Intel® Ethernet Adaptörü Tam Sürücü Paketi

15084
9/1/2021

Giriş

Bu indirme, desteklenen işletim sistemi sürümleri için Intel® Ethernet Adaptörü Tam Sürücü Paketinin 26.4 sürümünü kurulur.

Mevcut İndirmeler

Önerilen
  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 686.7 MB
  • SHA1: BE4541015734F4C131C970DCFD04F6BB1DE55CC2

Ayrıntılı Açıklama

Değişiklik Bildirimi, 1 Eylül 2021:

Linux Intel® Ethernet Adaptörü altında E810 Intel® Ethernet Adaptörü için eksiksiz sürücü ve Intel® Ethernet Controller Ürünleri Sürüm 26.4 Sürüm Notları güncellenmiştir. Şu anda 26.4 Paketi kuruluysa ve bu Değişiklik Bildirimi sonucunda bu paketi yeniden çalıştıracak isteğe bağlıysa, şunları unutmayın:


Linux sürücüsü, aşağıdaki sorunlar için düzeltmelerle güncellendi:

1. Sürücü, birden fazla sanal işlevin aynı MAC adresine sahip olabilir. Bu, VF kontrol devre dışı bırakılabilir.

2. TCP trafiği için 2k ve 4k boyut paketlerinde gecikme süresinde bir iyileşme var.

3. Sürücü, AUI-C2C PHY türünü KR ethtool bağlantı modu olarak doğru bir şekilde raporlar.

Güncellenenler:

Linux sürücüsü v1.6.4, 100 GbE veri merkezi ağ bağdaştırıcıları ve yardımcı Intel® Ethernet ürünleri için v1.6.7 Intel® Ethernet Controller değiştirilmiştir.

26.4'e yönelik Sürüm Notları, bu bilgilerle güncellendi.

Etkilenen Ürünler:

100 GbE Intel® Ethernet Ağ Adaptörleri - yalnızca Bir Linux sistemi üzerinde yukarıda bahsedilen sorunlar ile karşınıza çıktığı zaman

Diğer Bilgiler:

Yukarıda listelenen sorunlardan etkilenirseniz, Sürücü Paketi Tamamla dosyasına güncellemeniz önerilir. Aksi takdirde güncellemeye gerek olmaz. Daha önce çıkan pakette yer alan sürücü hala geçerli. Diğer tüm dosyalar olduğu gibi kalır; diğer ürünler üzerinde herhangi bir etki olmaz.

==================================

Intel® sürücüleri hakkında

OEM markalı bir sunucu veya aygıt satın aldıysanız, tam FW sürümünüzle uyumlu bir SW sürücü sürümü için OEM'inize başvurun. Birlikte çalışmak üzere doğrulanmış olmayan SW ve FW sürümlerini kullanmak; performansı, özellik kullanılabilirliğini ve sistem kararlılığını etkileyebilir.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.

Özellikler, düzeltmeler, bilinen sorunlar ve genel sürüm bilgilerinin ayrıntılı bir listesi için, sürüm notlarını indirin ve her yazılım sürümüne dahil olan readme.txt dosyasını inceleyin. Sürüm Notları

Genel bakış

Bu. zip dosyası, çoğu Intel® Ethernet için desteklenen Windows*, Linux* ve FreeBSD* sürümleri için tüm gelişmiş ağ Intel® Ethernet içerir. Tüm Intel® Ethernet Bağdaştırıcılar ve Intel® Ethernet Denetleyiciler Windows, Linux veya FreeBSD'nin her sürümü altında destekleniyor değildir.


Bu büyük bir dosya. Her işletim sistemi için yazılıma ihtiyacınız yok ise, işletim sisteminiz için küçük dosyaları indirmeyi öneriyoruz.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.