İş Analizlerinizi Modernize Edin

20 yılı aşkın süredir çözümler sunmaya devam eden Intel ve SAS iş ortaklığı, bu kez çeşitli sektörlerden şirketlerin verilerinden daha fazla değer elde etmelerine yardımcı olan güçlü ve inovatif analiz çözümleri sunmak üzere bir araya geliyor.

Geleceğe Dönük Bir Analiz Platformu

Günümüzün dönüşüm yaratan analiz becerileri, çok büyük miktarda veriyi işleyebilen olağanüstü bir bilgisayar gücü gerektiriyor. SAS ve Intel, küresel analiz çözümlerimizin ön saflardaki kullanıcıların görüşlere daha doğru ve daha hızlı erişmelerini sağladığından emin olmak üzere işbirliği yapıyor ve bunun için gelişmiş yapay zeka, makine öğrenimi ve IoT yeteneklerinden faydalanıyor.

Daha İyi Teknolojiler. Daha İyi Araçlar.

Intel ve SAS, şirketlere günümüzün çok çeşitli analiz iş yüklerinin yanı sıra geleceğin karmaşık iş yüklerinin de üstesinden gelebilen inovatif çözümler sunuyor.

Geleceği keşfedin

Daha Derin Görüşler ve Daha Hızlı Kararlar

SAS* bellek içi analiz çözümleri ve Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemciler, birlikte daha iyi görüşler ve daha akıllı kararlar için gerçek zamanlı analizler sunar.

Forbes Yapay Zeka İvmesi Anketi

SAS, Accenture ve Intel sponsorluğunda yapılan anket; yapay zekanın ivmesini, olgunluk düzeyini ve başarı modellerini inceliyor.

Anketi okuyun

Harvard Business Review Nabız Araştırması

Şirketlerin yeni müşteri görüşleri elde etmek, daha iyi müşteri deneyimini desteklemek ve başarıyı garantilemek için gerçek zamanlı analiz çözümlerini nasıl kullandıklarını görün.

Raporu alın

Dönüşüm Yaratan Sonuçlar için SAS* Analytics

Intel® Xeon® Platinum 8180 işlemci ve Intel® Optane™ teknolojisiyle paralel analiz görevlerini SAS* 9.4 uygulamaları üzerinde 2 kata kadar daha hızlı tamamlayın.

Özeti okuyun

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemcilerle Görüşlere Daha Hızlı Ulaşın

SAS* uygulamaları, Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemciler ile birlikte öngörücü ve açıklayıcı modelleme, veri madenciliği ve tahminler için entegre bir ortam sunar.

Farkı görün

True Customer 360 Daha Ayrıntılı Görüşler Sağlar

Harekete geçirilebilir görüşler sunan kapsamlı ve birleşik bir müşteri görünümü için SAS* Customer Intelligence 360 çözümünü kullanarak çevrimiçi ve çevrimdışı verileri birleştirin.

Ayrıntıları öğrenin

Çok Kanallı Analizlerle Daha İyi Müşteri Deneyimi Sunun

SAS* Retail Omnichannel Analytics çözümünün operasyonların iyileştirilmesine ve daha iyi müşteri deneyimi sunmasına yardımcı olmak üzere yapay zekayı ve ticaret alanı analizlerini nasıl kullandığını öğrenin.

Çıtayı yükseltin

Intel® Teknolojisi, Enerji Hizmetleri Sektöründe SAS* Analizlerini Mümkün Kılıyor

Hızlı prototip oluşturma, analiz modernizasyonu, anlık kum havuzu etkisi ve hızlı değer elde etme. SAS ve Intel, güçlü işlem ve analiz çözümleri sunuyor.

Özeti okuyun

SAS ve Intel: Analiz İnovasyonunda İş Ortaklığı

Intel® teknolojisi tabanlı gelişmiş SAS* analiz çözümleriyle daha iyi müşteri deneyimi sunun, bilinçli kararlar alın ve kârınızı artırın.

