İş Bilgisayarlarınızdan Daha Fazlasını Bekleyin

Her iş gününden daha fazla fayda sağlamak için birinci sınıf iş bilgisayarlarına ihtiyaç duyarsınız. Intel vPro® platformu; iş gücü üretkenliği, uç nokta güvenliği, mobil cihaz yönetimi ve daha fazlası için özelliklerle iş için tasarlanmıştır.1

İş Bilgisayarlarınız İçin Neden Intel vPro® Platformunu Seçmelisiniz?

Yüksek performanslı bir işletme, birinci sınıf iş bilgisayarlarını gerektirir. Performans, güvenlik özellikleri, yönetilebilirlik ve kararlılığa sahip olduğunuzda; bilgisayar filonuzu rekabetçi avantaja dönüştürebilirsiniz.

Intel vPro® platformu işletmeler için tasarlanmıştır. En yeni teknolojileri tek bir entegre ve doğrulanmış çözümde sunmak için tasarlanmış tavizsiz bir bilgisayar platformudur.

Çalışanlar, Intel vPro® platformu üzerine kurulu iş bilgisayarları ile odaklanmış üretkenlik ve uyarlanabilir performans için doğru araçları elde ederler. BT; çevreyi korumak ve etkin bir şekilde yönetmek için donanım tabanlı güvenlik özelliklerine, güçlü yönetilebilirliğe ve kararlı bir platforma sahip olur. Bu da herkesin harika bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarması anlamına gelir.

İş Bilgisayarlarınız İçin Performans Ne Anlama Gelir?

Bilgisayar performansı, çalışan üretkenliği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Çalışanlar, her sene üç yıldan daha eski bir bilgisayarın önyüklemesini beklerken tam bir iş gününü kaybedebilirler.2

İş için geliştirilmiş bir bilgisayarı seçmek; çoklu görev ve veri analizi için hızlı ve duyarlı performans, en yeni bağlanabilirlik standartları ve uzun bir pil ömrü anlamına gelir. Tüm bunlar çalışanların sürekliliğini pekiştirerek daha üretken olmalarını sağlar.

İş bilgisayarları için performans hakkında bilgi edinin

İş Bilgisayarlarınız Neden Donanım Tabanlı Güvenliğe İhtiyaç Duyar?

Yazılım tabanlı güvenlik cihazlarınızı korumak için önemli bir rol oynasa da, modern tehditleri karşılamak için yeterli değildir. Bilgisayar korsanları işletim sisteminizin altındaki kodlara kötü niyetli yazılım yüklemek için yeni yollar buluyorlar.

Bilgisayar donanımınıza yerleşik olarak geliştirilen güvenlik teknolojileri cihazlarınız, uygulamalarınız ve veriniz için önemli bir güvenlik katmanı sağlar. Donanım tabanlı güvenlik özellikleri; bellenim saldırılarının riskini azaltmaya yardımcı olur ve mobil güvenlik ile kimlik yönetimini destekler.

Donanım tabanlı güvenlik hakkında bilgi edinin

Cihazlar Bant Dışındayken Yönetilebilirlik Nasıl Genişletilebilir?

Cihazları uzaktan yönetmenize ve tamir etmenize olanak sağlayan birçok yazılım aracı vardır. Peki işletim sistemi çöktüğünde veya bilgisayar kapandığında ne olur?

Donanım tabanlı uzaktan yönetim, BT yöneticilerinin cihazlara bant dışındayken erişim sağlamasına olanak verir. Bir bilgisayar ağ bağlantısına ve güç kaynağına erişime sahip olduğu sürece yönetilebilir.

Uzaktan yönetim hakkında bilgi edinin

İşletmeniz Neden Kararlı bir Bilgisayar Platformuna İhtiyaç Duyar?

