Paylaşımlı Kurumsal Sorumlulukta Yeni Bir Çağa Doğru

Olumlu küresel etki bırakmaya olan bağlılığımız, dünyadaki her bir insanın hayatını zenginleştiren teknolojiler yaratma amacımızla tümleşiktir.

Dünyadaki Kritik Değişikliklerle Mücadelede İlerleyişi Hızlandırıyoruz

Dünyamız daha önce hiç görmediğimiz zorluklarla karşı karşıya. İklim değişikliği, derin teknolojik uçurum, kapsayıcı olmama ve global pandemiler gibi acil harekete geçilmesi gereken sorunlar, yeni bir paylaşılan sorumluluk çağı gerektiriyor.

RISE Stratejimiz

Teknoloji ve kolektif eylemlerimizin etkisiyle daha sorumlu, kapsayıcı ve sürdürülebilir  bir dünya oluşturmak  için diğerleriyle yaptığımız iş birliğinin ölçeğini artırmak üzere kurumsal sorumluluk stratejimizi geliştiriyor ve çıtayı kendimiz yükseltiyoruz.

Sorumlu

Küresel üretim operasyonlarımızda, değer zincirimizde ve ötesinde güvenlik, sağlık ve sorumlu iş uygulamalarını geliştirmede liderlik etmek.

Kapsayıcı

Küresel iş gücümüz ve endüstri genelinde çeşitlilikleri ve kapsayıcı yaklaşımı teşvik ederek fırsatları teknoloji, kapsayıcılık ve dijital hazırlık girişimleriyle başkalarına ulaştırmak.

Sürdürülebilir

Sürdürülebilirlikte küresel bir lider olup eylemlerimiz ve teknolojimizle müşterilerimizin ve diğerlerinin çevresel etkilerini azaltmalarını sağlayın.

Değişimi Sağlama

Yenilikçi teknoloji ile çalışanlarımızın uzmanlığı ve tutkusuyla Intel'de, endüstrimiz ve ötesinde olumlu bir değişim sağlıyoruz.

Kurumsal Sorumluluk Yolculuğumuz

Intel'in iddialı hedefler belirleme ve performansımızı şeffaf bir şekilde raporlama konusunda köklü bir geçmişi vardır. Yıllık Kurumsal Sorumluluk Raporumuzda ilerleyişimiz (geçmişimiz, günümüz ve geleceğimiz) hakkında bilgi edinin.

Rapora ulaşın ›

CEO'muzun mektubunu okuyun ›

Sohbete Katılın

Yeni girişimler hakkında ilk siz bilgi sahibi olun, etkimizi yakından inceleyin ve kurumsal sorumluluk çalışmalarımıza ilişkin görüşlerinizi paylaşın.

Twitter'da Bizi Takip Edin ›

Instagram ›

Blogumuzu okuyun ›

Kurumsal sorumluluk ekibimize ulaşın ›

Ahlak veya insan hakları endişelerini bildirin ›