Bulut Bilişim Teknolojisi

Şirketinize güç veren performans ve güven

Tüm bulutlar eşit yaratılmamıştır. En yeni nesil Intel Xeon® işlemcilere entegre bir dizi teknolojiden oluşan Intel® Bulut Teknolojisi, bulutunuzun verileri taşıma, işleme ve koruma becerisini geliştiren özellikler sayesinde ihtiyacınız olan performansı ve korumayı sağlar.

Powered by Intel Cloud Technology programı, Intel® işlemciler için özel olarak optimizasyon sağlayan bulut hizmeti sağlayıcılar (CSP'ler) tarafından geliştirilen geniş bir hizmet yelpazesinden seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Böylece, güvenebileceğiniz çevik ve ölçeklenebilir bir buluta ve veri bakımından en yoğun iş yüklerinin üstesinden gelebilen güce ve özelliklere sahip olursunuz.

Açık bulutunuzun gücünün kaynağını bilin

Veri merkezinizde çalışan teknolojinin aynı zamanda açık bulutunuzda da çalıştığını bilerek, gönül rahatlığıyla devreye alın. Şirketinize güç ve koruma sağlamaya yardımcı olan belirli Intel® bulut teknolojileri hakkında bilgi edinin.

Powered by Intel® Cloud Technology programı hakkında bilgi edinin (3:56) ›

Performans ve korumayı seçin 

Powered by Intel Cloud Technology amblemi, gerçek Intel işlemcileri kullanan, güvenilir, sektör lideri performans ve kalite sunan bulut hizmeti sağlayıcılarını daha kolay bulmanızı sağlar.

Açık bulutun şirketinize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin (4:11) ›

 

Veri merkezinizi gelecekte neler bekliyor?

Fütürist Steve Brown, bulut devreye almaları için altyapının modernize edildiği ve bulut hizmetlerinin sağlanması için uygulamaların optimize edildiği yeni nesil veri merkezlerinin mümkün kıldığı teknoloji potansiyelini açıklıyor.

Yeni nesil veri merkezlerinin neler yapabileceğini görün (3:32) ›

Bulut Girişimleri

Dünyanın her yerinden hizmet sağlayıcıları bir araya getiren Intel® Bulut Arama Aracı (Intel® Cloud Finder - Intel® CF) ile bulut sağlayıcısı arayışınızı kolaylaştırın.

Bulut hizmeti sağlayıcı bulun

Verimli ve güvenli bir bulut ortamı kurmanıza yardımcı olabilecek referans mimariler için Intel® Cloud Builders'ı inceleyin.

Özel bulut ortamınızı geliştirmeye başlayın

Intel, Open Data Center Alliance (ODCA) gibi sektördeki kilit gruplarla ortaklıklar kurarak açık ve birlikte çalışabilir bulut çözümlerinin geliştirilmesini hızlandırıyor.

ODCA hakkında daha fazla bilgi edinin