Bilgisayarınızı değiştirin. Şirketinizde Değişim Yaratın.

Şimdi en yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcili bilgisayarlara yükseltin.1

Değişiklik İyidir

En yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere sahip, küçük işletmelere yönelik yeni bilgisayarlar; üretkenliğinizi artırmanıza, şirketinizin güvenliğini sağlamanıza ve kazancınızı yükseltmenize katkı sağlar.

Öne Çıkan Makaleler

Yeni Bilgisayarlarla İşletim Sisteminizi Güvenle Yükseltin

Windows* 10 Pro’ya geçin ve yeni Intel işlemcili bilgisayarlara yükselterek şirket bilgisayarlarınızın güvenliğini artırın.

Daha fazla bilgi edinin ve hemen harekete geçin

Bilgisayar Teknolojisindeki Gizem Çözülüyor: RAM ve İşlemci

Hangi işte olursa olsun, zaman neredeyse her zaman para demektir. Yavaş bir bilgisayarın küçük işletmenize gerçek maliyetinin ne olduğunu biliyor musunuz?

Hangisi daha önemli öğrenin

Bilgisayarlarınızı Yükselterek Kazancınızı Artırın

Windows* 10 Pro işletim sistemine geçerken eski donanımınızı en yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcili yeni bilgisayarlarla değiştirerek maliyetleri düşürürken üretkenliği artırabilirsiniz.

İşletmenizi yeni bilgisayarlarla destekleyin

Vakit Kaybetmeyin!

Zaman Kazanın

Eski bilgisayarların açılmasını beklemeyin, yılda 11 saate kadar zamandan tasarruf edin.2

Üretkenliği Artırın

Eski bilgisayarlar çalışanların üretkenliğini %29 azaltıyor.3

Maliyetleri Azaltın

Eski bir bilgisayarı yenisiyle değiştirerek, üretkenlik kaybını yılda 17 bin dolara kadar azaltabilirsiniz.4

Tüm Küçük İşletmeler İçin Doğru Çözüm

İş arkadaşlarınızla birlikte hareket halinde çalışmak, çoklu görevler yürütmek veya müşterilere satış yapmak için küçük işletmenizin BT ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayan masaüstü veya dizüstü bilgisayarları keşfedin.

All-in-One/Masaüstü/Kule Tipi Kasa

İşinizi Daha Hızlı Yapın

Size yanıt veremeyen bir bilgisayarla müşterilerinizin gerçek zamanlı taleplerine nasıl yanıt verebilirsiniz? Yanıt hızı yüksek ve son derece hızlı Hepsi bir Arada (AIO) masaüstü bilgisayarlar ve Intel® Optane™ bellek ile kârınızı azaltan günlük görevleri hızlandırabilirsiniz.

Tüm cihazları görüntüle

Mini bilgisayar

Küçük Cihazların Gücünü Keşfedin

Intel® NUC; sunduğu esneklik, güç ve az yer kaplama özellikleri sayesinde KOBİ'ler için ideal olan, çok amaçlı bir platformdur. Boyutları sadece 10x10 cm olan bu bilgisayarlar, satış masası ve konferans odası gibi dar alanlara sığabilir veya monitör arkasına monte edilebilir.

Tüm cihazları görüntüle

İnce ve Hafif Dizüstü Bilgisayarlar

Toplantılar ve Sunumlar Artık Daha Keyifli

Skype ya da Google Hangouts* gibi uygulamalar için akıllı ses özellikleri sunan yeni 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcili laptoplar ile toplantılarda herkes sizi net bir şekilde görebilir ve duyabilir.

Tüm cihazları görüntüle

2'si 1 Arada

İş birliği Yapmanın ve Çalışmanın Sezgisel Yolu

Gücünü 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcilerden alan yeni 2’si 1 Arada laptopların gelişmiş doğruluk düzeyi, çevik düşünme becerinizin doğal bir uzantısıdır. Yeni bir 2’si 1 arada cihazı, dizüstü bilgisayar ya da tablet modunda kullanarak kusursuz not alma, basitleştirilmiş düzenleme ve daha yaratıcı iş birliği özelliklerinden faydalanabilir ve aralıksız çalışmaya devam edebilirsiniz.

