New Mexico'da 40 Yıldan Beri Yenilik ve Yatırım Yapıyoruz

Kendimizi topluluğumuz için daha iyi bir gelecek yaratmaya adadık.

Kırk Yıllık Yenilik

Intel 1980 yılında Rio Rancho'daki yeni üretim tesisinin temelini atmıştır; bu tesis bugün zamanımızın en zorlu meydan okumalarına cevap veren teknolojileri geliştiren ve üreten 1.200'den fazla New Mexico sakinine ev sahipliği yapmaktadır. Intel New Mexico, yüksek üretim hacminin yanında; içlerinde Intel® Silicon Photonics, Intel® Optane™ ve Intel® NAND Flash Bellek de bulunan teknolojileri geliştirmeye odaklanmıştır.

Toplulukta Intel

Başarımız, bölgesel topluluğumuzun sağlığına bağlıdır. Intel; yerel okullar ve üniversitelerden istihdam sağlamakta, araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmakta ve New Mexico menşeili işletmelerle her yıl milyonlar harcamaktadır. Biz burada sadece çalışmıyoruz, burada yaşıyoruz da. Okul sınıflarında ve kar amacı gütmeyen kurumlarda gönüllü olarak ve topluluğa önderlik eden konumlarda hizmet ederek ailelerimizi burada yetiştiriyoruz.

Sürdürülebilirlik İçin Tasarlanmış

Intel'in çevresel sürdürülebilirlik için uzun zamandır süregelen bağlılığı, çevresel ayak izimizi duyarlı bir şekilde yönetmemize yardımcı oluyor. Tesis içi alternatif enerji yatırımlarından yeşil binalara ve su kaynaklarını korumaya, dairesel atık yönetim uygulamalarını hayata geçirme ve kar gütmeyen kurumlarla beraber toplululuğun su kaynaklarını iyileştirme projelerine kadar; çevreye verdiğimiz dikkat geleceğimize verdiğimiz dikkat demektir.

Daha fazla bilgi edinin ›

Topluluk Çevresel Çalışma Grubu

2004 yılında kurulan Topluluk Çevresel Çalışma Grubu, Intel'de sürekli çevresel iyileştirmeleri desteklemek ve Intel ile alakalı çevresel konularda toplulukla kurulan diyaloğu geliştirmek için her ay bir araya gelir. Kamu bu etkinliklere davetlidir ve katılımları için teşvik edilirler.

Daha fazla bilgi edinin ›

Amerika yerlisi karışık grubu

Herkes İçin Yenilik

Gönüllü çalışanlarımız, Intel Vakfı ve topluluk ortaklarımız ile sıkı işbirliği yaparak, fırsatlara erişimi genişletmek ve yeni nesil mucitleri desteklemek için çalışıyoruz. Eğitimi ve diğer önemli topluluk önceliklerini desteklemek, New Mexico'yu herkes için yaşanacak ve çalışacak hayat dolu bir topluluk haline getirmede büyük önem taşır.

Daha fazla bilgi edinin ›

 

Intel New Mexico'ya Katılın

Aradığınız şey ister staj veya geçici iş, ister mühendislik, yazılım geliştirme ve bunlara yakın alanlarda tam zamanlı bir iş olsun; biz her zaman takımımıza katılması için en iyi ve en parlak zihinleri arıyoruz. Gelin ve geleceği bizimle inşa edin. 

İş ilanlarına göz atın ›

Katılın

Yeni girişimlerimizden haberdar olun, gelişimimizi takip edin ve Intel Arizona ile ilgili geri bildiriminizi paylaşın.