Daha İyi Kullanıcı Deneyimi. Daha Fazla Üretkenlik. Daha Kolay Dağıtım.

Intel vPro® platformuna sahip Hizmet Olarak Cihazdan en iyi şekilde yararlanın.1 2

Önemli Noktalar

 • Tüm çalışanlar için daha fazla üretkenlik

 • Üstün performans

 • Kesintisiz İş Akışları

 • Önceliklendirilen inovasyon

 • Sadelik ve Esneklik

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

Intel vPro® platformuna sahip Hizmet Olarak Cihaz (DaaS), işletmenizi daha ileri taşımak için tasarlanmıştır. Intel vPro® platformu, işletmeler için tasarlanmış ve performans için geliştirilmiştir. DaaS için sınıfının en iyi teknolojisidir.

Geliştirilmiş sağlayıcı desteğiyle bu üçüncü taraf cihaz yönetimi çözümü; kolaylaştırılmış iş yeri teknolojisi yönetimi, bütçeleme için tahmin edilebilir maliyetler ve BT departmanınız ile iş gücünüz için üretkenliği artırmaya ve değerli kaynaklarda tasarruf sağlamaya yardımcı olan bir dizi kullanıcı avantajı sunar.

Hizmet olarak tüm kullanıcılar için üretkenlik

Günümüzde iş gücü, bilgisayar ve veri güvenliğinden ödün vermeden, nerede olursa olsun üretkenliklerini korumalarını sağlayacak oldukça güvenilir cihazlara ihtiyaç duyar.

BT ekipleri, iş gücü mobilitesindeki bu değişimi desteklemekte ve tüm son kullanıcılar için sorunsuz kullanıcı deneyimi sunmaya çalışmaktadır. Ancak kısıtlı bütçe ve kaynaklarla bir filoyu uçtan uca yönetme ve cihazlar için destek sağlama konularına daha düşük öncelik verilmektedir. Çözüm nedir? Intel vPro® teknolojisine sahip Hizmet Olarak Cihaz.

Çalışanların neredeyse %70'i haftada en az bir gün uzaktan çalışır.3

Hizmet olarak üstün performans

İşletmeler İçin4 Intel vPro® platformu, ekibinizin işi doğru bir şekilde tamamlamasına yardımcı olan teknolojileri destekler. Intel vPro® teknolojisiyle desteklenen cihazlar; donanım destekli güvenlik, modern yönetilebilirlik ve geliştirilmiş istikrar ile üstün performans sunar.

 • Performans: Intel vPro® işlemciler, çalışanların en zorlu bilgi işlem iş yüklerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olabilecek güç, performans ve bağlantı teknolojileri seti sunar
 • Güvenlik: Kullanıma hazır koruma ve donanım düzeyinde yerleşik güvenlik katmanı, son kullanıcıların güvenle çalışmasını sağlar
 • Yönetilebilirlik: Bilgisayar filolarını yönetirken ve filoların güvenliğini sağlarken işletmelerin zaman, kaynak ve maliyet tasarrufu yapmasını sağlar ve son kullanıcıların yaşadığı kesintileri en aza indirir
 • İstikrar: İşletmelerin ortamlarında daha az sistem desteklemelerine ve cihaz yaşam döngüsü yönetimindeki karmaşıklığı azaltmalarına olanak tanır

Hizmet olarak kesintisiz iş akışları

Ekibinizin verimliliği en üst düzeydeyken bu ritmi kaybetmesini istemezsiniz. Intel vPro® platform destekli cihazlar, iş gücünüzün ihtiyaçlarını sorunsuz, güçlü ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sunarak karşılar. Intel vPro® platformu ayrıca uzaktan yönetilebilirlik özelliğini destekler. Böylece sağlayıcılar; cihazlarını izleyebilir, donanım seviyesindeki güvenlikle ilgilenebilir ve son kullanıcı iş akışını genellikle neredeyse hiç kesintiye uğratmadan platform istikrarını destekleyebilir.

 • Premium çekirdek işlemciler: Yüksek gereksinimli uygulamaları daha iyi kullanın ve masaüstü performansını mobil cihazlara taşıyarak kesintisiz üretkenliği koruyun
 • Intel® Hardware Shield: Bu proaktif, donanım destekli güvenlik özelliğiyle kötü amaçlı saldırı riskini en aza indirin, kusursuz ve güvenli bir bilgi işlem deneyimi sağlayın
 • Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) özellikli Intel® Active Management Teknolojisi: Gelişmiş yönetim ve güvenlik özellikleri; cihazları güvende tutmak ve ekiplerin üretkenliğini sağlamak için uzak ve iş yerinde bulunan cihazları keşfedebilir, onarabilir ve korumaya yardımcı olabilir

Hizmet olarak önceliklendirilen inovasyon

Günlük ve cihaz yaşam döngüsü yönetimi sağlayan güvenilir DaaS sağlayıcınız sayesinde BT kaynaklarınız vaktini daha kapsamlı iş hedeflerine ayırabilir. Bu durum, stratejik girişimler veya daha iyi müşteri hizmeti anlamına geldiği gibi DaaS'ın değerli kaynaklarda tasarruf sağlaması demektir. Böylece işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımaya odaklanabilirsiniz.

