Intel vPro® Platformunun Avantajları1

Performans

Daha fazla üretkenlik için optimize edilmiş performans ve pil ömrü ile birinci sınıf bilgisayar deneyimi elde edin.

Güvenlik

Daha derin entegre koruma katmanı sunan uç nokta güvenlik özellikleriyle işletmenizi korumaya yardımcı olun.

Yönetilebilirlik

Uzaktan yönetim çözümleriyle güçlü bilgisayar yönetimi artık mümkün.

Kararlılık

Gelişmiş kararlılık sayesinde bilgisayar yaşam döngüsü karmaşıklığını basitleştirin.

Intel vPro® Platformu ve Çözümleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Dijital Dönüşüm için Zemin Hazırlığı

Intel vPro® platformu ile güçlü performans, donanımla geliştirilmiş güvenlik ve yeni üretkenlik düzeyleri sunun.

Özeti okuyun

Intel vPro® platformunun ekonomik etkileri

Intel vPro® platformunun ekonomik etkilerini ele alan bu Forrester araştırmasını okuyun.

Forrester TEI raporunu okuyun

Intel vPro® Platformu için Ekonomik Gerekçeler

Bu inceleme raporu, Intel vPro® platformunun kurulu bilgi işlem uç noktalarında yaşam ömrü olay profilini etkileyerek toplam sahip olma maliyetini nasıl azaltabileceğini açıklar.

İnceleme raporunu okuyun

Bilgisayar Devreye Alma Çalışmalarının Toplam Sahip Olma Maliyetini Tahmin Edin

Intel vPro® platformu tabanlı cihazların devreye alınmasıyla elde edilebilecek olası tasarrufları keşfetmek için Intel vPro® platformu Yatırım Getirisi Tahmin Aracını kullanın.

Tahmin aracına git

Bulut Tabanlı Birleşik Uç Nokta Yönetimi Şirketlerin Elini Güçlendiriyor

Atos ve Intel'in bulut tabanlı birleşik uç nokta yönetimi çözümü, yöneticilerin Intel vPro® platformuna sahip bilgisayarları uzaktan yönetmelerine olanak tanıyor.

Çözüm özetini okuyun

Intel vPro® Platformu İle Yükseltmenin Avantajları

Gücünü Intel vPro® platformundan alan yeni donanımlar, Toplam Sahip Olma Maliyeti, üretkenlik, güvenlik ve yönetilebilirlik için büyük avantajlar sunar.

Özeti okuyun

Intel vPro® Platformu ile Şirketinizi Yeniden Şekillendirin

Intel vPro® Platformu Hukuk Şirketinin Verilerini Güvende Tutmasını Sağlıyor

Intel® Core™ vPro® işlemcili laptoplar, Lancaster, Brooks & Welch LLP hukuk şirketindeki çalışanların daha mobil, verimli ve üretken olmalarına, böylelikle olağanüstü müşteri hizmeti sunmalarına yardımcı oluyor.

Durum incelemesini okuyun

Intel vPro® Platformu Lightbridge Academy'nin Geleceğe Odaklanmasına Yardımcı Oluyor

Lightbridge Academy'nin yarının liderlerini bugünden geliştirmesine yardımcı olan Intel® Core™ vPro® işlemcili bilgisayarlar, üretkenliğin sürdürülmesini sağlıyor.

Durum incelemesini okuyun

İşletme İnovasyonu için Geliştirildi

Intel vPro® platformunda geliştirilen cihazları tercih ederek bilgi işlem uç noktalarını stratejik kurumsal varlıklara dönüştürün.

Uzaktan Yönetimi Kolaylaştırın

Güç kaybı ya da işletim sistemi arızalarında bile uzaktan keşif ve onarım olanağı sağlayan Intel® Active Management Teknolojisi ile zamandan ve yerinde destek maliyetlerinden tasarruf edin.

Intel® Active Management Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) ile Bilgisayar Yaşam Döngüsü Yönetimi

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP), bir teknoloji neslinden yeni bir nesle öngörülebilir bir geçiş olanağı sunar.

