İş Bilgisayarlarınızdan Daha Fazlasını Bekleyin

Her iş gününden daha fazla fayda sağlamak için birinci sınıf iş bilgisayarlarına ihtiyaç duyarsınız. Intel vPro® platformu; iş gücü üretkenliği, uç nokta güvenliği, mobil cihaz yönetimi ve çok daha fazlasına yönelik özelliklerle işletmeler için geliştirildi.1

İş Bilgisayarlarınız İçin Neden Intel vPro® Platformunu Seçmelisiniz?

Yüksek performanslı bir işletme, birinci sınıf iş bilgisayarlarını gerektirir. Performans, güvenlik özellikleri, yönetilebilirlik ve kararlılığa sahip olduğunuzda; bilgisayar filonuzu rekabetçi avantaja dönüştürebilirsiniz.

Intel vPro® platformu işletmeler için tasarlanmıştır. En yeni teknolojileri tek bir entegre ve doğrulanmış çözümde sunmak için tasarlanmış tavizsiz bir bilgisayar platformudur.

Çalışanlar, Intel vPro® platformu üzerine kurulu kurumsal bilgisayarlar ile odaklanmış üretkenlik ve uyarlanabilir performans için doğru araçları elde ederler. BT; çevreyi korumak ve etkin bir şekilde yönetmek için donanım tabanlı güvenlik özelliklerine, güçlü yönetilebilirliğe ve kararlı bir platforma sahip olur. Bu da herkesin harika bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarması anlamına gelir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel, üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Bu içerikleri gözden geçirmeniz, diğer kaynaklara başvurmanız ve bahsedilen verilerin doğruluğunu onaylamanız gerekir.

2

"Çalışanlar yalnızca bilgisayarlarının açılmasını beklerken yılda bir iş günü kaybederler" ifadesi, Intel'in talebiyle J.Gold Associates, LLC tarafından, 16 ülkeden (Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Türkiye, BAE, Birleşik Krallık, ABD) küçük işletmelerde çalışan 3297 katılımcının yanıtlarıyla eski bilgisayarların zorluklarını ve maliyetlerini değerlendirme amacıyla 2018 yılında yapılan web tabanlı ankete dayanır. Bilgisayarın günde bir kere başlatıldığı varsayılarak ve anketi yanıtlayanların tahminlerine göre hesaplanan 4 yıldan daha eski bir bilgisayarı başlatmak için geçen ortalama başlatma süresi kullanılarak, çalışanların 3 yıllık bilgisayarı başlatmak için yılda sekiz saate kadar zaman harcadıkları tahmin edilmiştir (2,90 dakika başlatma x 1 iş gününde 1 başlatma x haftada 5 gün x yılda 52 hafta / 60 (saat olarak almak için) x 0,67 kullanım katsayısı = yılda 8,46 saat). İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için intel.com/SMEStudy adresini ziyaret edin.

3

Intel vPro® platformunun Total Economic Impact™ değeri, Intel'in talebiyle Forrester Consulting tarafından yürütülen bir çalışma (Aralık 2018). Diğer kuruluşların elde edeceği tasarruf miktarı, şirketin Intel vPro® platformuna geçmeden önceki güvenlik boyutu ile temel düzeyi, yönetilebilirlik ve üretkenlik gibi çeşitli faktörlerine bağlı olarak değişir. Kuruluşunuzun kazanacağı avantajları belirlemek için diğer kaynaklara başvurun ve kuruluşunuza özel bilgileri kullanın. Çalışmanın tamamını intel.com.tr/vProPlatformTEI adresinde okuyabilirsiniz. Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.