Şirketlerde ciddi bilgi işlem için gereken hızlı performans ile üretkenliğe yeni bir standart getirin. Çok faktörlü kimlik korumasıyla güvenlik tehditlerinin önüne geçin ve uzaktan yönetilebilirlik ile BT işletme maliyetlerini azaltın. Hepsi 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler ile mümkün.

En Zorlu İş Yüklerinin Üstesinden Gelin

Çalışanlarınız karmaşık hesaplamaları yaparken, kusursuz kodlar yazarken veya ileri düzeyde grafikler üzerinde çalışırken, Intel® Hyper-Threading Teknolojisi, en ileri düzeyde yanıt hızı sunarak görevlerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlamanız için her bir çekirdekte birden çok iş parçacığını çalıştırır ve bu sayede zorlu uygulamaların üstesinden gelir.

Çalışanlarınızın üretkenliğini arttırın ›

Media Asset with Text Component (RWD)

Yazılım Güvenliğini İçeriden Güçlendirin1

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin sunduğu Intel® Authenticate çözümüyle şirketinizi kullanıcı kimliği tehditlerine karşı koruyun. Kullanıcı verilerini donanımda yakalayan, şifreleyen, eşleştiren ve depolayan bu güçlü ve çok faktörlü çözüm, parola kırma, kimlik hırsızlığı ve ekran yakalama gibi yazılım düzeyindeki gelişmiş saldırılara maruz kalma olasılığını azaltır.

Şirketinizi günümüz saldırılarına karşı koruyun ›

Cihaz Yönetimini Modernleştirin

Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) ile yerinde BT desteği maliyetlerini azaltırken zamandan tasarruf edin. Bu teknoloji, mobil çalışanlarınız için kolay uzaktan bakım, kablosuz yönetilebilirlik ve bilgisayar yaşam döngüsü geçişlerini basitleştirecek güvenli sürücü temizleme özellikleri sunar. Intel® AMT'nin bant dışı özellikleri, bilgisayarınız kapalıyken ya da işletim sisteminin tamamen çöktüğü durumlarda dahi nerede olursa olsun kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur.

Bilgisayarlara uzaktan hizmet sağlayın ›

Intel® vPro™ Teknolojisinden Faydalanmaya Başlayın

Kolay kılavuzlar ve araçlarla bilgisayarlarınızı Intel® vPro™ teknolojisinden en iyi şekilde faydalanacak şekilde kurun ve yapılandırın.

Şimdi başlayın

Intel® AMT tedarikçi sertifikalarını indirin ve daha fazla ürün bilgisi alın.

Intel® vPro™ teknolojisi yetkilendirme sertifikaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Stable Image Platform Programı (Intel® SIPP) ile bir teknoloji neslinden diğerine geçiş yaparken beklenmedik durumlarla karşılaşmayacağınızı bilirsiniz.

Intel® SIPP'i şimdi keşfedin

İş Yerinde Verimliliği Arttırın

Intel® Data Guard, BT'nin yönettiği bilgisayarlardaki dosyaları koruyan ve mevcut BT araçlarıyla birlikte çalışan güçlendirilmiş bir veri şifreleme çözümüdür. Kullanımı oldukça kolay olan Intel® Data Guard, çalışanlara dosyalarının özelliklerini kolaylıkla kontrol etme esnekliği sunar. Öncelikle 6. ve 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazlarda sunulacak olan çözüm, 2017'nin ilerleyen günlerinde genel kullanıma sunulacak.

Intel® Data Guard hakkında daha fazla bilgi edinin

BT desteğine ihtiyaç duymadan toplantılara başlamanın yolu. Intel® Unite™ çözümü, mevcut konferans ve tesis teknolojilerinize tek bir yerden erişim ve kontrol sağlayarak toplantı düzenleme ve içerik paylaşma süreçlerini kolaylaştırır.

Çalışanlarınızın bağlantı kurmasını sağlayın

Donanımla geliştirilmiş kimlik koruması, ilkelerinize uygun şekilde özelleştirilebilir çok faktörlü kimlik doğrulama seçenekleri ve kolaylıkla devreye alınabilen uçtan uca bir çözüm ile şirketiniz için kusursuz bir güvenlik sağlayın.1

Intel® Authenticate çözümü hakkında daha fazla bilgi edinin

Thunderbolt™ 3 teknolojisi ile ışık hızında aktarımları mümkün kılan tek ve kompakt bağlantı noktasıyla birden çok cihazı bağlayarak üretkenliği kolaylaştırın ve kablo karmaşasını azaltın.

