Intel® Ethernet Bağlantıları Önyükleme Aracı, Preboot Görüntüleri ve EFI Sürücüleri

15755
8/9/2022

Giriş

Bu indirme sürümü 27.6, PCI option ROM flash görüntüsünü program Intel® Boot Agent yapılandırma seçeneklerini güncellemek için UEFI sürücüleri, Intel® iSCSI Remote Boot ve sabit sürücüleri yüklüdür.

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız, Microsoft Windows*
  • Boyut: 9.6 MB
  • SHA1: 754A3C0F5EE020C6EB8EF9DF93546555CC902FA0
  • İşletim Sisteminden Bağımsız, Linux*
  • Boyut: 6.1 MB
  • SHA1: 33AA6B989C4EC1B6CD3B300F6D4EC84A05B0AA1D

Ayrıntılı Açıklama

Amaç

Bu paket; UEFI sürücüleri, sürücüler, sürücüler ve sabit sürücüler dahil olmak üzere önyükleme Intel® Boot Agent ve Intel® Ethernet iSCSI Remote Boot içerir.

Genel bakış

Intel® Ethernet Flash Firmware Utility (BootUtil) yapılandırmaları güncellemek ve PCI option ROM'u desteklenen Intel PCI ve PCI Express* tabanlı ağ bağdaştırıcılarının flash belleğinde program etmek için kullanılır. BootUtil, mevcut yardımcı araçların yerini alır ve eski IBAUTIL, ISCSIUTL, LANUTIL ve FLAUTIL'in işlevselliğini sağlar. BootUtil, önceki yardımcı uygulamalar tarafından desteklenen tüm bağdaştırıcıları destekler.

Daha fazla bilgi için bootutil.txt sayfasına bakın.

Yenilikler neler?

Sürüm notlarına göz atın ve yenilikler , işletim sistemi desteği, kullanıcı kılavuzları, bilinen sorunlar ve daha fazlası için beni okuyun.

Hangi dosyayı indirmem gerekir?

  • PREBOOT.ZIP: Windows*, EFI ve DOS için belgeler, yardımcı uygulamalar ve önyükleme görüntüleri
  • Preboot.tar.gz: Linux* için belgeler, yardımcı uygulamalar ve önyükleme görüntüleri

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.