Sağlayıcınız, yardım masası çağrıları ve varlık yönetiminden eski donanımın kullanımdan kaldırılmasına kadar her konuda ne yapacağını bilir:

Hizmet olarak sadelik

Intel vPro® platformuna sahip DaaS, birinci sınıf teknolojiyi ve geliştirilmiş BT desteğini kusursuz şekilde bir araya getirerek eksiksiz bir uçtan uca çözüm sunar. Üçüncü taraf bir DaaS sağlayıcısına yapılan kullanıcı başına sürekli abonelik yoluyla uygulanan bu çözüm; donanımı, yazılımı, hizmetleri ve desteği tek bir yerde birleştirir; böylece şirketinize teknoloji yönetimini kolaylaştırmada daha fazla yöntem sunar.

Intel® Şeffaf Tedarik Zinciri (Intel® TSC)

 • Cihazın her bileşeninin nerede ve ne zaman üretilmiş olduğunu doğrulamanızı sağlar
 • DaaS yaşam döngüsü boyunca platform donanımının tedarik zinciri güvenliğini sağlar
 • Geliştirilmiş bütünlük ve kimlik doğrulama, daha güvenli bir tedarik zincirini beraberinde getirir

Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) Çözümleri İşlemcileri

 • Uzaktan çalışanlar için destek ve iş akışı açısından paha biçilemez
 • Daha hızlı performans için daha hızlı bağlantı ve kablosuz çalışma hızı
 • Yoğun iş ortamları için geliştirilmiş güvenlik ve güvenilirlik

Intel® AMT ve Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA)

 • Son kullanıcıların güvenliğini sağlar, kullanıcıları güncellemelerden haberdar eder ve çalışmaya hazır tutar
 • Bant dışı ve buluta hazır yönetim sağlar
 • Şirket güvenlik duvarının içinde ve dışında uzaktan görünürlük kazandırır

Intel® Güvenilir Cihaz Kurulumu (Intel® TDS)

 • Son kullanıcıların hızlı çalışmasını sağlar
 • Dokunmasız yapılandırma
 • Son kullanıcılara doğrudan cihaz sevkiyatı sağlar

Hizmet olarak esneklik

Intel vPro® platformu özellikli DaaS, çeşitli sektörlerdeki büyük ve küçük işletmelerde kullanılır.

Küçük işletmelerin başarısı için tasarlanmıştır: Şirketler büyüdükçe daha fazla sayıda cihaz yaşam döngüsü yöneten BT departmanlarının yükü de artar. Intel vPro® platformuna sahip DaaS, şirketinizin üstün cihazlardan ve mevcut BT desteğinden ödün vermeden teknoloji bütçesini korumayı mümkün kılan ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir bir çözümdür.

Kurumsal düzeyde destek sunmak üzere tasarlanmıştır: Intel vPro® teknolojisi destekli DaaS, küçük işletmeleri büyük başarılara ulaştıran daha iyi bir donanım sunabilir. Hepsi bir arada bu çözüm; bir BT personeliyle çalışmaya gerek kalmadan, profesyonel ve proaktif üçüncü taraf BT uzmanlığınca desteklenen en güncel bilgisayar teknolojisini sunar.

İşletmenizi daha ileri taşıyın

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, Intel'in geniş deneyimi ve uzmanlığıyla işletmenizi destekleyecek güvenilir ortaklarından ve servis sağlayıcılarından oluşan ağını keşfedin.

İşletmeler İçin4 Intel vPro® platformu, işletmeniz için üstün performans, donanım destekli güvenlik, modern yönetilebilirlik ve öngörülebilir DaaS aboneliği sayesinde gelişmiş kararlılık sunar.

Daha Fazla Bilgi Edinin


Hizmet Olarak Cihaz teklifleri için servis sağlayıcınızla iletişime geçin veya aşağıdaki bağlantıdan daha fazla bilgi edinin.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans kullanıma, yapılandırmaya ve diğer faktörlere göre değişir. www.Intel.com/PerformanceIndex sayfasından daha fazla bilgi edinin.

2

Performans; kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre değişebilir. Daha fazla bilgi için şu sayfayı ziyaret edin: www.Intel.com.tr/PerformanceIndex.

3

Cision PR newswire, Geleneksel 9-5'in Sonu mu? Yeni IWG çalışması yüzde 70'imizin başka bir yerde çalışmak için ofisi pas geçtiğimizi ortaya koyuyor, Mayıs 2018 (https://www.prnewswire.com/news-releases/the-end-of-the-traditional-9-5-iwg-new-study-finds-70-per-cent-of-us-skip-the-office-to-work-elsewhere-684048561.html).

4

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da intel.com.tr adresini ziyaret edin.

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation'ın veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.