Şirketlerde ciddi bilgi işlem için gereken hızlı performans ile üretkenliğe yeni bir standart getirin. Çok faktörlü kimlik korumasıyla güvenlik tehditlerinin önüne geçin ve uzaktan yönetilebilirlik ile BT işletme maliyetlerini azaltın. Hepsi 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler ile mümkün.

En Zorlu İş Yüklerinin Üstesinden Gelin

Çalışanlarınız karmaşık hesaplamaları yaparken, kusursuz kodlar yazarken veya ileri düzeyde grafikler üzerinde çalışırken, Intel® Hyper-Threading Teknolojisi, en ileri düzeyde yanıt hızı sunarak görevlerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlamanız için her bir çekirdekte birden çok iş parçacığını çalıştırır ve bu sayede zorlu uygulamaların üstesinden gelir.

Çalışanlarınızın üretkenliğini arttırın

Media Asset with Text Component (RWD)

Yazılım Güvenliğini İçeriden Güçlendirin1

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin sunduğu Intel® Authenticate çözümüyle şirketinizi kullanıcı kimliği tehditlerine karşı koruyun. Kullanıcı verilerini donanımda yakalayan, şifreleyen, eşleştiren ve depolayan bu güçlü ve çok faktörlü çözüm, parola kırma, kimlik hırsızlığı ve ekran yakalama gibi yazılım düzeyindeki gelişmiş saldırılara maruz kalma olasılığını azaltır.

Şirketinizi günümüz saldırılarına karşı koruyun

Cihaz Yönetimini Modernleştirin

Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) ile yerinde BT desteği maliyetlerini azaltırken zamandan tasarruf edin. Bu teknoloji, mobil çalışanlarınız için kolay uzaktan bakım, kablosuz yönetilebilirlik ve bilgisayar yaşam döngüsü geçişlerini basitleştirecek güvenli sürücü temizleme özellikleri sunar. Intel® AMT'nin bant dışı özellikleri, bilgisayarınız kapalıyken ya da işletim sisteminin tamamen çöktüğü durumlarda dahi nerede olursa olsun kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarlara uzaktan hizmet sağlayın

Hızlı ve Kolay Kurulum

Kolay kılavuzlar ve araçlarla bilgisayarlarınızı Intel® vPro™ teknolojisinden en iyi şekilde faydalanacak şekilde kurun ve yapılandırın.

Şimdi başlayın

Intel® vPro™ Teknolojisinden Faydalanmaya Başlayın

Intel® AMT tedarikçi sertifikalarını indirin ve daha fazla ürün bilgisi alın.

Intel® vPro™ teknolojisi yetkilendirme sertifikaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) ile bir teknoloji neslinden diğerine geçiş yaparken beklenmedik durumlarla karşılaşmayacağınızı bilirsiniz.

Intel® SIPP'i şimdi keşfedin

Kolay uzaktan bakım çalışmaları, mobil çalışanlarınız için kablosuz yönetilebilirlik ve bilgisayar yaşam döngüsü geçişlerini basitleştirecek güvenli sürücü temizleme özellikleriyle zamandan tasarruf edin.2 1

Intel® Active Management teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

İş Yerinde Verimliliği Arttırın

Intel® Data Guard, BT'nin yönettiği bilgisayarlardaki dosyaları koruyan ve mevcut BT araçlarıyla birlikte çalışan güçlendirilmiş bir veri şifreleme çözümüdür. Kullanımı oldukça kolay olan Intel® Data Guard, çalışanlara dosyalarının özelliklerini kolaylıkla kontrol etme esnekliği sunar. Öncelikle 6. ve 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazlarda sunulacak olan çözüm, 2017'nin ilerleyen günlerinde genel kullanıma sunulacak.

Intel® Data Guard hakkında daha fazla bilgi edinin

BT desteğine ihtiyaç duymadan toplantılara başlamanın yolu. Intel Unite® çözümü, mevcut konferans ve tesis teknolojilerinize tek bir yerden erişim ve kontrol sağlayarak toplantı düzenleme ve içerik paylaşma süreçlerini kolaylaştırır.

Çalışanlarınızın bağlantı kurmasını sağlayın

Donanımla geliştirilmiş kimlik koruması, ilkelerinize uygun şekilde özelleştirilebilir çok faktörlü kimlik doğrulama seçenekleri ve kolaylıkla devreye alınabilen uçtan uca bir çözüm ile şirketiniz için kusursuz bir güvenlik sağlayın.1

Intel® Authenticate çözümü hakkında daha fazla bilgi edinin

Thunderbolt™ 3 teknolojisi ile ışık hızında aktarımları mümkün kılan tek ve kompakt bağlantı noktasıyla birden çok cihazı bağlayarak üretkenliği kolaylaştırın ve kablo karmaşasını azaltın.

