Intel’in gelmiş geçmiş en iyi masaüstü bilgisayarı.

Masaüstü bilgisayar satın alın

Çok Sayıda Araç. Bir Cihaz.

All-in-One masaüstü bilgisayarlar, yüksek hızlı bilgi işlem ve daha büyük ekranları, şık ve az yer kaplayan bir cihazda bir araya getiriyor.

Daha fazla bilgi edinin

Kasasız Ama Güçlü

Mini Bilgisayarlar, güçlü masaüstü performansının keyfini, neredeyse her yere uyan, küçük ve az yer kaplayan bir tasarımda çıkarmanızı sağlıyor.

Nasıl yapılacağını görün

Eksiksiz İşlev

İster oyun ister günlük bilgisayar kullanımı için olsun, Intel® işlemcili kasalar, karmaşık görevlerin üstesinden gelebilecek güçlü performansın yanı sıra, büyük yerel depolama alanı, donanımla geliştirilmiş güvenlik ve çeşitli özelleştirilebilir paketler sunar.

Bağlanın. Kullanın. Eğlenin.

Intel® işlemcili, çok amaçlı Compute Stick, HD televizyonunuzu* akıllı televizyonunuzdan* daha işlevli hale getirir, büyük ekranda internetten video izlemenizi, internette gezinmenizi, e-postaları okumanızı veya sosyal medyada gezinmenizi sağlar.

Daha fazlasını görün

Her Zamankinden Daha Çok Seçenek

7. Nesil Intel® Core™ işlemcili bir masaüstü bilgisayar, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik sıra dışı bir çözüm sağlar.

Evinizde istediğiniz odada dijital avantajlardan faydalanın. En yeni masaüstü bilgisayarlar, en değerli içeriklerinizi saklamanıza, oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyor.

Dijital Yaşamınızı Zenginleştirin

Üstün işlemci hızı ve çarpıcı görüntü kalitesiyle tüm oyun ve yaratıcılık arayışlarınızın sınırlarını genişletin.

Zirvede performans yakalayın

En yeni iş bilgisayarları, esnek iş birliği, güvenlik ve hızı mümkün kılarken, size en yeni yönetim ve destek araçlarını sunar.

İş yerinizi yeniden şekillendirin

Eğitime yönelik masaüstü bilgisayarlarla işbirlikçi öğretme araçlarından ve interaktif öğrenme ortamlarından faydalanın. Genişletilebilir kasalı masaüstünden taşınabilir All-in-One bilgisayara kadar birçok seçenekten tercihinizi yapın.

Öğrenmeyi hızlandırın

31%

5 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla daha iyi ofis üretkenliği1 2

Sınırların Ötesine Geçin

Intel® işlemcili masaüstü bilgisayarların inanılmaz işlemci hızı sağlaması, daha az bekleyerek daha çok iş yapmanız anlamına gelir.

66%

5 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla daha iyi medya düzenleme performansı3 2

Yaratıcılığınızı Serbest Bırakın

En yeni Intel® işlemcili masaüstü bilgisayar, müzik oluşturma, fotoğraf rötuşlama ve video dönüştürme konusunda eski bilgisayarınıza kıyasla iki kat daha hızlıdır. Zamandan tasarruf etmek için ihtiyacınız olan hızı elde edin.

51%

5 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla daha iyi web performansı4 2

Deneyiminizi Paylaşın

Intel® Core™ işlemciyle, eski bilgisayarınıza kıyasla %51 daha iyi web performansı sunan bir masaüstü bilgisayarda fotoğraflarınızı ve albümlerinizi düzenleyebilir ve yerel notlar oluşturabilirsiniz.

Görsel Teknolojiye Kendinizi Bırakın

7. Nesil Intel® Core™ işlemcili yeni masaüstü bilgisayar, eşsiz bir eğlence ve oyun deneyimi sunan göz alıcı görüntü kalitesini mümkün kılar.

35%

3 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla daha hızlı 4K 360 derece içerik oluşturma5 2

36%

3 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla daha iyi 3D grafikler6 2

35%

3 yıllık masaüstü bilgisayara kıyasla daha hızlı 4K video kod çevrimi7 2

Diğer Intel® Teknolojilerini Keşfedin

Sevdiğiniz cihazlarla yepyeni etkileşim yolları sunan işlemci teknolojisiyle hızlı, güvenli, çok amaçlı bilgisayar deneyimi elde edin.

Olanaklara bakın

Dijital yaşamınızı basitleştirin. Fotoğrafları, müzikleri, videoları paylaşın, sosyal medyanın keyfini çıkarın ve gerçek zamanlı bildirimlerden faydalanın. Dosyaları cihazlar arasında otomatik olarak senkronize edin.

