Intel® Graphics Media Accelerator Driver için Sürüm 7*, Windows Vista, 64-Bit* (zip)

15568
2/19/2013

Giriş

Bu indirme, Windows 7* ve Windows Vista 64-bit* için Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı sürücüsünün 15.22.58.64.2993 sürümünü kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Vista, 64-bit*, Windows 7, 64-bit*
  • Boyut: 83.4 MB
  • SHA1: E09570DB73056B7E0400B2E126E159963073BE44

Ayrıntılı Açıklama

Bileşeniniz için doğru sürücünün veya yazılımın bu olup olmadığını emin değil misiniz? Sürücü Intel® Driver & Support Assistant güncellemelerini otomatik olarak algılamak için bu yazılımı çalıştırın.

Intel® sürücüleri hakkında

Intel® bileşeniniz için sürücü veya yazılım, bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.

Bilgisayar üreticisi grafik sürücüsü algılanırsa ne yapabilirim.

Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yeni özellikler, hata onarımları ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına bakın.

Amaç

Bu yazılım sürücü paketi, Intel® HD Grafikleri içeren Intel® Core™ İşlemciler için Intel® HD Grafik sürücüsünü kuracak. Bu sürücüler başka bir ürünle birlikte çalışmaz. Kurulum bilgisi için beni oku dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için sürüm notlarını görüntüle. Bu sürücü paketi, Windows 7 64-bit* ve Windows Vista 64-bit* için 15.22.58.64.2993 (8.15.10.2993) sürümünü içerir. Bu paket VBIOS dosyalarını içerir.


Destek alma

Grafik Destek Topluluğu Forumu, Intel Grafikleri topluluğu için izlenen ve eşler arası bir değişimdir. Kaydolmak ve foruma katılmak için bu bağlantıyı takip edin.

Intel® Grafik Sürücüleri desteğine Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de erişilebilir.


Ek yardım

İlgili konular
Intel® Graphics Driver sorulan sorular

Bilgisayar üreticisi web siteleri

Windows 7* Destek SSSBu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Otomatik Sürücü ve Yazılım Güncellemeleri

Ürünlerinizi belirleyin ve Windows* sisteminiz için Intel sürücü ve yazılım güncellemelerini indirin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.