Bilgisayarınızı değiştirin. Şirketinizde Değişim Yaratın.

Şirketiniz, eski bilgisayarlarla zaman ve para kaybetmeye devam edemez. Intel® Optane™ hafızaya sahip yeni bir bilgisayara yükseltme zamanı geldi.

Şimdi satın alın

Vakit Kaybetmeyin!

Zaman Kazanın

Eski bilgisayar onarımları nedeniyle yaşanan yılda 42 saatlik üretkenlik kaybını önleyin.1

Üretkenliği Artırın

Eski bilgisayarlar çalışanların üretkenliğini %29 azaltıyor.2

Maliyetleri Azaltın

Eski bir bilgisayarı yenisiyle değiştirerek, üretkenlik kaybını yılda 17 bin dolara kadar azaltabilirsiniz.3

Her İşletme için Doğru Bilgisayar

Siz ya da çalışanlarınız; ister hareket halindeyken çalışsın, ister çoklu görev çalıştırsın, ister bir müşteriye sunum yapsın, her zaman her ihtiyaca uygun bir bilgisayar bulabilirsiniz.

All-in-One

İşinizi Daha Hızlı Yapın

Size yanıt veremeyen bir bilgisayarla müşterilerinizin gerçek zamanlı taleplerine nasıl yanıt verebilirsiniz? Yanıt hızı yüksek ve çok hızlı All-in-One masaüstü bilgisayarlar ve Intel® Optane™ hafıza ile kârınızı azaltan günlük görevleri hızlandırabilirsiniz.

İnce ve Hafif

Her Toplantı ve Sunum Artık Daha Keyifli

Skype ya da Google Hangouts gibi uygulamalar için akıllı ses özellikleri sunan yeni 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcili laptoplar ile toplantılarda herkes sizi net bir şekilde görebilir ve duyabilir.

2'si 1 Arada Laptop

İşbirliği Yapmanın ve Çalışmanın Sezgisel Yolu

Gücünü 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcilerden alan yeni 2’si 1 Arada laptopların gelişmiş doğruluk düzeyi, çevik düşünme becerinizin doğal bir uzantısıdır. Yeni bir 2’si 1 Arada laptopu laptop ya da tablet modunda kullanarak kusursuz not alma, basitleştirilmiş düzenleme ve daha yaratıcı işbirliği özelliklerinden faydalanabilir ve aralıksız çalışmaya devam edebilirsiniz.

İş Bilgisayarlarınızı Hemen Yükseltin

İhtiyaçlarınıza uygun yeni bir bilgisayar bulun.

Şimdi satın alın

Yeni Bir Bilgisayarın İşletmeniz için Neler Yapabileceğini Keşfedin

8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcili ve Intel® Optane™ hafızaya sahip yeni bir bilgisayar satın aldığınızda, işletmeniz hızdan çok daha fazlasını elde edebilir.

Yeni Bilgisayarlar Kullanıcılarına Uyum Sağlıyor

Yüksek yanıt hızı, kullanıcıların en sık kullandıkları görevlerde üretkenliği en üst düzeye çıkarır. Bilgisayarlarınızı hemen yükseltin.

İşletmenizi yeni bilgisayarlarla destekleyin ›

Eski Bilgisayarlarınız Daha Pahalıya Mal Oluyor

Eski bilgisayarlar üretkenliğinizi engeller ve kârınızı azaltır. Yükseltmenin zamanı geldi.

Yükseltmenin nasıl tasarruf sağladığını görün

İşletmem için En Uygun Bilgisayar Hangisi?

İhtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için farklı bilgisayarların ve cihaz türlerinin avantajlarını öğrenin.

Başlayın

Eski Bilgisayarlar Arızalandığında Neler Olduğunu İzleyin

Bilgisayarlarınızı yükseltmeyerek tasarruf ettiğinizi düşünebilirsiniz, ancak eski bilgisayarlarınız düşündüğünüzden çok daha fazlasına mal olur.

Eski Bir Bilgisayarın İşinizi Engellemesine İzin Vermeyin

Bir işin durumu saniyeler içinde değişebilir. Eski bilgisayarınızın hızınızı kesmesine izin vermeyin.

Videoyu izleyin

Müşteriler Bilgisayarınızın Yüklenmesini Beklemez

Herkes eski bilgisayarınızdaki sorunu gidermeye çalışırken müşterilerinizle kim ilgileniyor?

Videoyu izleyin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Araştırma Techaisle tarafından https://techaisle.com/blog/159-small-businesses-pc-cost-study Nisan 2014’te altı ülkeden 736 küçük işletmenin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.  

 

2

Intel tarafından görevlendirilen J.Gold Associates, LLC. tarafından gerçekleştirilmiş, 16 ülkedeki küçük işletmelerden 3297 çalışanın katıldığı, eski bilgisayarlar kullanmanın ne gibi zorluklar ve masraflar çıkardığını değerlendirme amaçlı olarak 2018 yılında yapılan web tabanlı anket, şu sonucu açığa çıkarmıştır: "Çalışanlar, 5 yıldan eski bilgisayarlarda %29 daha az üretken olur." Bu istatistik, kaybedilen üretkenliği telafi etmek için gerekli olan tahmini ek çalışan sayısına dayalıdır. İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.

3

Intel tarafından görevlendirilen J.Gold Associates, LLC. tarafından gerçekleştirilmiş, 16 ülkedeki küçük işletmelerden 3297 çalışanın katıldığı, eski bilgisayarlar kullanmanın ne gibi zorluklar ve masraflar çıkardığını değerlendirme amaçlı olarak 2018 yılında yapılan web tabanlı anket, şu sonucu açığa çıkarmıştır: "Her 5 yıllık bilgisayar, senede 17.000 ABD doları zarar etmenize neden olabilir." Anket katılımcılarının tahminine göre, 5 yıldan daha eski bilgisayarlarda çalışanlar %29 oranında daha az üretkendir. Ortalama bir çalışanın yıllık maaşının 60.000 ABD doları olduğu varsayımına göre, kaybedilen üretkenlik maliyetli 17.000 ABD doları olacaktır. İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.