Daha fazla bilgi edinin

Daha canlı bir görsel dünyaya tanık olun. Entegre Intel® Graphics Teknolojisi, ev sineması, oyun ve video konferans görüşmelerini mümkün kılar.

Ultra HD izleyin

Darboğazları ortadan kaldırmak için daha hızlı, daha ucuz ve kalıcı bir depolama belleği gerekir. Intel® Optane™ teknolojisi ile işlemcinizin gücünün sadece bir kısmıyla yetinmek zorunda kalmaz, tamamından faydalanabilirsiniz.

İşlemcinizin gücünü açığa çıkarın

Teknoloji tutkunlarına özel performans ve dayanıklı veri merkezleriyle üst düzey masaüstü deneyimlerinden taviz vermeyin.

Doğru SSD'yi bulun

Taleplerinizi karşılayacak işlemci gücünü elde edin. Intel® Pentium® işlemci, hem iş hem oyun için birden çok görevi aynı anda kolaylıkla yürütmek için gerekli gücü sağlar.

Bilgisayarınızla daha fazlasını yapın

Intel® çip set teknolojileriyle performans özelliklerini artırın, masaüstü gücünü en üst düzeye çıkarın ve yeni nesil bağlantılı medya platformlarına bağlanın.

Daha fazla bilgi edinin

Masaüstü veya mini bilgisayarınızda Intel® Wireless-AC ile kusursuz veri akışından ve daha hızlı indirmelerden faydalanırken, bağlantı kopma sıkıntısı çekmeden evinizde bağlantıda kalın.

Daha fazla bilgi edinin

İlgili Videolar

Masaüstü bilgisayar deneyimini yeniden keşfedin ve çalışma şeklinizden oyun deneyiminize kadar yaşamınızı yeniden tanımlayın.

Videoyu izleyin

Güçlü oyun deneyimini, yüksek çözünürlük filmleri ve diğer eğlencelerinizi HD televizyonunuzun ekranına taşıyın.

Videoyu izleyin

Hız, HD web kamerası ve dokunmatik ekran sunan All-in-One masaüstü bilgisayarlar farklı bir bilgisayar ailesidir.

Videoyu izleyin

Günümüzün kasalı bilgisayarları, en karmaşık görevler için güç ve en üst düzey görüntü kalitesi sunar.

Videoyu izleyin

Intel, taşınabilir All-in-One masaüstü çözümüyle ailenizin çeşitli performans ihtiyaçlarını karşılar.

Videoyu izleyin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

SYSmark* 2014, Windows* platformlarının performansını ölçen ve BAPCo* konsorsiyumu tarafından geliştirilmiş bir karşılaştırma testidir. SYSmark üç kullanım senaryosunu test eder: Ofis Üretkenliği, Medya Oluşturma ve Veri Analizi/Finansal Analiz. SYSmark; Microsoft* ve Adobe* gibi Bağımsız Yazılım Tedarikçilerine ait gerçek uygulamalar içerir. Raporlanan ölçümler: SYSmark 2014 Değerlendirmesi ve her senaryo sonucu için bir değerlendirme (tümünde yüksek değer daha iyidir). Ölçekleme verimlilikleri: CPU baskın, frekansa, çekirdek sayısına ve belleğe duyarlı. QSV etkin.
Sistem yapılandırmaları: Intel® Core™ i5-7600 İşlemci, PL1=65W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 4,1GHz'e kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Bellek: 2x4GB DDR4-2400, Depolama: Seagate HDD*, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607
Intel® Core™ i5-2500 İşlemci, PL1=95W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 3,7GHz'e kadar Turbo, Anakart: H67, Bellek: 2x4GB DDR3-1333, Depolama: Seagate HDD, İşletim Sistemi: Windows* 7

2

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerde performans sağlayacak şekilde optimize edilmiş olabilir. SYSmark* ve MobileMark* gibi performans testleri, özel bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu faktörlerde yapılan herhangi bir değişiklik sonuçların da değişmesine yol açabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Performans ve karşılaştırma testi sonuçları hakkında daha eksiksiz bilgi için şu adresi ziyaret edin: http://www.intel.com/performance

3

HDXPRT* 2014 veya açık haliyle High Definition Experience & Performance Ratings Test, Windows* medya düzenleme performansını ölçen bir Principled Technologies karşılaştırma testidir. HDXPRT için üç kullanım durumu kategorisi vardır: Fotoğraf Düzenleme, Video Dönüştürme ve Müzik Düzenleme. Sistemin performansını test etmek için ana akım medya uygulamalarını kullanır. Raporlanan ölçümler: Genel skor, fotoğraf düzenleme, video dönüştürme ve müzik düzenleme alt skorları. Ölçekleme verimlilikleri: QSV etkin. İşletim Sistemi desteği: Windows Masaüstü.
Sistem yapılandırmaları: Intel® Core™ i5-7600 İşlemci, PL1=65W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 4,1GHz'e kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Bellek: 2x4GB DDR4-2400, Depolama: Seagate HDD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607
Intel® Core™ i5-2500 İşlemci, PL1=95W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 3,7GHz'e kadar Turbo, Anakart: H67, Bellek: 2x4GB DDR3-1333, Depolama: Seagate HDD*, İşletim Sistemi: Windows* 7

