Hibrit Bulut ile Geliştiricileri Destekleyin

BT Özelliklerinizi Geliştirin.

Forrester Consulting, kısa süre önce hibrit bulutun benimsenme durumunu değerlendirmek üzere, dünya genelinde kuruluşların BT karar alıcıları arasında bir araştırma yaptı. Araştırma bulgularını, yükselen trendleri ve geliştirici odaklı bulut stratejileri için tavsiyeleri aşağıdaki içerikte bulabilirsiniz.

Hibrit Bulut ile Geliştirici Üretkenliğini Artırın

Forrester, kuruluşların hibrit buluttaki yeni özelliklerle geliştirici üretkenliğini neden ve nasıl artırdıklarına dair görüşler sunuyor.

Forrester makalesini okuyun ›

Web Seminerinde Geliştirici Başarısı ile İlgili Öne Çıkanlar

Geliştiricilerin uygulamaları hızlı bir şekilde geliştirme, test etme ve devreye alma ihtiyaçlarını anlamak için Chris Gardner’ı Forrester bulgularını değerlendirirken dinleyin.

Web seminerinde öne çıkanları izleyin ›

                                             

Ürün ve Performans Bilgileri

1Kaynak: Mayıs 2017’de Forrester Consulting tarafından Intel adına yapılan bir araştırma. Metodoloji: Forrester, bu çalışmada hibrit bulut çözümlerinin benimsenmesi konusundaki tutumlarını değerlendirmek üzere ABD, Almanya, Japonya ve Çin’deki kuruluşlarda bulut kararlarından sorumlu 515 karar alıcının katılımıyla çift kör çevrimiçi bir anket yaptı. Taban: Bulut stratejisine sahip kuruluşlarda yönetici düzeyinde 515 BT karar alıcı.