Intel'in yeni nesil grafik, medya ve ekran özellikleri, yeni nesil işlemcilere göre önemli performans 1. Bu iyileştirmeler perakende, sağlık sektörü ve akıllı şehirler gibi dikey sektörlerde müşterilerimiz için daha iyi kullanımlar mümkünleştirmeye yardımcı olur.

Belge


IoT grafikleri, medya ve ekran teknolojileriyle ilgili tasarım belgeleri elde etmek.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Performans kullanıma, yapılandırmaya ve diğer faktörlere göre değişir. www.Intel.com/PerformanceIndex sayfasından daha fazla bilgi edinin.

Yukarıdaki bilgiler, orijinal içeriğin insan ve bilgisayar tarafından yapılan çevirisinin size kolaylık olsun diye yapılmış bir karışımıdır. Bu içerik sadece genel bilgi amaçlıdır ve içeriğe, eksiksiz veya doğru olarak güvenilmemelidir. İngilizce sayfayı görüntülemeyi tercih ediyorsanız, soldaki simgeye tıklayın. İngilizce Görüntüle