3. nesil işlemci satın alın
Intel® Core™ işlemciler
büyüyen işleriniz için

Kurumsal Kullanım

Intel Satın Alın1

Araçlar

 

Sistem Türleri

Özel İş Çözümleri

 • Intel® Teknoloji Sağlayıcılar
  İhtiyaç duyduğunuz ürünleri ve rehberliği sunabilecek bir çözüm sağlayıcı bulun.
  Bayi Bulun >
  Bayimiz olmak ister misiniz? >

 • Intel® Yazılım İş Ortağı
  Intel platformları ve teknolojileri için satın alabileceğiniz uygulamalar geliştiren bir Bağımsız Yazılım Tedarikçisi (ISV) bulun.
  ISV bulun >
  İş Ortağımız Olun >

 • Intel® Embedded Alliance
  Yenilikçi ve performans odaklı Intel® gömülü ürünlerini tedarik eden, dünya genelinde kabul görmüş ve güvenilir bir özgün donanım üreticisi (OEM) bulun.
  OEM bulun >
  İş Ortağımız Olun >

Ürün ve Performans Bilgileri

open

1. Üçüncü Şahıslara Ait İçerikler: Web Sitelerinde ve Malzemelerde üçüncü şahıslarca gönderilmiş içerikler bulunabilir; bu tür içerikler, şirket profili ve iş geçmişi de dahil olmak üzere, Intel tarafından gözden geçirilmemiştir, onaylanmamıştır ve desteklenmemektedir ve yalnızca müşterilerimize ve kullanıcılarımıza kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur. Burada bir sistemin anılması, bu sistemin desteklendiği veya önerildiği biçiminde yorumlanmamalıdır. Özellikle Intel Corporation, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler hakkında bilgi sağlayarak, bu ürünleri satmak için bir teklifte bulunmamaktadır. Masaüstü bilgisayar, iş istasyonları ve sunucu ürün resimlerinde görünen monitör ürün fiyatına dahil olabilir ya da olmayabilir. Intel, hatalar, eksiklikler ya da diğer zarar ziyan dahil olmak üzere ama bununla sınırlı olmamak kaydıyla üçüncü şahıslar tarafından sağlanan içerikten kaynaklanan sorunlardan hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz. İndirilen veya malzemelerin kullanılması yoluyla başka bir biçimde elde edilen her tür malzemenin takdiri ve riski size aittir ve bu tür malzemelerin indirilmesi sonucunda bilgisayar sisteminizde veya başka cihazlarda ortaya çıkabilecek hasarlar veya veri kayıplarının sorumluluğu tamamen size aittir. Üçüncü şahıslarca sağlanan içeriği kullandığınızda bu tür içeriği değerlendirdiğinizi ve içeriğin doğru, eksiksiz veya işe yarar olduğuna duyduğunuz güven de dahil olmak üzere kullanımdan kaynaklanan her tür riski üstlendiğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Web Sitelerinin ve Materyallerinin her tür kullanımı bu Kullanım Koşullarına ve programa veya siteye özgü diğer koşullara tabidir.