Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı Sürücüsü Vista* 32 (zip) için destek

14232
9/14/2007

Giriş

Intel® çip setleri entegre grafik denetleyicisi için grafik sürücüleri sürüm 15.6® kurulur. Bu dosya Geliştiriciler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Vista, 32-bit*, Windows Vista family*
  • Boyut: 16.5 MB
  • SHA1: F918D4CB02BEA9F8B19DC43357B96932897F9E64

Ayrıntılı Açıklama

Kurulum bilgisi için README dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için SÜRÜM NOTLARıNı görüntüleyin. Bu sürücü paketi, Windows Vista* için sürücü paketi sürüm 15.6'yı içerir. Ayrıca en yeni Video BIOS'u da dahildir. Bu sayfada sağlanan yazılım sürücüleri, genel sürümlerdir ve genel amaçlar için kullanılabilir. Ancak bilgisayar orijinal ekipman üreticileri (OEM'ler) özellikleri değiştirmiş, özelleştirmeler dahil etmiş veya onların yazılım ya da yazılım ambalajında başka değişiklikler yapmış olabilir. OEM sisteminiz üzerinde olası kurulum uyumsuzluklarından kaçınmak için Intel, OEM'inize danışın ve sistem üreticiniz aracılığıyla sağlanan yazılımı kullanın tavsiye eder. Intel veya bilgisayar orijinal ekipman üreticisi (OEM), yazılım sürücülerinin bu jenerik sürümünün kullanımından kaynaklanan bazı veya tüm sorunlar için teknik destek sağlamayabiliyor olabilir. Bu sayfada sağlanan yazılım sürücüleri, genel sürümlerdir ve genel amaçlar için kullanılabilir. Ancak bilgisayar orijinal ekipman üreticileri (OEM'ler) özellikleri değiştirmiş, özelleştirmeler dahil etmiş veya onların yazılım ya da yazılım ambalajında başka değişiklikler yapmış olabilir. OEM sisteminiz üzerinde olası kurulum uyumsuzluklarından kaçınmak için Intel, OEM'inize danışın ve sistem üreticiniz aracılığıyla sağlanan yazılımı kullanın tavsiye eder. Intel veya bilgisayar orijinal ekipman üreticisi (OEM), yazılım sürücülerinin bu jenerik sürümünün kullanımından kaynaklanan bazı veya tüm sorunlar için teknik destek sağlamayabiliyor olabilir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.