Intel Hizmet Olarak Cihaz (DaaS): Intel'in Sunduğu Cihaz Yönetimi

Intel vPro® Platformu'na Sahip DaaS'nin Avantajlarını Keşfedin

Daha İyi Kullanıcı Deneyimi

Çalışanlarınıza en son teknolojiyle başarıya ulaşmak için ihtiyaç duydukları araçları verin. Intel vPro® platformu ile desteklenen cihazlar; üstün güvenlik, performans ve verimliliği artıran yönetim özellikleri sunar.

Intel vPro® şu konularda yardımcı olur:

  • Premium çekirdek işlemcilere sahip yüksek gereksinimli uygulama desteği
  • Donanımla geliştirilmiş güvenlik özellikleri sayesinde bilgisayar ve veri güvenliği açıklarını en aza indirme
  • Uzaktan sorun giderme, güvenlik ve yönetim desteğiyle daha az kesintiye uğrayan iş akışı

Optimize Edilmiş BT Kaynakları

Gündelik BT ihtiyaçlarınızı ve bilgisayar ömrü yönetimini güvenilir DaaS sağlayıcısına bırakın. BT kaynaklarının verimli kullanılmasıyla işletmeler, yüksek kaliteli cihazlardan ve mevcut BT desteğinden ödün vermeden kendileri için önemli olan işlere odaklanabilir.

Intel vPro® platformuna sahip hizmet olarak cihaz aynı zamanda şunlara yardımcı olur:

  • Varlık yönetimi karmaşıklığının kolaylaştırılması, eski donanımların kullanımdan çıkarılması ve yeni özelliklerle ilgili eğitimler
  • Cihaz filosu için daha tutarlı ve uygun zamanlarda sağlanan yama kurulumları
  • BT uyumluluğu hedeflerine destek ve işletim sistemi durumuna dair benzersiz bir görünürlük sunan raporlama gereksinimleri

Basitleştirilmiş Dağıtım ve Maliyetler

Cihaz yönetiminizi kolaylaştıran ve ölçekleyen tutarlı bir kullanıcı başına abonelik ile donanımı, yazılımı, hizmetleri ve desteği tek ve basit bir uçtan uca çözümde bir araya getirin.

Ayrıca:

  • Sözleşme süresi boyunca öngörülebilir, aylık veya çeyreklik ödemeler
  • Abonelik başına maliyeti ve kullanıcı deneyimini geliştirirken operasyonel ve güvenlik işçilik maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilir
  • Gereksiz veya fazladan lisansı, yazılımı ve hizmet maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da intel.com.tr adresini ziyaret edin.

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation'ın veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.