Bağlantıyı şimdi standartlaştırın

Zorlu iş ihtiyaçları için tasarlanan Intel® 3D NAND SSD ürünleri, gelişmiş güvenlik özellikleriyle güvenilir, yüksek hızlı depolama olanağı sunar.

Birinci sınıf Intel® Solid-State Sürücüleri keşfedin

Intel® vPro™ teknolojisi, satış noktası (POS) performansını arttıran, perakende operasyonlarını geliştiren ve aynı zamanda maliyetleri düşüren verimli, güçlü donanım tabanlı uzaktan yönetim çözümlerinin sunulmasını mümkün kılar.

Akıllı cihaz yönetimini şimdi keşfedin

Intel® vPro™ Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcinin, BT için çok önemli olan güvenlik, üretkenlik ve yönetilebilirlik alanlarında dijital iş yerini nasıl gerçeğe dönüştürdüğünü öğrenin. Intel yöneticisi Tom Garrison'ın 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ platformunun avantajlarını anlattığı en yeni blog yazısına bakın.

Blog yazısını şimdi okuyun

Hızlı ve yıkıcı bir şekilde devam eden dijital inovasyon, her ölçekteki kuruluşlar için yeni iş modelleri ve fırsatlar yaratıyor. Windows® 10 ve 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin yeni ve daha iyi çalışma olanakları için kurumsal bilgisayarları nasıl güçlendirdiğini öğrenin.

Atos inceleme raporunu şimdi okuyun

Siber güvenlik tehditlerinin arttığı bir çağda, Microsoft ve Intel'in Windows® 10 ve 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemci ile nasıl gelişmiş güvenlik özellikleri sunduğunu öğrenin.

Sogeti inceleme raporunu okuyun

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazların tüm avantajlarını görün.

İnfografiği inceleyin

Güçlü 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazlarla, şirketinizin korunmasına yardımcı olurken, uzaktan çalışma olanaklarını arttırabilirsiniz.

Değişiklikleri inceleyin

İş Ortaklarımızın 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ Teknolojisi Hakkında Neler Söylediklerini Okuyun

“Accenture, 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcide yapılan yeni güvenlik ve yönetilebilirlik geliştirmelerinden faydalanacak. Bu yeni geliştirmeler, Accenture çözümleri ile birlikte müşterilerin işlerini bulutta yeniden şekillendirmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarında yeni inovatif hizmetleri pazara sürmelerine yardımcı olacak.” – Jack Sepple, Accenture Bulut ve Accenture Operasyonlar Grubu Teknoloji Direktörü

“Intel, dijital dönüşümün katalizörü olmak üzere tasarlanan gelişmiş güvenlik özelliklerine, yeni yönetim özelliklerine ve performansa sahip, şirketlere yönelik 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciyle yeni bir inovasyon dalgası yaratıyor.” – John J. Minnick, Üst Düzey Direktör, Küresel Stratejik Teknoloji İş Ortağı Ekibi, Atos, Inc.

“Intel® vPro™ teknolojisi, pazarda kusursuz bir kullanıcı deneyimi ve güvenilir pil ömrü sağlarken, yüksek performanslı güvenlik paketimizi çalıştırabileceğine güvendiğimiz tek işlemci.” – Walton Smith, İstemci Hizmetleri Başkan Yardımcısı, Booz Allen Hamilton

“Teknoloji liderleri, çalışanlara üretkenlik sağlarken en yüksek bilgisayar çalışma süresi ve tehditlere karşı daha yüksek koruma için BT departmanına yönetim ve güvenlik özellikleri sunan cihazlara ihtiyaç duyuyorlar. 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemci, CompuCom’un End-User Orchestrator™ çözümüyle müşterilere daha yüksek değer sunmak için üretkenlik, uzaktan yönetilebilirlik ve güvenlik özellikleri sağlıyor.” – Justin Mennen, CompuCom CIO'su.

“Müşterilerimizin en çok önem verdikleri alanlarda hizmet sunmak için Intel ile iş birliği yapıyoruz. Şirketlere yönelik 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemci, üretkenlik, güvenlik ve yönetilebilirlik alanlarında yapılan yeni geliştirmelerle Yarının İş Yerlerini mümkün kılan mükemmel bir işlemci.” – Theo Reddy, Dimension Data EUC Uygulama Müdürü

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısı, Intel® AMT özellikli bir çip seti, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Laptoplarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlıdır. Daha fazla bilgi içi http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html sayfasını ziyaret edin.