Intel® Ethernet Bağlantıları Önyükleme Aracı, Preboot Görüntüleri ve EFI Sürücüleri

15755
7/22/2021

Giriş

Bu indirme sürümü 26.4, PCI seçeneği ROM flash görüntüsünü program Intel® Boot Agent ve flash yapılandırma seçeneklerini güncellemek için UEFI sürücülerini, sürücülerini ve Intel® iSCSI Remote Boot görüntülerini ayarlar.

Mevcut İndirmeler

  • Linux*
  • Boyut: 7.4 MB
  • SHA1: D9714B843A71E303FFF7924DA977CBCACCD06238
  • OS Independent
  • Boyut: 11 MB
  • SHA1: 36A39CB30700BF3F773E4FCF9E4D28BD4E9870C8

Ayrıntılı Açıklama

Amaç

Bu paket, UEFI sürücüleri, yeni sürücüler ve yeni görseller de dahil olmak üzere önyükleme öncesi Intel® Boot Agent için Intel® Ethernet iSCSI Remote Boot içerir.

Genel bakış

Intel® Ethernet Flash Firmware Utility (BootUtil), yapılandırmaları güncellemek ve PCI seçenek ROM'larını desteklenen Intel PCI ve PCI Express* tabanlı ağ bağdaştırıcılarının flash belleği üzerinde program etmek için kullanılır. BootUtil, mevcut yardımcı araçların yerini almaktadır ve daha eski IBAUTIL, ISCSIUTL, LANUTIL ve FLAUTIL işlevlerini sunar. BootUtil, önceki yardımcı programlar tarafından desteklenen tüm bağdaştırıcıları destekler.

Daha fazla bilgi için bootutil.txt dosyasına bakın.

Yeni neler var?

Sürüm notlarına bakın ve yeni sürümler, işletim sistemi desteği, kullanıcı kılavuzları, bilinen sorunlar ve daha fazlası için beni okuyun.

Hangi dosyayı indirmeli miyim?

  • PREBOOT. ZIP: Windows*, EFI ve DOS için belgeler, yardımcı programlar ve önyükleme görüntüleri
  • Preboot.tar.gz: Linux* için belgeler, yardımcı programlar ve önyükleme görselleri

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.