Veri Merkezi İnovasyonundaki İş Ortakları

Intel; bilgi işlem, analiz ve yapay zeka alanlarında uç noktadan buluta çözümler sağlamak üzere sektörden kilit ortaklarla işbirliği yapıyor. Yazılımları, hizmetleri ve platformları optimize etmek için birlikte çalışarak ekosistem genelinde dijital dönüşümü destekliyoruz.

Öne Çıkan Görüşler

Daha İyi, Daha Güçlü, Daha Hızlı: İş Başarısı için Analizlerden Faydalanma

Rekabetin ve verilerin hakim olduğu günümüz dünyasında, etkili bir şekilde farklılaşmak, yeni ürünler sunmak ve daha hızlı sonuçlar almak için şirketlerin daha akıllı bir şekilde rekabet etmeleri gerekiyor. İleri teknoloji iş analizleri ve yapay zeka, bu hedefe giden yolda büyük rol oynuyor.

Videoyu izleyin

Harvard Business Review Nabız Araştırması

İşletmelerin günümüzde rakiplerine göre fark yaratmasının en iyi yolu nedir? Verilere ve analitik görüşlere odaklanan sağlam, bağlantılı bir iş stratejisiyle tüm temas noktalarından benzersiz, gerçek zamanlı müşteri deneyimi sunmaktan geçer.

Daha fazla bilgi edinin

Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz

Intel'in farklı sektörlerde altyapıyı optimize etmeye kararlı olan iş ortağı ağı ile rekabet avantajı kazanın.

Microsoft

Intel ve Microsoft, Intel® teknolojilerinin ve Microsoft Azure*'un gücünü kullanan Bulut'tan uç bilgi işleme çözümler sunmak için işbirliği yapıyor.

Paylaştığımız bulut vizyonumuz hakkında daha fazlasını öğrenin

VMware

VMware ve Intel, yeni nesil yazılımla tanımlı veri merkezini (SDDC), hibrit bulutu ve sanallaştırılmış kurumsal iş yükü çözümlerini mümkün kılar.

SDI çözümlerini keşfedin

SAP

SAP ve Intel; tesislerde, hibrit ortamlarda ve bulutta devreye alınan modern uygulamalar için kurumsal platformlar sağlayan donanım ve yazılım çözümleri sunuyor.

Kurumsal çözümleri inceleyin

Lenovo

Intel ve Lenovo ortaklığı ve veri merkezi içinde performans sunan iş birliğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Lenovo iş ortaklığımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Cisco

Intel ve Cisco, işletmenizi bir bütün haline getirmek için veri merkezinden en uca kadar ağ ve veri altyapılarını inşa ediyor.

Ağ ve veri altyapıları hakkında daha fazla bilgi edinin

SAS

SAS ve Intel, güçlü Intel® mimarisi için zengin özelliklere sahip SAS analizi yazılımını optimize etmek üzere yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Analiz görüşleri alın

Red Hat

Intel ve Red Hat arasındaki iş ortaklığı hakkında bilgi edinin ve dijital dönüşüm için teknolojileri nasıl bir araya getirdiğimizi öğrenin.

Red Hat iş ortaklığımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Cloudera

Cloudera ve Intel, Apache Hadoop* çerçevesinde güvenlik, performans, yönetim ve yönetişim alanlarında kurumsal düzeyde inovasyonlar sağlıyor.

Veri merkezini yeniden tasarlayın

Dell EMC

Dell EMC ve Intel, büyük veriden değerli iş görüşleri elde etmek için gereken altyapıyı sunarak, büyük bir kapasitenin yanı sıra hem geleneksel hem de yeni nesil uygulamaları destekliyor.

Veri merkezi depolamasını modernize edin

Citrix

Citrix ve Intel, yazılımla tanımlı altyapı vaadini gerçekleştirmeleri için BT Yöneticilerine çözümler sunuyor.

BT Dönüşümünü Destekleyin

Altyapınızı Yeniden Şekillendirin

İş için kritik görevler ve iş yükleri için tasarlanan Intel® teknolojileri ve çözümleriyle modernizasyonu destekleyin.

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemciler

Talepkâr uygulamaları desteklemek üzere iş yükü için optimize edilen ve harekete geçirilebilir görüşler sağlayan işlemcilerle başarı için sisteminizi ölçeklendirin.

Daha fazlasını görün

Intel® Seçili Çözümleri

İş ortaklarımızın markalı çözümlerini inceleyin ve veri merkezi altyapınızın devreye alınmasını kolaylaştırmanın ve hızlandırmanın yollarını öğrenin.

Daha fazlasını görün

Daha Akıllı İşletmeler, Daha Akıllı Dünya

Analiz, bulut bilişim ve daha birçok alandaki devreye alma çalışmalarıyla veri merkezinin geleceğini keşfedin.

Gelişmiş Analizler

Gelişmiş analizler harekete geçirilebilir görüşler sağlayarak yeni keşifler, daha iyi müşteri deneyimleri, daha iyi ürünler ve hizmetlerle şirketleri yeniden şekillendirir. Intel çözümlerinin şirketiniz için neler yapabileceğini görün.

Analizlerle başlayın

Bulut Bilişim

Bulut çözümlerinizi güvenilir Intel platformunda geliştirerek yüksek düzeyde bağlantılı bir dünyada şirketinizin ihtiyaç duyduğu çevikliği ve güvenliği elde edin. Intel® teknolojileri, en ileri düzey uygulamalar da dahil olmak üzere birçok iş yükünü destekler.

Bulut çözümünüzü keşfedin

Ağ Dönüşümü

5G deneyimleri, yarının kurumsal hizmetlerini ve müşteri ürünlerini destekler. Ağ dönüşümünü mümkün kılan Intel® teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ağınızı yeniden şekillendirin

Yapay Zeka

Yapay Zeka (AI), verilerden daha ayrıntılı bilgiler elde edilmesini sağlar. Yapay zekayı erkenden benimseyenlerin tıp alanındaki karmaşık sorunların çözümünden küresel olayların tahmin edilmesine kadar birçok alanda nasıl önemli gelişmeler sağladığını görün.

Olasılıkları keşfedin

Teknolojiler ve Kaynaklar

Güçlü bir temel, başarılı veri merkezi dönüşümünü destekler. Kapsamlı bir dijital çözüm için bu temel ortaklık kaynaklarını, programları ve bileşenleri inceleyin.

Intel® Optane™ Teknolojisi

Bilgisayar geliştirme ve kullanma şeklimizi değiştirecek yepyeni bir üst düzey bellek sınıfı.

Daha fazlasını görün

FPGA Cihazları

Esnek ve yüksek performanslı programlanabilir mantık çözümleri.

Daha fazlasını görün

Intel® Bulut Geliştiriciler

Şirketlerin ve bulut hizmeti sağlayıcıların bulutları geliştirme, çalıştırma ve optimize etme çalışmalarına destek olan bir işbirliği ortamı.

Daha fazlasını görün

Intel® Ağ Geliştiriciler

İnovasyonu desteklemek için birlikte çalışan tedarikçiler, üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan oluşan canlı bir ekosistem.

Daha fazlasını görün

Intel® Depolama Geliştiriciler

Kurumsal veri merkezinde ve bulutta devrim yaratan güçlü depolama çözümleri.

Daha fazlasını görün

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.