Güvenilir Bilgisayar Görüntüsü Dağıtımı

Gelecekteki büyüme için kararlılık, kullanılabilirlik ve BT güvenilirliğini sağlama alın.1 2 3

Tutarlı bir Bilgisayar Platformunun Özellikleri:

  • Intel vPro® Enterprise üzerinde çalışan cihazlar, uzun vadeli BT güvenilirliğini ve birinci sınıf ticari sistemlerle uyumluluğu sağlama almak için tasarlanmış Intel® Kararlı BT Platformları Programı (Intel® SIPP) ile korunurlar.

  • Intel® Stable IT Platform Programı (Intel® SIPP), en az 15 ay boyunca veya bir sonraki nesil sürümüne kadar platform bileşeni ve sürücü güncellemelerini en aza indirerek BT'nin kontrolde olmasını sağlar.

  • Intel vPro® Enterprise, BT'ye ve son kullanıcılara gerçek birinci sınıf iş cihazı kararlılığını ve güvenilirliğini sağlayarak BT ekiplerine bilgisayar yaşam döngüsü yönetimi üzerinde hakimiyet sağlar.

author-image

Kararlı bir Platformda Daha Verimli Bilgisayar Görüntüleme

Bilgisayar görüntüsü dağıtımı, yeniden test ve doğrulama gerektiren sık sürücü güncellemeleri ve uyumsuzluklar nedeniyle zor olabilir. BT ekipleri, belirli bir süre boyunca sınırlı güncellemelerle kapsamlı olarak test edilmiş ve doğrulanmış bileşenlere dayanan kararlılığı garanti eden bir bilgisayar platformuyla bu zorlukların üstesinden gelebilir. Dengeli ve doğrulanmış bir platform, yaşam döngüsü karmaşıklıklarını yönetmeyi kolaylaştırır, olay sayısını azaltır ve yeni teknolojilere esnek geçişler deneyimlemeyi kolaylaştırarak iş operasyonlarının devamlılığını sağlar.

Bilgisayar Yönetimi ve Görüntülemedeki Zorluklar

Günümüzün BT ortamlarındaki yazılım güncellemeleri ve sürücü uyumsuzlukları nedeniyle işletme bilgisayarı filolarını yönetmek daha karmaşık bir hal aldı. Bu durum, özellikle bilgisayar görüntülemede sorunlara neden olabilir.

Bilgisayar görüntüleme veya sistem görüntüleme, BT ekiplerinin kullanıcılar için birden çok bilgisayar form faktörünü oluşturmalarına ve yapılandırmalarına yardımcı olur. Görüntüler, sürücü uyumluluğunu ve uygulamaların düzgün çalışmasını sağlamak için kapsamlı sistem testleri ve doğrulama gerektirir. Bunun gibi bir yeterlilik süreci, bilgisayarın kullanıma sunumundan önce derin bir planlama gerektirecek şekilde uzun ve kapsamlı olabilir.

Sık yapılan sürücü ve yazılım güncellemeleri, güncellenmiş yapılandırmaları doğrulamak için yeniden test etme anlamına gelir. Ayrıca BT ekiplerinin çalışanların işini aksatabilecek yeni ürün sunum günlerini planlayıp uygulaması da gerekir. Kutudan çıktığı andan itibaren kararlılıkla çalışan Intel vPro® Enterprise, BT'nin bilgisayar yönetimi yaşam döngüsü üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlar, en son platform teknolojilerini tek bir entegre ve doğrulanmış çözümde sunar.

Kararlı Bir Platformun Avantajları

Gelecekteki büyümeye yönelik ölçeklendirmek için tasarlanmış güvenilir bir platforma sahip olmak, şirketlerin daha az kararlı bilgi işlem altyapısı dağıtımı yaparken ortaya çıkabilecek ağ veya yazılım uyumluluğu sorunlarını önlemelerine yardımcı olur. Kararlı platformlar, minimum kapalı kalma veya kesinti süresi ile kullanıcılara, bilgisayarlarını yıllarca sorunsuz bir şekilde çalıştırabilme rahatlığı da sunar.

Intel vPro® Enterprise ile Kararlılık ve Bilgisayar Yaşam Döngüsü Yönetimi

Intel vPro® Enterprise üzerine kurulu cihazlar, BT'ye bilgisayar yaşam döngüsü yönetimi üzerinde daha fazla esneklik sunan güvenilir bir çözüm sunar. En son bilgisayar platformu teknolojilerini tek bir entegre ve doğrulanmış çözümde sunarak, BT ve son kullanıcılara gerçek bir kurumsal sınıf cihaz kararlılığı ve güvenilirliği sağlar. Cihazlar, sektördeki en zorlu doğrulama süreçlerinden biri tarafından, cihazların işletmeler için üretildiğini onaylayan binlerce test ve geri bildirim döngüsüyle güvence altına alınmış olur.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.

2Intel teknolojileri; etkinleştirilmiş donanım, yazılım veya hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir. © Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.
3

Intel vPro® platformunun tüm sürümleri için sistemi tanımlayan yönetilebilir kulanım durumları, güvenlik özellikleri, sistem performansı ve kararlılığı sunmak üzere Intel® Core™ işlemci, desteklenen bir işletim sistemi, Intel LAN ve/veya WLAN silikon, sabit yazılım geliştirmeleri ve diğer donanım ve yazılım bileşenleri gerekir. Ayrıntılar için intel.com/performance-vpro adresini ziyaret edin.