Bağlantıyı şimdi standartlaştırın

Intel® Wireless Gigabit teknolojisiyle kablo karmaşası olmadan geleneksel bir kenetleme cihazının performansını ve yanıt hızını elde edin.

Intel® Wireless Docking teknolojisini şimdi uygulamaya koyun

Kolay uzaktan bakım çalışmaları, mobil çalışanlarınız için kablosuz yönetilebilirlik ve bilgisayar yaşam döngüsü geçişlerini basitleştirecek güvenli sürücü temizleme özellikleriyle zamandan tasarruf edin.2 1

Intel® Active Management teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

Zorlu iş ihtiyaçları için tasarlanan Intel® 3D NAND SSD ürünleri, gelişmiş güvenlik özellikleriyle güvenilir, yüksek hızlı depolama olanağı sunar.

Birinci sınıf Intel® Solid-State Sürücüleri keşfedin

Intel® vPro™ teknolojisi, satış noktası (POS) performansını arttıran, perakende operasyonlarını geliştiren ve aynı zamanda maliyetleri düşüren verimli, güçlü donanım tabanlı uzaktan yönetim çözümlerinin sunulmasını mümkün kılar.

Akıllı cihaz yönetimini şimdi keşfedin

Intel® vPro™ Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemcinin, BT için çok önemli olan güvenlik, üretkenlik ve yönetilebilirlik alanlarında dijital iş yerini nasıl gerçeğe dönüştürdüğünü öğrenin. Intel yöneticisi Tom Garrison'ın 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ Platformu'nun avantajlarını anlattığı en yeni blog yazısına bakın.

Blog yazısını şimdi okuyun

Hızlı ve yıkıcı bir şekilde devam eden dijital inovasyon, her ölçekteki kuruluşlar için yeni iş modelleri ve fırsatlar yaratıyor. Windows® 10 ve 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin yeni ve daha iyi çalışma olanakları için kurumsal bilgisayarları nasıl güçlendirdiğini öğrenin.

Atos inceleme raporunu şimdi okuyun

Güvenlik siber tehditlerinin arttığı bir çağda, Microsoft ve Intel'in Windows® 10 ve 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemci ile nasıl gelişmiş güvenlik özellikleri sunduğunu öğrenin.

Sogeti inceleme raporunu okuyun

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazların tüm avantajlarını görün.

İnfografiği inceleyin

Güçlü 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili cihazlarla, şirketinizin korunmasına yardımcı olurken, uzaktan çalışma olanaklarını arttırabilirsiniz.

Değişiklikleri inceleyin

İş Ortaklarımızın 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ Teknolojisi Hakkında Neler Söylediklerini Okuyun

“Dijital dönüşüm, her sektörden işletmeleri etkileyen büyük ve karmaşık değişikliklere neden oluyor. Teknoloji ve iş dünyasının liderleri, günümüzün kurumsal kullanıcılarının üretkenlik ve iş birliği ihtiyaçlarına uyum sağlarken, hem kişisel hem de kurumsal verilerin tehditlere karşı korunması için gelişmiş güvenlik sunan cihazlara ihtiyaç duyuyor. 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemci, CompuCom'un End-User Orchestrator™ çözümüyle birlikte kullanıldığında, işletmelere ihtiyaç duydukları güvenlik, uzaktan yönetilebilirlik ve performans özelliklerini sunarken olağanüstü bir iş değeri sağlıyor.” - Justin Mennen, CompuCom CIO'su.

“Accenture, 7. Nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemci ile birlikte yeni gelişmiş güvenlik ve yönetim özelliklerinden faydalanacak. Bu yeni gelişmeleri Accenture çözümleriyle uyumlu hale getirmek, müşterilerin işlerini bulutta yeniden şekillendirmelerine ve dijital dönüşüm yolculuklarında yeni inovatif hizmetleri daha kısa sürede pazara sürmelerine yardımcı olacak.” -- Jack Sepple, Accenture Bulut ve Accenture Operasyonlar Grubu Teknoloji Direktörü

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) etkinleştirme ve kurumsal ağ bağlantısı, Intel® AMT özellikli bir çip seti, ağ donanımı ve yazılım içeren bir sistem gerektirir. Laptoplarda ana işletim sistemi tabanlı bir VPN üzerinden ya da kablosuz olarak bağlanıldığında veya bilgisayar pille çalışırken, uyku modundayken, hazırda beklerken veya kapalıyken Intel AMT kullanılamayabilir ya da bazı özellikler sınırlı olabilir. Sonuçlar donanıma, kuruluma ve yapılandırmaya bağlıdır. Daha fazla bilgi içi http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html sayfasını ziyaret edin.