdan Sorunlarla Karşılaşıyor

Artık tüm bu sorunların çözümüne yardımcı olan bir platform var.

En yeni işlemcileri görüntüleyin

Intel® vPro™ Platformunun Avantajları1

Performans

Daha fazla üretkenlik için optimize edilmiş performans ve pil ömrü ile birinci sınıf bilgisayar deneyimi elde edin.

Güvenlik

Daha derin entegre koruma katmanı sunan uç nokta güvenlik özellikleriyle işletmenizi korumaya yardımcı olun.

Yönetilebilirlik

Uzaktan yönetim çözümleriyle güçlü bilgisayar yönetimi artık mümkün.

Kararlılık

Gelişmiş kararlılık sayesinde bilgisayar yaşam döngüsü karmaşıklığını basitleştirin.

Intel® vPro™ Platformu ve Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Dijital Dönüşüm için Zemin Hazırlığı

Intel® vPro™ platformu ile güçlü performans, donanımla geliştirilmiş güvenlik ve yeni üretkenlik düzeyleri sunun.

Özeti okuyun

Intel® vPro™ Platformunun ekonomik etkileri

Intel® vPro™ platformunun ekonomik etkilerine ilişkin bu Forrester çalışmasını okuyun.

Forrester TEI raporunu okuyun

Intel® vPro™ Platformu için Ekonomik Gerekçeler

Bu inceleme raporu, Intel® vPro™ platformunun kurulu bilgi işlem uç noktalarında yaşam ömrü olay profilini etkileyerek toplam sahip olma maliyetini nasıl azaltabileceğini açıklar.

İnceleme raporunu okuyun

Bilgisayar Devreye Alma Çalışmalarının Toplam Sahip Olma Maliyetini Tahmin Edin

Intel® vPro™ platformu tabanlı cihazların devreye alınmasıyla elde edilebilecek olası tasarrufları keşfetmek için Intel® vPro™ platformu Yatırım Getirisi Tahmin Aracını kullanın.

Tahmin aracına git

Bulut Tabanlı Birleşik Uç Nokta Yönetimi Şirketlerin Elini Güçlendiriyor

Atos ve Intel'in bulut tabanlı birleşik uç nokta yönetimi çözümü, yöneticilerin Intel® vPro™ platformuna sahip bilgisayarları uzaktan yönetmelerine olanak tanıyor.

Çözüm özetini okuyun

Intel® vPro™ Platformu ile Şirketinizi Yeniden Şekillendirin

Intel® vPro™ Platformu Hukuk Şirketinin Verilerini Güvende Tutmasını Sağlıyor

Intel® Core™ vPro™ işlemcili laptoplar, Lancaster, Brooks & Welch LLP hukuk şirketindeki çalışanların daha mobil, verimli ve üretken olmalarına, böylelikle olağanüstü müşteri hizmeti sunmalarına yardımcı oluyor.

Durum incelemesini okuyun

Intel® vPro™ Platformu Lightbridge Academy'nin Geleceğe Odaklanmasına Yardımcı Oluyor

Lightbridge Academy'nin yarının liderlerini bugünden geliştirmesine yardımcı olan Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlar, üretkenliğin sürdürülmesini sağlıyor.

Durum incelemesini okuyun

İşletme İnovasyonu için Geliştirildi

Intel® vPro™ platformunda geliştirilen cihazları tercih ederek bilgi işlem uç noktalarını stratejik kurumsal varlıklara dönüştürün.

Benzersiz Kimlik Koruması Elde Edin

Intel® Authenticate Çözümü, kolaylıkla devreye alınabilen uçtan uca donanımla geliştirilmiş kimlik koruması ve özelleştirilebilir Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA) olanakları sunar.

Intel® Authenticate Çözümü hakkında daha fazla bilgi edinin

Uzaktan Yönetimi Kolaylaştırın

Güç kaybı ya da işletim sistemi arızalarında bile uzaktan keşif ve onarım olanağı sağlayan Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) ile zamandan ve yerinde destek maliyetlerinden tasarruf edin.

