Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı Sürücüsü Vista* 64 için donanım (zip)

14231
9/13/2007

Giriş

Intel® çip setlerine entegre grafik denetleyicisi için grafik sürücüsü sürümü 15.6 64 ® sağlar. Bu dosya Geliştiriciler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Vista family*
  • Boyut: 12.6 MB
  • SHA1: C216D0C57179EC8761521C366D205474157A324A

Ayrıntılı Açıklama

Kurulum bilgisi için README dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için SÜRÜM NOTLARıNı görüntüleyin. Bu sürücü paketi, 15.6 64 bit sürücüleri içerir ve Microsoft Windows Vista* 64 ile test edilmiştir. Ayrıca en yeni Video BIOS'u da dahildir. Bu sayfada sağlanan yazılım sürücüleri, genel sürümlerdir ve genel amaçlar için kullanılabilir. Ancak bilgisayar orijinal ekipman üreticileri (OEM'ler) özellikleri değiştirmiş, özelleştirmeler dahil etmiş veya onların yazılım ya da yazılım ambalajında başka değişiklikler yapmış olabilir. OEM sisteminiz üzerinde olası kurulum uyumsuzluklarından kaçınmak için Intel, OEM'inize danışın ve sistem üreticiniz aracılığıyla sağlanan yazılımı kullanın tavsiye eder. Intel veya bilgisayar orijinal ekipman üreticisi (OEM), yazılım sürücülerinin bu jenerik sürümünün kullanımından kaynaklanan bazı veya tüm sorunlar için teknik destek sağlamayabiliyor olabilir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.