Intel'in yeni nesil grafik, medya ve ekran özellikleri, nesilden nesle kıyasla önemli performans iyileştirmeleri 1. Bu iyileştirmeler, perakende, sağlık hizmetleri ve akıllı şehirler gibi dikey sektörlerde müşterilerimizin daha fazla kullanımına imkan tanır.

Belge

Nesnelerin İnterneti grafikleri, medya ve ekran teknolojileriyle ilgili tasarım belgeleri edinin.

Öne Çıkan Platformlar

IoT Teknolojileri

Daha fazla veri yakalamanıza, daha hızlı analiz etmenize ve daha çabuk hareket etmenize olanak sağlayan ilgili teknolojilere göz atın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Performans kullanıma, yapılandırmaya ve diğer faktörlere göre değişir. www.Intel.com/PerformanceIndex sayfasından daha fazla bilgi edinin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.