Intel® Active Management Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) ile Bilgisayar Yaşam Döngüsü Yönetimi

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP), bir teknoloji neslinden yeni bir nesle öngörülebilir bir geçiş olanağı sunar.

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) hakkında daha fazla bilgi edinin

İlgili Ürünler ve Çözümler

Thunderbolt™ 3 Teknolojisi

Tek ve kompakt bir bağlantı noktasıyla ekranlar ve cihazlar için hızlı ve kolay bağlantı elde edin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Optane™ Bellek

25 yıldır çıkan ilk yeni bellek teknolojisi, işlem darboğazlarını önlemek ve talepkar uygulamalarda performansı artırmak için DRAM ile depolama arasında bir köprü kurar.

Daha fazla bilgi edinin

Kurumsal Kullanıma Yönelik SSD'ler

Zorlu iş ihtiyaçları için tasarlanan Intel® 3D NAND SSD ürünleri, gelişmiş güvenlik özellikleriyle güvenilir, yüksek hızlı depolama olanağı sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel Unite® Çözümü

Mevcut araçlar ve akıllı alanlarla uyumlu, genişletilebilir bir platformla toplantıların BT çağrısı gerekmeden kolaylıkla ve zamanında başlamasını sağlayın. Intel Unite® çözümü, iş yerinde işbirliğini pratik ve ölçeklenebilir hale getirir.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® vPro™ Platformu ile Windows* 10 Geçişi

Intel® vPro™ platformunda geliştirilen Windows* 10 işletim sistemli yeni bilgisayarların inovasyonu nasıl hızlandırdığını öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin

vPro Teknolojisi ile Geliştirilen İşlemciler

Yeni 8. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlar, modelleri hızlı bir şekilde analiz etme, paylaşma, yeniden şekillendirme ve tahmin etme gibi iş zekası ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.

Şimdi satın alın

Modern İşletmelere Yönelik Çözümler

Intel® vPro™ platformu çözümlerinin şirketiniz için üretkenliği, yönetilebilirliği ve güvenliği nasıl artırdığını inceleyin.

İnfografiği okuyun

Intel® Wi-Fi 6 (GIG+) Teknolojisi

Intel® Wi-Fi 6 (GIG+) teknolojisinin yalnızca WiFi bağlantısı olan bir işyeri sağlayarak, maliyetleri azaltmayı, performansı artırmayı ve güvenliği güçlendirmeyi nasıl başardığını inceleyin.

Daha fazla bilgi edinin

İş Ortaklarımızın En Yeni Intel® Core™ vPro™ İşlemciler Hakkında Neler Söylediğini Okuyun

"Accenture, en yeni Intel® Core™ vPro™ işlemcide yapılan yeni güvenlik ve yönetilebilirlik geliştirmelerinden faydalanacak. Bu yeni geliştirmeler, Accenture çözümleri ile birlikte müşterilerin işlerini bulutta yeniden şekillendirmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarında yeni inovatif hizmetleri pazara sürmelerine yardımcı olacak." – Jack Sepple, Accenture Bulut ve Accenture Operasyonlar Grubu Teknoloji Direktörü.

"Intel, dijital dönüşümün katalizörü olmak üzere tasarlanan gelişmiş güvenlik özelliklerine, yeni yönetim özelliklerine ve performansa sahip, en yeni Intel® Core™ vPro™ işlemciyle yeni bir inovasyon dalgası yaratıyor." – John J. Minnick, Üst Düzey Direktör, Küresel Stratejik Teknoloji İş Ortağı Ekibi, Atos, Inc.

"Teknoloji liderleri, çalışanlara üretkenlik sağlarken, en yüksek bilgisayar çalışma süresi ve tehditlere karşı daha yüksek koruma için BT departmanına yönetim ve güvenlik özellikleri sunan cihazlara ihtiyaç duyuyorlar. En yeni Intel® Core™ vPro™ işlemci, CompuCom'un End-User Orchestrator™ çözümüyle müşterilere daha yüksek değer sunmak üzere üretkenlik, uzaktan yönetilebilirlik ve güvenlik özellikleri sağlıyor."–Justin Mennen, CompuCom CIO'su.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.