Intel, daha fazla veri yakalamaları, daha hızlı analiz etmelerini ve daha kısa sürede harekete geçirmeleri için uçta hareket eden işletmeleri destekleerek daha akıllı bir Nesnelerin İnterneti (IoT)1. IoT iş ortağınız olarak Intel ile daha stratejik karar alma, operasyonel gelişmeler ve sektöre yönelik kesintileri kolaylaştırmak için geniş teknoloji, çözüm ve araçlar portföyümüzden faydalanabilirsiniz.

Tüm Intel Platformları


Intel'in edge kullanımına hazır bilgi işlem ve bağlantı teknolojileri portföyü ile edge uygulamalarını hızlı bir şekilde dağıtın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.