4

WebXPRT* 2015, Principled Technologies tarafından geliştirilen ve web uygulamalarının performansını altı kullanım senaryosuyla ölçen bir karşılaştırma testidir: Fotoğraf İyileştirmeleri, Albüm Organize Etme, Yerel Notlar, Hisse Senedi Panosu, Satış Grafikleri ve DNA Dizisini İnceleme. WebXPRT, HTML5 Canvas 2D, HTML5 Table, HTML5 Local Storage ve JavaScript* gibi modern tarayıcı teknolojilerini test eder. Raporlanan ölçümler: Her senaryo için saniye olarak gecikme süresi (düşük değer daha iyidir) ve genel skor (yüksek değer daha iyidir). Ölçekleme verimlilikleri: CPU baskın (daha yeni tarayıcılar GPU ile hızlandırılır), frekansa duyarlıdır. WebXPRT, tarayıcı türü ve versiyonuna karşı çok duyarlıdır. İşletim sistemi desteği: HTML5 tarayıcıyı destekleyen tüm işletim sistemleri.
Sistem yapılandırmaları: Intel® Core™ i5-7600 İşlemci, PL1=65W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 4,1GHz'e kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Bellek: 2x4GB DDR4-2400, Depolama: Seagate HDD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607
Intel® Core™ i5-2500 İşlemci, PL1=95W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 3,7GHz'e kadar Turbo, Anakart: H67, Bellek: 2x4GB DDR3-1333, Depolama: Seagate HDD*, İşletim Sistemi: Windows* 7

5

4K 360 Kolor Autopano İş Yükü: İş yükü, 30 saniyelik altı videodan oluşur. Videoların tümü şu teknik özelliklere sahiptir: 106MB, 1920 x 1440, 30Mb/sn, 47.952fps, H.264, .mp4 kapsayıcı. Oluşan dosya 4096 x 2048, 30 fps, H.264,.mp4 kapsayıcı 360° video dosyasıdır.
Sistem yapılandırmaları: Intel® Core™ i7-7700K İşlemci, PL1=91W TDP, 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 4,5GHz'e kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2x8GB LPDDR4-2400, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607
Intel® Core™ i7-4770K İşlemci, PL1=84W TDP, 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 3,9GHz'e kadar Turbo, Anakart: H97, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2x8GB DDR3-1600, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607

6

3DMark*, DX* 9 / OpenGL* ES 2.0, DX 10 ve DX 11 oyun performanslarını ölçen bir Futuremark* karşılaştırma testidir. Başlıca üç test vardır: DX 9 / OpenGL ES 2.0 için “Ice Storm”, DX 10 için “Cloud Gate”, DX11 için “Sky Diver” ve DX 11 grafikleri için “Fire Strike”. Raporlanan ölçümler: Grafik Puanı (GPU), Fizik Puanı (CPU), Birleşik Puan (GPU ve CPU) ve toplam 3DMark Puanı (tüm Puanlarda yüksek değer daha iyi puan anlamına gelir). Ölçekleme verimlilikleri: GPU'nun hakim olduğu grafik testleri; grafiklere, CPU frekansına, çekirdek sayısına ve belleğe karşı hassastır. İşletim sistemi desteği: Masaüstü Windows*, Android*, iOS* ve Windows* RT.
Sistem yapılandırmaları: Intel® Core™ i7-7700K İşlemci, PL1=91W TDP, 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 4,5GHz'e kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2x8GB LPDDR4-2400, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607
Intel® Core™ i7-4770K İşlemci, PL1=84W TDP, 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 3,9GHz'e kadar Turbo, Anakart: H97, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2x8GB DDR3-1600, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607

7

İş yükü video dosyası, yaklaşık 6,27 GB, 3840 x 1714, 73,4 Mb/sn, 24fps, H.264 özelliklerine sahip, yaklaşık 1480 MB, 1920x858, yaklaşık 17,1 Mb/sn, 24fps, H.264, .mp4 video dosyasına dönüştürülen bir .mov video dosyasıdır.
Sistem yapılandırmaları: Intel® Core™ i7-7700K İşlemci, PL1=91W TDP, 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 4,5GHz'e kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2x8GB LPDDR4-2400, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607
Intel® Core™ i7-4770K İşlemci, PL1=84W TDP, 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 3,9GHz'e kadar Turbo, Anakart: H97, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2x8GB DDR3-1600, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607