Bilgisayarınızı değiştirin. Şirketinizde Değişim Yaratın.

En son Intel® Core™ işlemcilere sahip yeni bilgisayarlara geçin.1 2

Küçük İşletmelerinizi Modern Bilgisayarlarla Dönüştürün

Günlük işlerinizde sıkça çöken, donan, takılan bilgisayarlar kullanıyorsanız eski bilgisayarlarınız size pahalıya patlıyor demektir. Eski teknolojinin son nefesinden yararlanmaya çalışmak, çalışanların üretkenliğinin azalmasının yanı sıra iş yapmayı engelleme, daha fazla bakım isteği, daha fazla güvenlik riski gibi bedeller ödetir. Tüm bunlar yaşanırken yaşlanan cihazlarınız, küçük işletmenizin teknoloji yenilemesinden faydalanabileceği konusunda size net bir mesaj göndermektedir.

  • Zaman tasarrufu: Eski bilgisayarların ön yükleme yapması yılda toplam 11 saat kadar sürebilir.3
  • Daha yüksek üretkenlik: Eski bilgisayarlar çalışanların üretkenliğinde yüzde 29'a kadar azalmaya neden olur.4
  • Düşük maliyet: Verimlilik kaybı, çalışan başına yılda 17 bin ABD dolarına kadar çıkar.5

Her Türlü İhtiyaca ve Bütçeye Yönelik Küçük İşletme Bilgisayarları

Intel® Optane™ bellek özellikli en son Intel® Core™ işlemci bulunan ve Windows* 10 Pro çalıştıran modern küçük iş bilgisayarlarına hemen yatırım yaparak karlılığınızı artırın6

Çalışanlarınız ister bir müşteriye satış yapıyor, ister grafik tasarlıyor, robotik programlama yapıyor veya bir bayi ortamında satış yapıyor olsunlar, onların gereksinimlerine ve bütçenize uygun seçenekler ve yapılandırmalar içeren bir form faktörü bulunur.

Küçük İşletme Dizüstü Bilgisayarları

Dizüstü bilgisayarlar, gelişmiş üretkenlik ve verimlilik için küçük işletmenizin iş gücüne hareket imkanı sunar. Çalışanlar, en yeni Intel® Core ™ işlemcilere sahip dizüstü bilgisayarlar ve 2'si 1 arada cihazlarla hareket halindeyken gerçek iş yapabilirler. Her bütçeye uygun akıllı, şık tasarımlı ve farklı boyutlu seçenekler arasından seçim yapın.

Laptoplar hakkında daha fazla bilgi edinin

Küçük İşletme Masaüstü Bilgisayarları

Masaüstü bilgisayar, günümüzün hareketli dünyasında kritik öneme sahip performansı ve yanıt hızını sunar. Intel® Core™ işlemcilere ve büyük bir sabit sürücüye Intel® Optane™ bellek ekleyin. Bu, sık kullanılan dosyalara ve uygulamalara kolayca erişmenizi sağlayarak çalışanların sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Masaüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin

Küçük İşletme Mini Bilgisayarları

Alanınız darsa mini bilgisayarlara göz atın. Bu bilgisayarlar, geleneksel masaüstü ve dizüstü bilgisayarların sığmadığı yerlere sığabilir. Ekipler en dar alanlarda bile hızlı ve güvenli bir şekilde çalışabilir. Tüm bunlar, en yeni Intel® Core™ işlemciler ile geniş yerel depolamalar barındıran akıllı ve kompakt mini bilgisayarlar sayesinde mümkündür.

Mini bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin

Küçük İş Bilgisayarı Satın Alma Kılavuzları ve Kaynakları

En yeni Intel® Core™ işlemciler, Intel® Optane™ bellek ve Windows* 10 Pro’ya sahip küçük işletme bilgisayarları işletmenizi daha verimli, daha güvenli ve daha karlı hale getirmenize yardımcı olacak doğru araçları sağlayabilir. Size en uygun bilgisayarı bulmak için daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkan Makaleler

Teknik Sisteminizi Yenilemeniz mi Gerekiyor?

Bilgisayarlarınız çalıştığı sürece kaybedilen üretkenlik, bakım istekleri ve güvenlik risklerinin gizli maliyetlerini göz ardı etmek kolaydır. Ancak işinizi rekabetçi tutmak için teknolojinizin ne zaman yeniden başlatılması gerektiğini bilmeniz gerekir.

Bilgisayarları ne zaman yenileyeceğinizi öğrenin

İşletmeniz İçin Doğru PC ve Dizüstü Bilgisayarları Seçme

Doğru iş bilgisayarlarını seçmek için bütçenize, çalışanlarınızın nerede çalışacağına ve hangi bilgisayar bileşenlerinin performans üzerinde en büyük etkiye sahip olacağına karar vermeniz gerekir.

