Eski Intel® Server Board için Windows* için Intel® Server Yonga Kümesi Sürücüsü

16356
1/29/2019

Giriş

Intel® Yonga Kümesi Aygıt Yazılımı sürüm 10.1.17903.8106, Windows* INF dosyalarını hedef sisteme yükler.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 10, 64-bit*, Windows Server 2016 family*, Windows Server 2019 family*
  • Boyut: 5.4 MB
  • SHA1: 7A34C56D16357BAFAE1A749BAC465E8976CBF8FA

Ayrıntılı Açıklama

Önemli not: Bu karşıdan yüklemedeki Windows* sürümleri ilişkili tüm ürünlerde desteklenmez. Uygun ürün ailesinin desteklenen Windows sürümleri için işletim sistemi uyumluluk sayfalarına bakın.

Amaç

Intel® Yonga Seti Aygıt Yazılımı, Windows INF dosyalarını hedef sisteme yükler. Bu dosyalar, aşağıdaki özelliğin düzgün çalıştığından emin olmak için Intel® yonga kümesi bileşenlerinin nasıl yapılandırılacağını işletim sistemine özetler:

  • Aygıt Yöneticisi'nde Intel® yonga kümesi bileşenlerinin tanımlanması

Bu yazılımı üç modda yükleyebilirsiniz: etkileşimli, sessiz ve sahipsiz ön yükleme. Etkileşimli mod yükleme sırasında kullanıcı girişi gerektirir; sessiz mod ve sahipsiz ön yükleme modu yapmaz.

Bunun bileşeniniz için doğru sürücü veya yazılım olup olmadığından emin değil misiniz?

Sürücü veya yazılım güncelleştirmelerini otomatik olarak algılamak için Intel® Sürücü ve Yazılım Yardımcısı'nı çalıştırın.

Intel® yazılım ve sürücüler hakkında

Intel® bileşeninizin sürücüsü veya yazılımı bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmemeniz için sürücümüzü yüklemeden önce bilgisayar üreticinizle çalışmanızı öneririz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesinebakın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.