Bilgisayarlarınızı Yenileyin, Windows* 10'a Geçişinizi Optimize Edin

Windows* 10 geçişinden en iyi şekilde faydalanmak mı istiyorsunuz? Donanımınızı en yeni 8. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlarla güncelleyin. Daha fazla bilgi için videoyu izleyin.1

Üretkenliği ve Güvenliği Güçlendirmek için Bilgisayarlarınızı Zaman Kaybetmeden Yenileyin5

Üretkenlik ile güvenlik arasında tercih yapmak zorunda kalmamalısınız. Windows* 10’a geçiş yaparken, en yeni 8. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlara yükselterek bu zorunluluktan kurtulabilirsiniz.

Intel® vPro™ platformu hakkında daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında tam bir değerlendirme yapabilmek için bu ürünlerin başka ürünlerle birlikte gösterdiği performans gibi başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için https://www.intel.com.tr/performance adresini ziyaret edin.

2

Araştırma, Techaisle tarafından Nisan 2014’te altı ülkeden 736 küçük işletmenin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

3

ABD, Birleşik Krallık, Fransa ve Almanya’dan 500 CIO’nun katılımıyla yapılan ankete dayanır. CIO Araştırması, Venafi 2016.

4

Small Business PC Study, TechAisle, 2016.

5

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.