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Hardware Shield, Güvenli bir Platform Temeli Sağlamaya Yardımcı Olur

Bilgisayar korsanları, BIOS da dahil olmak üzere bilgisayara saldıracak yeni alanlar arıyor. Yalnızca Intel vPro® platformuna özel Intel® Hardware Shield, BIOS yüzeyine saldırıyı azaltmaya ve bilgisayarlarını nereye götürürlerse götürsün mobil iş gücünüzü korumaya yardımcı olur.

Intel® Hardware Shield hakkında daha fazla bilgi edinin

İlgili Ürünler ve Çözümler

Thunderbolt™ 3 Teknolojisi

Tek ve kompakt bir bağlantı noktasıyla ekranlar ve cihazlar için hızlı ve kolay bağlantı elde edin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Optane™ Bellek

25 yıldır çıkan ilk yeni bellek teknolojisi, işlem darboğazlarını önlemek ve talepkâr uygulamalarda performansı artırmak için DRAM ile depolama arasında bir köprü kurar.

Daha fazla bilgi edinin

Kurumsal Kullanıma Yönelik SSD'ler

Zorlu iş ihtiyaçları için tasarlanan Intel® 3D NAND SSD ürünleri, gelişmiş güvenlik özellikleriyle güvenilir, yüksek hızlı depolama olanağı sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel Unite® Çözümü

Mevcut araçlar ve akıllı alanlarla uyumlu, genişletilebilir bir platformla toplantıların BT çağrısı gerekmeden kolaylıkla ve zamanında başlamasını sağlayın. Intel Unite® çözümü, iş yerinde işbirliğini pratik ve ölçeklenebilir hale getirir.

Daha fazla bilgi edinin

Intel vPro® Platformu ile Windows* 10 Geçişi

Intel vPro® platformunda geliştirilen Windows* 10 işletim sistemli yeni bilgisayarların inovasyonu nasıl hızlandırdığını öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel vPro® Teknolojisi ile Geliştirilen İşlemciler

Yeni 8. Nesil Intel® Core™ vPro® işlemcili bilgisayarlar, modelleri hızlı bir şekilde analiz etme, paylaşma, yeniden şekillendirme ve tahmin etme gibi iş zekası ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.

Şimdi satın alın

Intel® Wi-Fi 6 (GIG+) Teknolojisi

Intel® Wi-Fi 6 (GIG+) teknolojisinin yalnızca WiFi bağlantısı olan bir işyeri sağlayarak, maliyetleri azaltmayı, performansı artırmayı ve güvenliği güçlendirmeyi nasıl başardığını inceleyin.

Daha fazla bilgi edinin

Modern İşletmelere Yönelik Çözümler

Intel vPro® platformu çözümlerinin şirketiniz için üretkenliği, yönetilebilirliği ve güvenliği nasıl artırdığını inceleyin.

İnfografiği okuyun

Intel® Core™ vPro® İşlemci Hakkında Ortaklarımız Neler Söylüyor Öğrenin

"Accenture, en yeni Intel® Core™ vPro® işlemcide yapılan yeni güvenlik ve yönetilebilirlik geliştirmelerinden faydalanacak. Bu yeni geliştirmeler, Accenture çözümleri ile birlikte müşterilerin işlerini bulutta yeniden şekillendirmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarında yeni inovatif hizmetleri pazara sürmelerine yardımcı olacak." – Jack Sepple, Accenture Bulut ve Accenture Operasyonlar Grubu Teknoloji Direktörü.

"Intel, dijital dönüşümün katalizörü olmak üzere tasarlanan gelişmiş güvenlik özelliklerine, yeni yönetim özelliklerine ve performansa sahip, en yeni Intel® Core™ vPro® işlemciyle yeni bir inovasyon dalgası yaratıyor." – John J. Minnick, Üst Düzey Direktör, Küresel Stratejik Teknoloji İş Ortağı Ekibi, Atos, Inc.

"Teknoloji liderleri, çalışanlara üretkenlik sağlarken, en yüksek bilgisayar çalışma süresi ve tehditlere karşı daha yüksek koruma için BT departmanına yönetim ve güvenlik özellikleri sunan cihazlara ihtiyaç duyuyorlar. En yeni Intel® Core™ vPro® işlemci, CompuCom'un End-User Orchestrator™ çözümüyle müşterilere daha yüksek değer sunmak üzere üretkenlik, uzaktan yönetilebilirlik ve güvenlik özellikleri sağlıyor."– Justin Mennen, CompuCom CIO'su.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.