Intel, IoT segmentleri ve diğer çeşitli müşteri kullanımlarını desteklemek üzere CPU'lardan amaca yönelik yapay zeka hızlandırıcılarına kadar çeşitli yapay zeka bilgi işlem1.

Intel® AI Bilgi İşlem Portföyü

Intel, iş yükü odaklı CPU ve GPU ürünlerinden programlanabilir bileşenlere ve derin öğrenme hızlandırıcılarına kadar yapay zeka bilgi işlem ürünleri portföyüne sahiptir.

OpenVINO™ kullanarak Yapay Zeka Çıkarımı Yazılım OpenVINO™

Dünyayı OpenVINO™ araç kitinin Intel® Dağıtımı. Sağlık ve yaşam bilimleri, perakende, endüstriyel ve diğer alanlarda yeni ve gelişmiş kullanım alanlarını devreye etmek için birden fazla Intel® mimarisinde yapay zeka ve bilgisayar görüşlerinin tam gücündan faydalanın.

Öne Çıkan Platformlar

IoT Teknolojileri

Daha fazla veri yakalamanıza, daha hızlı analiz etmenize ve daha çabuk hareket etmenize olanak sağlayan ilgili teknolojilere göz atın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.