Eski ® için Windows* Intel Intel® Server Board Sunucu Chipset Sürücüsü

16356
1/29/2019

Giriş

Yeni Intel® Chipset Device Software 10.1.17903.8106 sürümü, hedef sisteme Windows* INF dosyalarını kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 10, 64-bit*, Windows Server 2016 family*, Windows Server 2019 family*
  • Boyut: 5.4 MB
  • SHA1: 7A34C56D16357BAFAE1A749BAC465E8976CBF8FA

Ayrıntılı Açıklama

Önemli not: Bu indirmede yer alan Windows* sürümleri ilgili tüm ürünlerde desteklenmiyor. Uygun ürün ailesinin desteklenen Windows sürümleri için işletim sistemi uyumluluk sayfalarına başvurun.

Amaç

Sistem Intel® Chipset Device Software Windows INF dosyalarını hedef sisteme kurulur. Bu dosyalar, aşağıdaki özelliğin düzgün bir şekilde işlev ® için Intel® çip seti bileşenlerinin nasıl yapılandırıldığından özetlemektedir:

  • Aygıt Yöneticisi® Intel® çip seti bileşenlerinin belirlenmesi

Bu yazılımı üç modda kurabilirsiniz: interaktif, sessiz ve katılımsız ön yükleme. İnteraktif mod, kurulum sırasında kullanıcı girişi gerektirir; sessiz mod ve katılımsız ön yükleme modu kullanılamaz.

Bileşeniniz için doğru sürücünün veya yazılımın bu olup olmadığını emin değil misiniz?

Sürücü veya yazılım ® otomatik olarak algılamak için Intel® Driver and Software Assistant'i çalıştırın.

Sürücüler Intel® software ve sürücüler hakkında

Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.