Intel® Ethernet Adaptörü Tam Sürücü Paketi

15084
8/9/2022

Giriş

Bu indirme, desteklenen işletim sistemi sürümleri için sürücü Intel® Ethernet Adaptörü sürümü 27.6'sını kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız, FreeBSD*, Linux*, Microsoft Windows*, VMware*
  • Boyut: 788.4 MB
  • SHA1: 5E5CA2D3C5C940E8529452359498B0646199EB00

Ayrıntılı Açıklama

Bu sürümde yenilikler

Bu sürüm hakkında daha fazla bilgi için lütfen beni ve Sürüm Notlarını okuyun.

Intel sürücüleri® hakkında

OEM markalı bir sunucu veya aygıt satın aldıysanız, tam FW sürümünüzle uyumlu bir SW sürücü sürümü için OEM'inize başvurun. Birlikte çalışmak üzere doğrulanmış olmayan SW ve FW sürümlerini kullanmak; performansı, özellik kullanılabilirliğini ve sistem kararlılığını etkileyebilir.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.

Özellikler, düzeltmeler, bilinen sorunlar ve genel sürüm bilgilerinin ayrıntılı bir listesi için, sürüm notlarını indirin ve her yazılım sürümüne dahil olan readme.txt dosyasını inceleyin. Sürüm Notları

Genel bakış

Bu. zip dosyası, çoğu Intel® Ethernet için Windows*, Linux* ve FreeBSD*'nin desteklenen sürümleri için tüm gelişmiş ağ Intel® Ethernet içerir. Tüm Intel® Ethernet Bağdaştırıcılar ve Intel® Ethernet Denetleyiciler Windows, Linux veya FreeBSD'nin her sürümü altında destekleniyor değildir.


Bu büyük bir dosya. Her işletim sistemi için yazılıma ihtiyacınız yok ise, işletim sisteminiz için küçük dosyaları indirmeyi öneriyoruz.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.