Güvenilir Bilgisayar Görüntüsü Dağıtımı

Gelecekteki gelişim planları için kararlılığı, kullanılabilirliği ve BT güvenilirliğini sağlayın.1

Tutarlı bir Bilgisayar Platformunun Özellikleri:

  • Intel vPro® platformundaki cihazlar, kurumsal sınıfa özgü sistemler için uzun vadeli BT güvenilirliği ve uyumluluğu sağlamak üzere tasarlanmış Intel® Stable IT Platform Programı (Intel® SIPP) kapsamındadır.

  • Intel® Stable IT Platform Programı (Intel® SIPP), en az 15 ay boyunca veya bir sonraki nesil sürümüne kadar platform bileşeni ve sürücü güncellemelerini en aza indirerek BT'nin kontrolde olmasını sağlar.

  • INTEL vPro® platformu, BT'nin bilgisayar yaşam döngüsü yönetimi üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlayarak BT ve son kullanıcılara gerçek bir kurumsal sınıf cihazın kararlılığını ve güvenilirliğini sunar.

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

Güvenilir bir bilgisayar platformu, gelecekteki büyüme için ölçeklendirilebilen bir kararlılık ve kullanılabilirlik sunar. İşletmenizin uygun maliyetli bir bilgisayar görüntüleme ve bilgisayar yaşam döngüsü yönetim stratejisine nasıl ulaşabileceğini öğrenin.

Kararlı bir Platformda Daha Verimli Bilgisayar Görüntüleme

Bilgisayar görüntüsü dağıtımı, yeniden test ve doğrulama gerektiren sık sürücü güncellemeleri ve uyumsuzluklar nedeniyle zor olabilir. BT ekipleri, belirli bir süre boyunca sınırlı güncellemelerle kapsamlı olarak test edilmiş ve doğrulanmış bileşenlere dayanan kararlılığı garanti eden bir bilgisayar platformuyla bu zorlukların üstesinden gelebilir. Dengeli ve doğrulanmış bir platform, yaşam döngüsü karmaşıklıklarını yönetmeyi kolaylaştırır, olay sayısını azaltır ve yeni teknolojilere esnek geçişler deneyimlemeyi kolaylaştırarak iş operasyonlarının devamlılığını sağlar.

Bilgisayar Yönetimi ve Görüntülemedeki Zorluklar

Günümüzün BT ortamlarındaki yazılım güncellemeleri ve sürücü uyumsuzlukları nedeniyle işletme bilgisayarı filolarını yönetmek daha karmaşık bir hal aldı. Bu durum, özellikle bilgisayar görüntülemede sorunlara neden olabilir.

Bilgisayar görüntüleme veya sistem görüntüleme, BT ekiplerinin kullanıcılar için birden çok bilgisayar form faktörünü oluşturmalarına ve yapılandırmalarına yardımcı olur. Görüntüler, sürücü uyumluluğunu ve uygulamaların düzgün çalışmasını sağlamak için kapsamlı sistem testleri ve doğrulama gerektirir. Bu yeterlilik işlemi, işletme genelinde görüntülerin sunulmasından 90 gün öncesine kadar sürebilir.

Sık yapılan sürücü ve yazılım güncellemeleri, güncellenmiş yapılandırmaları doğrulamak için yeniden test etme anlamına gelir. Ayrıca BT ekiplerinin çalışanların işini aksatabilecek yeni ürün sunum günlerini planlayıp uygulaması da gerekir.

Kutudan çıktığı andan itibaren kararlılıkla çalışan Intel vPro® platformu, BT'nin bilgisayar yönetimi yaşam döngüsü üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlar, en son platform teknolojilerini tek bir entegre ve doğrulanmış çözümde sunar.

Kararlı Bir Platformun Avantajları

Gelecekteki büyümeye yönelik ölçeklendirmek için tasarlanmış güvenilir bir platforma sahip olmak, şirketlerin daha az kararlı bilgi işlem altyapısı dağıtımı yaparken ortaya çıkabilecek ağ veya yazılım uyumluluğu sorunlarını önlemelerine yardımcı olur. Kararlı platformlar, minimum kapalı kalma veya kesinti süresi ile kullanıcılara, bilgisayarlarını yıllarca sorunsuz bir şekilde çalıştırabilme rahatlığı da sunar.

Intel vPro® Platformu ile Kararlılık ve Bilgisayar Yaşam Döngüsü Yönetimi

Kutudan çıktığı andan itibaren kararlılıkla çalışan Intel vPro® iş platformu, BT'nin bilgisayar yönetimi yaşam döngüsü üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlar. En son bilgisayar platformu teknolojilerini tek bir entegre ve doğrulanmış çözümde sunarak, BT ve son kullanıcılara gerçek bir kurumsal sınıf cihaz kararlılığı ve güvenilirliği sağlar. Cihazlar, sektördeki en zorlu doğrulama süreçlerinden biri tarafından, cihazların işletmeler için üretildiğini onaylayan binlerce test ve geri bildirim döngüsüyle güvence altına alınmış olur.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.