Intel® Setup and Configuration Software (Intel® SCS)

16349
1/20/2022

Giriş

Yapılandırılabilir (ACUConfig.exe) Intel AMT (yalnızca) yapılandırmak için kullanılır ve her bir sistem üzerinde Intel AMT çalışır. Sistemi yerel olarak yapılandırmak veya RCS'ye bir talep göndermek için Yapılandırılabilir'i kullanın.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Server 2008 R2 family*, Windows Server 2012 family*, Windows 7 family*, Windows 8.1 Ailesi*, Windows Server 2016 family*, Windows 10 Ailesi*, Windows Server 2019 family*
  • Boyut: 16.7 MB
  • SHA1: 5D52BFEFEEDEBD9D5F339EB47D38B59FC524B9AA

Ayrıntılı Açıklama

Intel® Kurulum ve Yapılandırma Yazılımı Bildirimi

9 Aralık 2021

Yeni bir bilinen sorun bildirilmiştir: Microsoft'un Kasım 2021 KB5008102/CVE-2021-42278 yaması, Active Directory sunucularına uygulandığında, Active Directory entegrasyonu ile Intel® SCS'yi yapılandırarak/korurken Intel AMT'nin mevcut sürümlerinde hatalara neden olabilir.

Şubat 2021'deki kullanım ömrü sonu duyurus sayfamızda Intel® SCS paketi artık bu indirme sayfasında mevcut değil.

Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen teknik danışmanlık belgesini (Intel_SCS_and_KB5008102.pdf) gözden geçirmeyi unutmayın.

Burada Intel® SCS yapılandırma paketi, yalnızca bu Active Directory yaması için güncellenmiştir.

Lütfen dikkat:

  • Güncellemelerin bu Intel® SCS, en yeni işlevsel ve güvenlik güncellemelerini içerir. Bu ürün desteğin sonuna geldi ve 31 Aralık 2022 tarihinde kullanım ömrü sonu için hedefleniyor. Müşteriler, en kısa sürede Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) ödemelerini değerlendirmeli.
  • Intel; kurum, müşteri ve son kullanıcılar için güvenlik riskleri hakkında titiz bir değerlendirme tavsiye eder. Yamayı kabul eden Intel eco-system iş ortakları ve müşteriler, bunu yaparken tüm güvenlik risklerini kabul eder.

26 Şubat 2021

Değerli ekosistem iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için Intel® Setup and Configuration Software'nin (Intel® SCS) yaklaşan kullanımdan Intel® Setup and Configuration Software. Intel® SCS, 31 Aralık 2022 tarihine kadar destekleniyor olacak. Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA), Intel® SCS'nin temellerini atarak ve Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) için Intel'in desteklemektedir olduğu çözüm olarak bu Intel® Active Management Technology yerini a Intel® AMT

Intel® SCS 12.2.0.152'nin en yeni sürümü, 31 Mart 2021tarihine kadar indirme merkezinde mevcut olmaya devam edecektir .

  • Intel® SCS, 31 Mart 2021'den sonra genel açık indirmeye açık olmayacaktır.
  • 31 Mart 2021'den sonra Intel® SCS web sayfası yalnızca bilinen sorunların, geçici çözümlerin veya risk azaltmaların tam listesini içeren belirli bir yanlışlıkları yansıtacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayın

Sürüm 12.2.0.152 için Özel Sürüm Notu:

SCS 12.2.0.152, mevcut 12.2.0.139 veya 12.2.0.150 kurulumlarını yükseltmez. Bu güncellemeyi kurmadan önce uygulamalar ve Özellikler'den Intel® Setup and Configuration Software 12.2.0.139 veya 12.2.0.150'nin önceki sürümünü kaldırmanız ve daha sonra sürüm 12.2.0.152'yi kurmanız gerekir. Intel® SCS ACUConfig 12.2.0.139 ve Intel® SCS ACUWizard 12.2.0.139 ile aynı prosedürü izleyin. Diğer tüm önceki sürümler için kaldırma gerekli değildir ve yerinde yükseltme desteklenir.

İhracat Uyumluluk Maddesi

Bu yazılım, ABD İhracat İdaresi Düzenlemelerine ve diğer ABD yasalarına tabidir ve belirli ülkelere (Yayla, Güney Kore, Güney Kore, Bire bir, Bire bir, bire bir, bire bir) veya ABD'nin ihracatı yasaklanan kişilere (Reddedilen Taraflar, Özel Olarak Belirlenmiş Milletler ve İhracat İdaresi Kurumu Listesi'ne dahil) veya füze teknolojisi ya da nükleer ile ilgili kişiler ya da kuruluşlara ihraç edilemez veya yeniden ihraç edilemez. kimyasal veya biyolojik silahların).

Intel® Setup and Configuration Software (Intel® SCS) indirme paketi

Intel® Setup and Configuration Software (Intel® SCS) iş için Intel özelliklerini güvenli bir şekilde keşfetmek, etkinleştirmek ve yönetmek için modüler bir çapraz platform deneyimidir. Intel® SCS, kurumsal istemci platformlarında temel becerilerin değerini BT'ye sunar.

Not: Paket içeriklerini indiren ve çıkar aldıktan sonra, başlamak için Intel(R)_SCS_Start_Here.htm dosyasına çift tıklayın.

Yapılandırıcı indirme paketi

Intel® SCS Configurator utility, Intel® Setup and Configuration Software (Intel® SCS) için Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) bileşenidir. Bu indirme, Uzaktan Yapılandırma Hizmeti (RCS) bileşenlerine ihtiyaç duymadan müşterilere Intel® SCS kolaylık sağlamak için sağlanır.

İş hakkında daha fazla bilgi Intel® SCS

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Intel® Business Support

SCCM Intel® SCS kullanıcılarına yönelik bu SCS Eklenti yeni ana bilgisayar portalı üzerinden Intel® Business Support talep edebilirsiniz. Tek seferlik kayıt formunu dolduran kullanıcılar, doğrudan Intel mühendislerinin desteğine sahip olacak. Sorularınız, Intel® Business Support takip etmek ve ortamınızı daha hızlı bir şekilde geliştirmek için gelişmiş portalını kullanın.

Intel® vPro™ Uzmanı Merkezi

Kayıt yaptırmama tercihleri, Intel® vPro™ Merkeziaracılığıyla toplulukla yaygın sorunları hakkında bilgi paylaşımı ™ olabilir. Topluluğun Intel mühendisleri tarafından destek olmadığını unutmayın. Kayıt işlemini şiddetle öneriyoruz.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.