Tüm cihazları görüntüle

Eski Bir Bilgisayarın İşinizi Engellemesine İzin Vermeyin

Bir işin durumu saniyeler içinde değişebilir. Eski bilgisayarınızın hızınızı kesmesine izin vermeyin.

Daha fazla bilgi edinin

Daha Fazla İşletme Kaynağı

Küçük İşletmeler İçin Çözümler

Her işletme için doğru bilgisayar - Uzaktan çalışma, projeler üzerinde paralel çalışma veya müşterilerle görüşme: Her görev için doğru bilgisayarı sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Dijital iş birliği için Intel Unite®

İçerik paylaşımı ve dijital iş birliği için Intel Unite® ile güvenli ve sorunsuz bir platform kurun.

Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında tam bir değerlendirme yapabilmek için bu ürünlerin başka ürünlerle birlikte gösterdiği performans gibi başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için https://www.intel.com.tr/performance adresini ziyaret edin.

2

"Çalışanlar yalnızca bilgisayarlarının açılmasını beklerken yılda 11 saat harcarlar" ifadesi, Intel'in talebiyle J.Gold Associates, LLC tarafından, 16 ülkeden (Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Türkiye, BAE, Birleşik Krallık, ABD) küçük işletmelerde çalışan 3297 katılımcının yanıtlarıyla eski bilgisayarların zorluklarını ve maliyetlerini değerlendirme amacıyla 2018 yılında yapılan web tabanlı ankete dayanır. Günde bir başlatma yapıldığı varsayılarak ve anketi yanıtlayanların tahminlerine göre hesaplanan 5 yıldan daha eski bir bilgisayarı başlatmak için geçen ortalama başlatma süresi kullanılarak çalışanların 5 yıllık bir bilgisayarı başlatmak için yılda 11 saate kadar zaman harcadıkları tahmin edilmiştir (4,07 dakika X haftada 5 gün X yılda 52 hafta / 60 (saat olarak almak için) X 0,67 kullanım oranı = 4,07 X 5 X 52 / 60 X 0,67 = 11,8). İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.

3

Intel tarafından görevlendirilen J.Gold Associates, LLC. tarafından gerçekleştirilmiş, 16 ülkedeki küçük işletmelerden 3297 çalışanın katıldığı, eski bilgisayarlar kullanmanın ne gibi zorluklar ve masraflar çıkardığını değerlendirme amaçlı olarak 2018 yılında yapılan web tabanlı anket, şu sonucu açığa çıkarmıştır: "Çalışanlar, 5 yıldan eski bilgisayarlarda %29 daha az üretken olur." Bu istatistik, kaybedilen üretkenliği telafi etmek için gerekli olan tahmini ek çalışan sayısına dayalıdır. İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.

4

"Sahip olduğunuz her 5 yıllık bilgisayar, size yılda 17.000 dolara mal olabilir" ifadesi, Intel'in talebiyle 16 ülkede (Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, İspanya, Türkiye, BAE, Birleşik Krallık, ABD) küçük işletmelerde çalışan 3297 katılımcıyla eski bilgisayarların zorluklarını ve maliyetlerini değerlendirmek üzere 2018 yılında J. Gold Associates, LLC. tarafından yürütülen web tabanlı ankete dayanır. Anket katılımcılarının tahminine göre, 5 yıldan daha eski bilgisayarlarda çalışanlar %29'a kadar daha az üretkendir. Ortalama bir çalışanın yıllık maaşının 60.000 dolar olduğu varsayımına göre, kaybedilen üretkenlik maliyeti 17.000 dolar olacaktır. İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.