Daha İyi Bilgisayarlar, Daha İyi İşler

Intel’de bilgisayar teknolojisi sürekli gelişmeye devam ediyor. Şirketiniz için de öyle olabilir.

İş için Intel® vPro™ Platformu1

Intel® vPro™ platformu, üst düzey bilgi işlem deneyimini donanımla geliştirilen güvenlik, esnek yönetim ve daha yüksek kararlılık özellikleriyle bir araya getirerek hem kullanıcıların hem de işletmelerin ihtiyaçlarını karşılar.

Intel® vPro™ platformunu keşfedin

Intel® Authenticate Çözümü

Kolaylıkla devreye alınabilen uçtan uca donanımla geliştirilmiş kimlik koruması ve özelleştirilebilir Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA) ile güvenlikte öne geçin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Active Management Teknolojisi

Güç kaybı ya da işletim sistemi arızalarında bile uzaktan keşif ve onarım olanağı sağlayan Intel® Active Management Teknolojisi ile zamandan ve yerinde destek maliyetlerinden tasarruf edin.

Intel® AMT’yi inceleyin

8. Nesil Intel® Core™ vPro™ İşlemciler

Şirketlerde ciddi bilgi işlem için gereken hızlı performans ile üretkenliğe yeni bir standart getirin. Donanımla geliştirilmiş güvenlik ile tehditlerin önüne geçerken, uzaktan yönetilebilirlik ile BT operasyon maliyetlerini düşürün.

Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin benzersiz gücünü keşfedin

Intel'den İlgili Teknolojiler

Intel Unite® Çözümü

Bilgisayarların ekranlara ve kurumsal ağınızdaki cihazlara kablosuz olarak bağlandığı, güvenli ve kolay içerik paylaşımıyla toplantılara daha hızlı başlayın1.

İşbirliğini daha etkili bir deneyime dönüştürün

Intel® Optane™ Bellek2

Daha kısa önyükleme süreleri3 ve daha hızlı uygulama başlatma gibi birçok avantaj için, çok büyük depolama kapasitesi ve büyüleyici yanıt hızı sunan yeni bir bilgisayar deneyimi elde edin.

DRAM devrimini inceleyin

Thunderbolt™ 3 Teknolojisi

Birden çok ekranı ya da cihazı tek ve kompakt bir bağlantı noktasıyla bağlayarak bağlantıyı kolaylaştırın, iş akışlarını hızlandırın ve üretkenliği artırın.

Tek bir bağlantı noktasının her tür bağlantıyı nasıl kurduğunu görün

Intel® Stable Image Platform Program (Intel® SIPP)

On yılı aşkın zamandır kurumsal kararlılık, kalite ve uyumluluğun tanımını yapan bir programla yeni teknolojilere kendi hızınızda geçiş yapın.

Intel® SIPP hakkında daha fazla bilgi edinin

Windows* 10 Geçişinizi Optimize Edin

Windows* 10’a geçen şirketlerin sayısı artarken, gelişmiş güvenlik, kararlılık ve üretkenlik özelliklerini optimize eden donanımlara odaklanmak daha çok önem kazanıyor.

Windows* 10'a geçiş hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® vPro™ Platformu Üzerinde Geliştirilen Ürünler

Hızlı, Esnek 2'si 1 Arada Laptoplar

Tek bir cihazda tabletten laptopa mükemmel geçiş esnekliği sunarak, çalışanlarınıza şirketiniz için harika işler yapmaları için gereken gücü sağlayın.

Intel® vPro™ platformu tabanlı 2’si 1 Arada laptoplar satın alın

Birinci Sınıf Laptoplar

Başarılı işler için şirketinizi sektör lideri güç ve performansa sahip, ince, hafif ve şık laptoplarla donatın.

Intel® vPro™ platformu tabanlı laptoplara göz atın

Geliştirilmiş Masaüstü Üretkenliği

Şirketiniz için gereken yeni nesil hızı, yanıt hızını ve güvenilirliği her masaya getirin.

Intel® vPro™ platformu tabanlı masaüstü bilgisayarlara göz atın

Modern Çalışanlar Modern Teknolojilere İhtiyaç Duyar

Modern teknoloji, en yetenekli çalışanları elinizde tutmak için çok önemlidir. Kısa süre önce yapılan bir çalışmaya göre, bekledikleri kritik teknoloji altyapısına sahip olamayan Y kuşağından çalışanlar, yollarına başkalarıyla devam ediyorlar.

Raporu şimdi okuyun

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Intel® Optane™ hafıza ve logosu, ayrı bileşenlerden oluşan bir platform özelliği gösterir ve tek bir küçük boyutlu solid state sürücü veya bellek ortamı değildir. Intel® Optane™ hafızaya hazır bir sistemde şunlar bulunur: 7. Nesil Intel® Core™ işlemci, Intel® 200 serisi çip seti, PCH Remapped PCIe* Denetleyicisi üzerinde M.2 tip 2280-S1-B-M konektör ve NVMe* Spec 1.1'i karşılayan B-M anahtarlarıyla x2 veya x4 yapılandırmasında şeritler ve Intel® Rapid Storage Teknolojisi (Intel® RST) 15.5 sürücüyü destekleyen Sistem BIOS'u.

3

İşletim Sistemi Yükleme Süresi İş Yükü: Cihaz açıldıktan (kapalı durumdayken) sonra işletim sisteminin yüklenmesi tamamlanana kadar geçen süre.