Gelişmiş Analizler için Hibrit Bulut Avantajları

Yeni nesil analizlerle dijital dönüşümü destekleyin.

Aşağıdaki içerikler, hibrit bulutun benimsenmesinin kurumsal BT’nin gelişmiş analiz özelliklerini nasıl daha da geliştirdiği konusunda Intel’in görüşlerini ve Forrester Consulting’in en yeni bulgularını sunar1.

İşinize Hız Kazandırmak için Hibrit Bulut Stratejisi Oluşturun

Her kuruluşa uygun tek bir ideal bulut modeli ya da hizmet kümesi yoktur. Ancak “doğru yerde doğru iş yükü” yaklaşımını benimsemek, bir şirketin daha hızlı hareket etmesini, farklılaşmasını ve büyümesini sağlayacak bir hibrit bulut stratejisinin oluşturulmasını mümkün kılar.

Lisa Davis’in videosunu izleyin ›

Hibrit Bulut ile Analiz Hedeflerinin Gerçekleştirilmesi

Forrester’dan kuruluşların hibrit bulutu gelişmiş analiz özelliklerini desteklemek üzere nasıl kullandıklarına ilişkin önemli bulgular.

Analiz makalesini okuyun

Analiz Verilerinin Yönetimi ve Güvenliğinin Sağlanması

Hibrit bulut altyapısına geçmenin şirketlerin gelişmiş analizleri daha güvenli ve verimli bir şekilde yapmalarına nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Veri güvenliği makalesini okuyun

Bulut Analizleri: Gecikme Süresi ve Güvenlik

İleri görüşlü şirketlerin gecikme süresini kısaltmak ve gelişmiş analizlerin güvenliğini artırmak üzere hibrit bulutu nasıl kullandıklarını öğrenin.

Bulut analizleri makalesini okuyun

Bulut Kaynakları

Bulut Bilgi İşlem

Intel® teknolojisi ile bulut hizmetlerinizi nasıl daha kolay sağlayabileceğinizi öğrenin. Bulut bilişimin temel özelliklerini öğrenin, çözümünüzü planlayın ve ihtiyacınız olan teknolojiye karar verin.

Daha fazla bilgi edinin

Hibrit Bulut ile Geliştiricileri Destekleyin

Forrester Consulting’in şirketlerin BT’lerinin özelliklerini nasıl geliştirdikleri ve hibrit bulut ile geliştiricileri nasıl destekledikleri hakkındaki görüşlerini öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin

Ürün ve Performans Bilgileri

1 Mayıs 2017 - Ocak 2018 arasındaki dönemde Forrester Consulting tarafından Intel adına yapılan bir araştırma. Metodoloji: Forrester; hibrit bulut, BT dönüşümü ve analizlerle ilgili üç küresel anket yaptı. Taban: ABD, Almanya, Birleşik Krallık, Japonya, Hindistan ve Çin’deki şirketlerden 1,759 BT karar alıcı