İş bilgisayarı satın alırken yıllara yayılan önemli bir karar verirsiniz. Kararlı bir platform, bugün güvenilirlik sunarken gelecek büyümeye ölçeklemenize imkan sunan bir kullanılabilirliği de beraberinde getirir. Bu kararlılık; sık sürücü güncellemesi ve uyumsuzluktan kaçınabilmeniz anlamına gelir ki bu da bilgisayar görüntülerini yönetme yeteneğinize etki edebilir. Ayrıca yeni teknolojiye geçişinizi kendi şartlarınızla gerçekleştirmenizi sağlar.

Kararlı bilgisayar platformları hakkında bilgi edinin

Intel vPro® Platformu Üzerine Kurulu Cihazlar

Intel vPro® platformu, ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir iş bilgisayar form faktörü kümesini destekler.

İş Sınıfı Dizüstü ve 2'si 1 Arada Bilgisayarlar

İşletmenizi başarı için sektör lideri güç ve performansa sahip, ince, hafif ve şık dizüstü ve 2'si 1 Arada bilgisayarlarla donatın.

Intel vPro® platformu üzerine kurulu dizüstü bilgisayarları inceleyin

Geliştirilmiş Masaüstü Üretkenliği

Şirketiniz ihtiyaç duyduğu yeni nesil hızı, duyarlılığı ve güvenilirliği her masaya getirin.

Intel vPro® platformu üzerine kurulu masaüstü bilgisayarları inceleyin

Intel vPro® Platformunun Avantajları


2019 yılında Intel tarafından yaptırılan bir Forrester Consulting araştırmasının sonuçlarına göre Intel vPro® platformunu seçmenin kayda değer maliyet avantajları vardır. Platform üç yıllık, riske uyarlanmış 2,8 milyon Amerikan dolarına karşın 1,1 milyon Amerikan doları maliyet; yüzde 155 yatırım getirisi (ROI) ve dokuz aylık bir geri ödeme süresi getirmektedir (kompozit organizasyon kullanılarak tahmin edilmiştir).3 Maliyetleriniz ve sonuçlarınız farklılık gösterebilir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1Intel® teknolojileri, donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir. Sonuçlar tahmin edilmiş veya simüle edilmiştir. Intel üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Doğruluğu değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.
2 Intel tarafından yaptırılan, 2018 web tabanlı ankete dayanan "Employees lose a workday each year just waiting for their computer to boot up" (Çalışanlar, her sene bilgisayarlarının önyüklemesini beklerken bir iş gününü kaybediyor), J.Gold Associates, LLC. tarafından yürütülmüştür. 16 ülkede (Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Türkiye, BAE, Birleşik Krallık ve ABD) küçük işletmelerden 3.297 kişinin katılımıyla gerçekleşmiştir. Bilgisayarın günde bir kere başlatıldığı varsayılarak ve anketi yanıtlayanların tahminlerine göre hesaplanan dört yıldan daha eski bir bilgisayarı başlatmak için geçen ortalama başlatma süresi kullanılarak, çalışanların üç yıllık bilgisayarı başlatmak için yılda sekiz saate kadar zaman harcadıkları tahmin edilmiştir (2,90 dakika başlatma süresi x 1 iş gününde 1 başlatma x haftada 5 gün x yılda 52 hafta / 60 (saat olarak almak için) x 0,67 kullanım katsayısı = yılda 8,46 saat). İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için intel.com.tr/SMEStudy. adresini ziyaret edin.
3Intel vPro® Platformu'nun Total Economic Impact™ (Toplam Ekonomik Etki) Değeri, Forrester Consulting (Aralık 2018). Diğer kuruluşların elde edeceği yatırım getirisi; işletmelerin Intel vPro platformuna geçmeden önceki boyut, temel güvenlik seviyesi, yönetilebilirlik ve üretkenliği gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişecektir. Kuruluşunuzun kazanacağı avantajları belirlemek için diğer kaynaklara başvurun ve kuruluşunuza özel bilgileri kullanın. intel.com.tr/vProPlatformTEI adresinden araştırmayı okuyun.