İş Bilgisayarınızdan Daha Fazlasını Bekleyin

Her iş gününden daha fazla fayda sağlamak için birinci sınıf iş bilgisayarlarına ihtiyaç duyarsınız. Intel vPro® Platformu uzaktan iş gücü üretkenliği, uç nokta güvenliği, mobil cihaz yönetimi ve daha fazlası için kurumsal düzeyde özelliklerle iş için tasarlanmıştır.1 2 3 4 5

İş Bilgisayarlarınız İçin Neden Intel vPro® Platformunu Seçmelisiniz?

Yüksek performanslı bir işletme, birinci sınıf iş bilgisayarlarını gerektirir. Performans, güvenlik özellikleri, uzaktan yönetim ve kararlılığa sahip olduğunuzda, bilgisayar filonuzu rekabetçi avantaja dönüştürebilirsiniz.

Intel vPro® platformu işletmeler için tasarlanmıştır. En yeni teknolojileri tek bir entegre ve doğrulanmış çözümde sunmak için tasarlanmış tavizsiz bir bilgisayar platformudur.

Çalışanlar ve uzak iş güçleri, Intel vPro® platformu üzerine kurulu kurumsal bilgisayarlar ile odaklanmış üretkenlik ve uyarlanabilir performans için doğru araçları elde ederler. BT; çevreyi korumak ve etkin bir şekilde yönetmek için donanım tabanlı güvenlik özelliklerine, güçlü yönetilebilirliğe ve kararlı bir platforma sahip olur. Bu da herkesin harika bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarması anlamına gelir.

IT Profesyonelleri için Kaynaklar

Sizin sorunlarınız, bizimse çözümlerimiz var. Bir BT kahramanı olarak öne çıkmanıza yardımcı olacak kaynakları keşfedin.

Büyümekte Olan Küçük Bir İşletme Misiniz?

Özel bir BT ekibi bulunmayan kuruluşlar için doğru iş bilgisayarı, cihaz destekli güvenlikten faydalanırken üretkenliği artırmaya yardımcı olabilir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel, üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Bu içerikleri gözden geçirmeniz, diğer kaynaklara başvurmanız ve bahsedilen verilerin doğruluğunu onaylamanız gerekir.

2

Performans; kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre değişebilir. Daha fazla bilgi için şu sayfayı ziyaret edin: www.Intel.com.tr/PerformanceIndex.

3Performans sonuçları, yapılandırmalarda gösterilen tarihler itibarıyla yapılan testlere dayalıdır ve genel kullanıma açık tüm güncellemeleri yansıtmayabilir. Yapılandırma ayrıntıları için yedeklemeye bakın.
4

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

5

Intel vPro® platformunun tüm sürümleri için sistemi tanımlayan yönetilebilir kulanım durumları, güvenlik özellikleri, sistem performansı ve kararlılığı sunmak üzere Intel® Core™ işlemci, desteklenen bir işletim sistemi, Intel LAN ve/veya WLAN silikon, sabit yazılım geliştirmeleri ve diğer donanım ve yazılım bileşenleri gerekir. Ayrıntılar için intel.com/performance-vpro adresini ziyaret edin.

6

Gerçekçi bir ortamda tipik iş akışları gerçekleştirilirken %100’den kritik pil seviyesine inmesi için geçen süre. Daha fazla bilgi için www.intel.com.tr/11thgenvpro adresini ziyaret edin. Sonuçlar farklı olabilir.

7 TEI çalışması ve sonuçları 100.000 çalışana ve bilgisayara sahip kompozit bir organizasyona dayalı olup Intel vPro® platformu cihazlarından bazılarının alımı halihazırda tamamlanmıştır. Kompozit organizasyon, çok sayıda bölge ve sektörde faaliyet gösteren orta ölçekli ve kurumsal organizasyonlarda çalışan BT karar alıcıları ile yapılan altı görüşmeye ve onlardan alınan 416 anket yanıtına dayanmaktadır. Daha fazla bilgiyi https://www.intel.com/content/www/uk/en/business/enterprise-computers/resources/vpro-platform-tei-case-study-2021.html