Nasıl seçim yapacağınızı öğrenin

Yeni Bilgisayarlarla İşletim Sisteminizi Güvenle Yükseltin

Windows* 10'a geçişinizi yeni donanımla eşleştiren bir bilgisayar yükseltmesi, maliyetten tasarruf ederek verimliliğinizi artırmanızı sağlayabilir. Eski bilgisayarınızı en yeni Intel® Core™ işlemcilere sahip bir bilgisayarla değiştirerek maliyetleri azaltın ve performansı artırın.3 4 5

Yükseltmenin nasıl tasarruf sağladığını görün

Küçük İşletmenizi Yeni Bilgisayarlarla Yükseltin


Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında tam bir değerlendirme yapabilmek için bu ürünlerin başka ürünlerle birlikte gösterdiği performans gibi başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için https://www.intel.com.tr/performance adresini ziyaret edin.

2 Maliyetleriniz ve sonuçlarınız farklılık gösterebilir. Intel® teknolojileri; etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sonuçlar tahmin edilmiş veya simüle edilmiştir. Intel üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Doğruluğu değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.
3

"Çalışanlar yalnızca bilgisayarlarının açılmasını beklerken yılda 11 saat harcarlar" ifadesi, Intel'in talebiyle J.Gold Associates, LLC tarafından, 16 ülkeden (Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Türkiye, BAE, Birleşik Krallık, ABD) küçük işletmelerde çalışan 3297 katılımcının yanıtlarıyla eski bilgisayarların zorluklarını ve maliyetlerini değerlendirme amacıyla 2018 yılında yapılan web tabanlı ankete dayanır. Günde bir başlatma yapıldığı varsayılarak ve anketi yanıtlayanların tahminlerine göre hesaplanan 5 yıldan daha eski bir bilgisayarı başlatmak için geçen ortalama başlatma süresi kullanılarak çalışanların 5 yıllık bir bilgisayarı başlatmak için yılda 11 saate kadar zaman harcadıkları tahmin edilmiştir (4,07 dakika X haftada 5 gün X yılda 52 hafta / 60 (saat olarak almak için) X 0,67 kullanım oranı = 4,07 X 5 X 52 / 60 X 0,67 = 11,8). İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.

4

“Çalışanlar, 5 yıldan daha eski bilgisayarlarda %29’a kadar daha az üretkenlik gösterirler” ifadesi, Intel’in talebiyle 16 ülkede (Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Türkiye, BAE, Birleşik Krallık, ABD) küçük işletmelerde çalışan 3297 katılımcıyla eski bilgisayarların zorluklarını ve maliyetlerini değerlendirmek üzere 2018 yılında J. Gold Associates, LLC. tarafından yürütülen web tabanlı ankete dayanır. Bu istatistik, yanıtlayanların beş yıllık bilgisayar kullandıklarında yaşadıklarını tahmin ettikleri üretkenlik düşüşünün yanıtlayanların bilgisayarda harcadıkları ortalama süreyle çarpımına dayanır. Bu istatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/business/small-business/sme-pc-study.html adresini ziyaret edin.

5

“Sahip olduğunuz her 5 yıllık bilgisayar, size yılda 17.000 dolara mal olabilir” ifadesi, Intel’in talebiyle 16 ülkede (Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Türkiye, BAE, Birleşik Krallık, ABD) küçük işletmelerde çalışan 3297 katılımcıyla eski bilgisayarların zorluklarını ve maliyetlerini değerlendirmek üzere 2018 yılında J. Gold Associates, LLC. tarafından yürütülen web tabanlı ankete dayanır. Anket katılımcılarının tahminine göre, 5 yıldan daha eski bilgisayarlarda çalışanlar %29’a kadar daha az üretkendir. Ortalama bir çalışanın yıllık maaşının 60.000 dolar olduğu varsayımına göre, kaybedilen üretkenlik maliyeti 17.000 dolar olacaktır. Bu istatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/business/small-business/sme-pc-study.html adresini ziyaret edin.

6Intel’in talebiyle J.Gold Associates, LLC tarafından, 16 ülkedeki küçük işletmelerde çalışan 3297 kişinin katılımıyla eski bilgisayarların zorluklarını ve maliyetlerini değerlendirmek üzere 2018 yılında yapılan web tabanlı ankete dayanır. Bu istatistik, kaybedilen üretkenliği telafi etmek için gerekli olan tahmini ek çalışan sayısına dayalıdır. Bu istatistiği ve tam raporu incelemek için burayı ziyaret edin.