Premier Destek Projeleri

Premier Destek Projeleri Sekmesi

Yeni bir Premier Destek Projesi oluşturmak ve bu projeyle iş ortaklarını oluşturmak için, Premier Destek Projeleri sekmesine tıklayın.

Durumlar tek başına veya Bir Premier Destek Projesinin parçası olabilir. Projeler siz veya Intel® temsilciniz tarafından oluşturulur; böylece yalnızca açık erişim verilen kişiler projeyle ilişkili olan durumlarını görebilir.

Proje, davaların görünürlüğünü, projenize erişimi verilen şirket içindeki iletişim kişilerini sınırlar. Şirketiniz için oluşturulmuş projeleriniz varsa, devam etmeden önce bağımsız bir durum oluşturmak mı yoksa bir proje içinde mi oluşturmak gerektiğini belirlemelisiniz.

Premier Destek Projeleri sekmesi, en son görüntülenen projelerinizi listeler. Erişiminiz olan projelerin hepsini görmek için Tüm Projeler görünümünün yanındaki Git! düğmesini tıklayın.

Premier Destek Projesi Ayrıntıları sayfasına erişmek için Bir Premier Destek Projesi Adı bağlantısına tıklayın.

*Not: Başka bir şirketle bir proje üzerinde çalışıyorsanız, projenize şirket hesabını eklemek için Intel® temsilcinize başvurabilirsiniz.

Yeni Bir Premier Destek Projesi Oluşturma

Artık kendi Premier Destek Projenizi oluşturabileceksiniz. Yeni Premier Destek Projesi Oluştur düğmesine tıklayın veya sol menüden Yeni Oluştur açılır menüsünü seçin ve Premier Destek Projesi öğesini seçin. Ardından aşağıdaki adımları izleyin.

1. Proje Adı ve Açıklama girin ve Adım 2'ye ilerlemeden sonraki adıma tıklayın.

*Not: Proje adınız benzersiz olmalıdır.

2. Projenize Hesaptan Proje Üyeleri ekleyin. Projenize ekleyebilirsiniz. Hesap üyelerinizin bir listesi görüntülenecektir.

  • Siz proje üyelerini seçin, bunlar Projeye Ekle bölümünde Seçili Premier Destek Proje Üyeleri altında görüntülenecektir.
  • Adım 3'e ilerleme kaydedecek Seçili Üyeleri Projeye Ekle'ye tıklayın.

3. Ürününüze Ürün Ekleyin.

  • Yalnızca hesabınıza atanan ürünler ve "Açık" olarak işaretlenen ürünler, projenize ekleyebilirsiniz.
  • Ürünleri seçtiğiniz zaman, Projeye Ekle kısmında Seçili Premier Destek Ürünleri altında görüntülenecektir.
  • Değişiklikleri projenize kaydetmek için Projeyi Kaydet öğesini seçin.

Proje Detay Sayfası

Proje Ayrıntı Sayfası, proje üyelerini, ürünlerini ve projeyle ilişkili vakaları listeler. Her bölümün ne yaptığını anlamak için numaralı listeyi gözden geçirme.

  1. Bir proje oluşturulduğunda girdiğiniz bilgiler bunlardır. Proje Adı, Açıklama veya durumu güncellemek için değişiklik yapmak için, Düzenle 'yi tıklatın.

  2. Yazıcı dostu bir sayfayı Bu Sayfayı Yazdır bağlantısıyla açmak için Yazdırılabilir Görünüm'e tıklayın.

  3. Intel® Ürünleri bölümü, bu projeyle ilişkili ürünleri listeler. Ek ürün eklemek için Ürün Ekle 'yi tıklayın. Ürünleri kaldırmak için Ürünleri Kaldır 'a tıklayın.

  4. Projeyi ve proje içindeki durumlarını görüntüleme hakkı verilen kişiler, Premier Destek Projesi Üyeleridir. Projenize ek üye eklemek için Üye Ekle 'ye tıklayın. Proje üyelerini kaldırmak için, Üyeleri Kaldır 'a tıklayın.

  5. Yeni Servis Durumu simgesine tıklayın. Servis ServisLeri bölümü, projeyle ilişkili tüm güncel vakaları gösterir. Durum ayrıntılarını görüntülemek için Durum Numarası bağlantısına tıklayın.

Durum Özelliklerini Düzenleyin ve Kapatın

Bir durum Intel® Projeleri sekmesinden düzenlenebilir veya kapatabilirsiniz. Projeye erişin, Durumlar bölümüne gidin ve Düzenle veya Cls 'e tıklayın.

Bir Projeyi Devre Dışı Bırakma

Bir projeyi devre dışı bırakma için, Premier Destek Projesi sekmesine tıklayın.

Premier Destek Projeleri Ayrıntıları sayfasında Düzenle 'ye tıklayın.

Sonra Durum alanına gidin, açılır menüye tıklayın ve Devre Dışı Bırak'ı seçin,sonra Kaydet 'e tıklayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.