Intel'de Değerlerimiz Bizi Tanımlar

Değerlerimiz karar verme, birbirimize davranma ve müşterilerimize hizmet verme şeklimize rehberlik eder. Değerlerimiz, dünya üzerindeki her insanın yaşamını zenginleştiren, dünyayı değiştiren teknolojiler üretme amacımıza ulaşma şeklimizin temelidir. Değerlerimiz, basit kelimelerin ötesinde bizi bir araya getiren ortak özelliktir.

Korkusuz

Korkusuz

Cesur ve yenilikçiyiz. Risk alır, hızla başarısız olur ve hatalarımızdan ders alarak sonraki sefer daha iyi, daha hızlı ve daha akıllı oluruz.

Kapsayıcılık

Kapsayıcılık

Aidiyet kültürü oluşturmaya çalışıyoruz. Herkesin tam kapasitede katkıda bulunabileceği ve elinden gelenin en iyisini yaptığı bir ortam oluşturuyoruz. Bize sağlayacağı faydanın bilincinde olarak, farklıları benimsiyoruz.

Müşteri Odaklılık

Müşteri Odaklılık

Hedeflerine uygun hizmetler sunmak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz, öğreniyoruz ve öngörüyoruz. Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır.

Tek Intel

Tek Intel

Birbirimize değer verir, saygı duyar ve güveniriz. Bireysel başarı yerine takıma odaklanırız. Birlikte daha güçlüyüz. Yenilikçi özümüzle işimizde her gün eğleniyoruz!

Doğruluk ve Şeffaflık

Doğruluk ve Şeffaflık

Paylaştığımız bilgiler ve geri bildirimlerimizle zamanında yanıtlarla, açık, dürüst ve etik olmaya kararlıyız. Olabilecek en iyi sonucu elde etme ruhuyla yapıcı bir mücadele veriyoruz. Dürüstlüğümüzden ödün vermeden hareket ederiz.

Kalite

Kalite

Kaliteli ve güvenli bir iş ortamı sağlarız. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın her zaman güvenebileceği ürünler ve hizmetler sunma disipliniyle çalışırız.