Hibrit Bulut ile Geliştiricileri Destekleyin

BT Özelliklerinizi Geliştirin.

Forrester Consulting, kısa süre önce hibrit bulutun benimsenme durumunu değerlendirmek üzere, dünya genelinde kuruluşların BT karar alıcıları arasında bir araştırma yaptı. Araştırma bulgularını, yükselen trendleri ve geliştirici odaklı bulut stratejileri için tavsiyeleri aşağıdaki içerikte bulabilirsiniz.

Hibrit Bulut ile Geliştirici Üretkenliğini Artırın

Forrester, kuruluşların hibrit buluttaki yeni özelliklerle geliştirici üretkenliğini neden ve nasıl artırdıklarına dair görüşler sunuyor.

Forrester makalesini okuyun ›

Web Seminerinde Geliştirici Başarısı ile İlgili Öne Çıkanlar

Geliştiricilerin uygulamaları hızlı bir şekilde geliştirme, test etme ve devreye alma ihtiyaçlarını anlamak için Chris Gardner’ı Forrester bulgularını değerlendirirken dinleyin.

Web seminerinde öne çıkanları izleyin ›

                                             

Hibrit Bulutun Geliştiricilere Sunduğu Avantajlar

Hibrit bulutun artık geliştirici inovasyonunu desteklemek isteyen şirketler için neden bir lüks olmaktan çıkarak bir zorunluluk haline geldiğini keşfedin.

Bulut avantajları makalesini okuyun

DevOps’un Hibrit Bulut ile Desteklenmesi

Forrester, hibrit bulutun DevOps’un desteklenmesi ve kurumsal BT’nin geliştirilmesi için neden hızla en çok tercih edilen model haline geldiğine dair görüşler sunuyor.

DevOps makalesini okuyun

Bulut Kaynağı

Bulut Bilişim

Intel® teknolojisi ile bulut hizmetlerinizi nasıl daha kolay sağlayabileceğinizi öğrenin. Bulut bilişimin temel özelliklerini öğrenin, çözümünüzü planlayın ve ihtiyacınız olan teknolojiye karar verin.

Daha fazla bilgi edinin

Hibrit Bulut Stratejisi Görüşleri

İş modelleri hibrit bulut stratejisine yöneliyor. Intel’in görüşleriyle şirketinizin bunu nasıl yapabileceğini öğrenin.

Hibrit bulut hakkında teknik bilgiler edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1Kaynak: Mayıs 2017’de Forrester Consulting tarafından Intel adına yapılan bir araştırma. Metodoloji: Forrester, bu çalışmada hibrit bulut çözümlerinin benimsenmesi konusundaki tutumlarını değerlendirmek üzere ABD, Almanya, Japonya ve Çin’deki kuruluşlarda bulut kararlarından sorumlu 515 karar alıcının katılımıyla çift kör çevrimiçi bir anket yaptı. Taban: Bulut stratejisine sahip kuruluşlarda yönetici düzeyinde 515 BT karar alıcı.