Intel, IoT segmentleri ve diğer çeşitli müşteri kullanımlarını desteklemek üzere CPU'lardan amaca göre inşa edilen yapay zeka hızlandırıcılara kadar çeşitli yapay1.

Intel® AI Bilgi İşlem Portföyü

Intel, iş yükü odaklı CPU ve GPU ürünlerinden programlanabilir bileşenlere ve derin öğrenme hızlandırıcılarına kadar birçok AI bilgi işlem ürünü portföyüne sahiptir.

OpenVINO™ Kullanarak AI Çıkarım yazılım iş OpenVINO™

Yeni Intel® Distribution araç OpenVINO™ keşfedin. Sağlık ve yaşam bilimleri, perakende, endüstriyel ve diğer birçok farklı Intel® mimarisinde AI ve bilgisayar görüşlerinin tam gücüyle faydalanın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.