Bilgisayarınızı değiştirin. Şirketinizde Değişim Yaratın.

Şimdi en yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcili bilgisayarlara yükseltin.1

Değişiklik İyidir

En yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere sahip yeni bilgisayarlar; üretkenliğinizi artırmanıza, şirketinizin güvenliğini sağlamanıza ve kazancınızı yükseltmenize katkı sağlar.

Bilgisayarlarınızı Yükselterek Kazancınızı Artırın

Windows* 10 Pro işletim sistemine geçerken eski donanımınızı en yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcili yeni bilgisayarlarla değiştirerek maliyetleri düşürürken üretkenliği artırabilirsiniz.

İşletmenizi yeni bilgisayarlarla destekleyin ›

Geçişten En İyi Şekilde Faydalanın

Windows* 7 desteği Ocak 2020’de sona eriyor. Şimdi yeni bilgisayarlara yükselterek üretkenliği artırmanın tam zamanı.

Yükseltmenin nasıl tasarruf sağladığını görün

İhtiyaçlarınıza Uygun Bilgisayarları Bulun

Her tür işletme için en iyi Windows* 10 Pro geçişi yeni bilgisayarlarla mümkündür.

İşletmenizi yeni bilgisayarlarla destekleyin

Vakit Kaybetmeyin!

Zaman Kazanın

Eski bilgisayar onarımları nedeniyle yaşanan yılda 42 saatlik üretkenlik kaybını önleyin.2

Üretkenliği Artırın

Eski bilgisayarlar çalışanların üretkenliğini %29 azaltıyor.3

Maliyetleri Azaltın

Eski bir bilgisayarı yenisiyle değiştirerek, üretkenlik kaybını yılda 17 bin dolara kadar azaltabilirsiniz.4

Her İşletme için Doğru Bilgisayar

Siz ya da çalışanlarınız; ister hareket halindeyken çalışsın, ister çoklu görev çalıştırsın, ister bir müşteriye sunum yapsın, her zaman her ihtiyaca uygun bir bilgisayar bulabilirsiniz.

All-in-One

İşinizi Daha Hızlı Yapın

Size yanıt veremeyen bir bilgisayarla müşterilerinizin gerçek zamanlı taleplerine nasıl yanıt verebilirsiniz? Yanıt hızı yüksek ve çok hızlı All-in-One masaüstü bilgisayarlar ve Intel® Optane™ hafıza ile kârınızı azaltan günlük görevleri hızlandırabilirsiniz.

İnce ve Hafif

Her Toplantı ve Sunum Artık Daha Keyifli

Skype ya da Google Hangouts gibi uygulamalar için akıllı ses özellikleri sunan yeni 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcili laptoplar ile toplantılarda herkes sizi net bir şekilde görebilir ve duyabilir.

2'si 1 Arada Laptop

İşbirliği Yapmanın ve Çalışmanın Sezgisel Yolu

Gücünü 8. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcilerden alan yeni 2’si 1 Arada laptopların gelişmiş doğruluk düzeyi, çevik düşünme becerinizin doğal bir uzantısıdır. Yeni bir 2’si 1 Arada laptopu laptop ya da tablet modunda kullanarak kusursuz not alma, basitleştirilmiş düzenleme ve daha yaratıcı işbirliği özelliklerinden faydalanabilir ve aralıksız çalışmaya devam edebilirsiniz.

Eski Bilgisayarlar Arızalandığında Neler Olduğunu İzleyin

Bilgisayarlarınızı yükseltmeyerek tasarruf ettiğinizi düşünebilirsiniz, ancak eski bilgisayarlarınız düşündüğünüzden çok daha fazlasına mal olur.

Eski Bir Bilgisayarın İşinizi Engellemesine İzin Vermeyin

Bir işin durumu saniyeler içinde değişebilir. Eski bilgisayarınızın hızınızı kesmesine izin vermeyin.

Videoyu izleyin

Müşteriler Bilgisayarınızın Yüklenmesini Beklemez

Herkes eski bilgisayarınızdaki sorunu gidermeye çalışırken müşterilerinizle kim ilgileniyor?

Videoyu izleyin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenleri, yazılımları, işlemleri ve işlevleri kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında tam bir değerlendirme yapabilmek için bu ürünlerin başka ürünlerle birlikte gösterdiği performans gibi başka bilgilere ve performans testlerine de başvurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için https://www.intel.com.tr/performance adresini ziyaret edin.

2

Techaisle tarafından yapılan araştırma https://techaisle.com/blog/159-small-businesses-pc-cost-study Nisan 2014’te altı ülkeden 736 küçük işletmenin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

3

Intel tarafından görevlendirilen J.Gold Associates, LLC. tarafından gerçekleştirilmiş, 16 ülkedeki küçük işletmelerden 3297 çalışanın katıldığı, eski bilgisayarlar kullanmanın ne gibi zorluklar ve masraflar çıkardığını değerlendirme amaçlı olarak 2018 yılında yapılan web tabanlı anket, şu sonucu açığa çıkarmıştır: "Çalışanlar, 5 yıldan eski bilgisayarlarda %29 daha az üretken olur." Bu istatistik, kaybedilen üretkenliği telafi etmek için gerekli olan tahmini ek çalışan sayısına dayalıdır. İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.

4

Intel tarafından görevlendirilen J.Gold Associates, LLC. tarafından gerçekleştirilmiş, 16 ülkedeki küçük işletmelerden 3297 çalışanın katıldığı, eski bilgisayarlar kullanmanın ne gibi zorluklar ve masraflar çıkardığını değerlendirme amaçlı olarak 2018 yılında yapılan web tabanlı anket, şu sonucu açığa çıkarmıştır: "Her 5 yıllık bilgisayar, senede 17.000 ABD doları zarar etmenize neden olabilir." Anket katılımcılarının tahminine göre, 5 yıldan daha eski bilgisayarlarda çalışanlar %29 oranında daha az üretkendir. Ortalama bir çalışanın yıllık maaşının 60.000 ABD doları olduğu varsayımına göre, kaybedilen üretkenlik maliyetli 17.000 ABD doları olacaktır. İstatistikleri ve raporun tamamını gözden geçirmek için burayı ziyaret edin.