Her zaman önde

Akıllı Makineler için Akıllı Analizler

Nesnelerin İnternetine yönelik SAS* analizi, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) veri selinden faydalanmanızı sağlarken, harekete geçirilebilir zeka üretmek için daha derin analizleri mümkün kılar.

Analizleri yeniden tasarlayın

Altyapınızı Yeniden Şekillendirin

İş için kritik görevler ve iş yükleri için tasarlanan Intel® teknolojileri ve çözümleriyle modernizasyonu destekleyin.

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® İşlemciler

Talepkâr uygulamaları desteklemek üzere iş yükü için optimize edilen ve harekete geçirilebilir görüşler sağlayan işlemcilerle başarı için sisteminizi ölçeklendirin.

Daha fazlasını görün

Intel® Seçili Çözümleri

İş ortaklarımızın markalı çözümlerini inceleyin ve veri merkezi altyapınızın devreye alınmasını kolaylaştırmanın ve hızlandırmanın yollarını öğrenin.

Daha fazlasını görün

Teknolojiler ve Kaynaklar

Güçlü bir temel, başarılı veri merkezi dönüşümünü destekler. Kapsamlı bir dijital çözüm için bu temel ortaklık kaynaklarını, programları ve bileşenleri inceleyin.

Intel® Optane™ Teknolojisi

Bilgisayar geliştirme ve kullanma şeklimizi değiştirecek yepyeni bir üst düzey bellek sınıfı.

Daha fazlasını görün

FPGA Cihazları

Esnek ve yüksek performanslı programlanabilir mantık çözümleri.

Daha fazlasını görün

Intel® Bulut Geliştiriciler

Şirketlerin ve bulut hizmeti sağlayıcıların bulutları geliştirme, çalıştırma ve optimize etme çalışmalarına destek olan bir işbirliği ortamı.

Daha fazlasını görün

Intel® Ağ Geliştiriciler

İnovasyonu desteklemek için birlikte çalışan tedarikçiler, üreticiler ve hizmet sağlayıcılardan oluşan canlı bir ekosistem.

Daha fazlasını görün

Intel® Depolama Geliştiriciler

Kurumsal veri merkezinde ve bulutta devrim yaratan güçlü depolama çözümleri.

Daha fazlasını görün

Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz

Intel; bilgi işlem, analiz ve yapay zeka alanlarında uç noktadan buluta çözümler sağlamak üzere SAS gibi sektörden kilit ortaklarla işbirliği yapıyor. Yazılımları, hizmetleri ve platformları nasıl optimize ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Akıllı İşletmeler, Daha Akıllı Dünya

Analiz, bulut bilişim ve daha birçok alandaki devreye alma çalışmalarıyla veri merkezinin geleceğini keşfedin.

Gelişmiş Analizler

Gelişmiş analizler harekete geçirilebilir görüşler sağlayarak yeni keşifler, daha iyi müşteri deneyimleri, daha iyi ürünler ve hizmetlerle şirketleri yeniden şekillendirir. Intel çözümlerinin şirketiniz için neler yapabileceğini görün.

Analizlerle başlayın

Bulut Bilişim

Bulut çözümlerinizi güvenilir Intel platformunda geliştirerek yüksek düzeyde bağlantılı bir dünyada şirketinizin ihtiyaç duyduğu çevikliği ve güvenliği elde edin. Intel® teknolojileri, en ileri düzey uygulamalar da dahil olmak üzere birçok iş yükünü destekler.

Bulut çözümünüzü keşfedin

Ağ Dönüşümü

5G deneyimleri, yarının kurumsal hizmetlerini ve müşteri ürünlerini destekler. Ağ dönüşümünü mümkün kılan Intel® teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ağınızı yeniden şekillendirin

Yapay Zeka

Yapay Zeka (AI), verilerden daha ayrıntılı bilgiler elde edilmesini sağlar. Yapay zekayı erkenden benimseyenlerin tıp alanındaki karmaşık sorunların çözümünden küresel olayların tahmin edilmesine kadar birçok alanda nasıl önemli gelişmeler sağladığını görün.

Olasılıkları keşfedin

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.