Eğitimciler ve Ebeveynler için Uzaktan Öğrenme Rehberi

Eğitim Araç Kutusundaki Yeni Temel Araç

İpuçları:

  • Eğitimciler: Öğrencilerin dersten kopmamasını sağlayın

  • Öğrenciler: Tutkunuzu keşfedin

  • Ebeveynler: Çocuğunuzun öğrenimini oluşturmaya ortak olun ve kolaylaştırın

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

Hayatlarımız bir anda önemli ölçüde değişti. Eğitimciler uzaktan öğrenme çözümlerine uyum sağlamak için fazla mesai yapıyor. Bu sırada ebeveynler de çocuklarının eğitimini gözeten koordinatörler gibi çabalıyor. Tüm bunları hem eğitimi eğlenceli tutmaya hem de sofraya her gün üç öğün yemek koymaya çalışarak yapıyorlar. Değişim zor olsa da öngörülmeyen fırsatlar da sunabilir.

Intel Eğitim Grubu, ABD'nin önde gelen eğitmenleriyle iş birliği yaparak bu plansız geçişte eğitimcilere ve ebeveynlere destek olacak iki uzaktan öğrenme arkadaşı rehberi oluşturmuştur.

Eğitimci Rehberi, uzaktan öğrenmeyi benimsemeye başlamak için basit ve düzenli bir plandır.

Ekstra teknoloji veya kaynak gerektirmeyen Ebeveyn Rehberi de tüm ebeveynler ve çocuklar için tasarlanmıştır. Bu rehberde güvenilir ve abonelik gerektirmeyen kaynakların listesi mevcuttur, üstelik ailede son teknoloji bir bilgisayar yoksa bile çalışır. Ebeveynler ayrıca rehberin bilgisayar başındaki ve bilgisayar başında oturulmayan aktiviteleri dengeliyor olmasını çok sevecek. Bu rehber (faydalı satın alma tavsiyelerinde bulunmuş olsak da) bir satın alma rehberi değildir .

Eğitimci ve Ebeveyn rehberlerini lütfen aileniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile paylaşın. Her zamanki gibi fikirlerinizi duymak ve bu kaynakları nasıl kullanacağınızı öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.