Eski ® için Windows* Için Intel Intel® Server Board Sunucu Chipset Sürücüsü

16356
1/29/2019

Giriş

10.1 Intel® Çip Seti Cihaz Yazılımı.17903.8106 sürümü, Windows* INF dosyalarını hedef sistemlere yüklür.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 10, 64-bit*, Windows Server 2016 family*, Windows Server 2019 family*
  • Boyut: 5.4 MB
  • SHA1: 7A34C56D16357BAFAE1A749BAC465E8976CBF8FA

Ayrıntılı Açıklama

Önemli not: Bu indirmenin Windows* sürümleri, ilgili tüm ürünlerde desteklenmez. Uygun ürün ailesinin desteklenen Windows sürümleri için işletim sistemi uyumluluk sayfalarına bakın.

Amaç

Sistem Intel® Çip Seti Cihaz Yazılımı, Windows INF dosyalarını hedef sistemlere yüklür. Bu dosyalar, aşağıdaki özelliklerin düzgün işleve sahip olmasını ® intel® çip seti bileşenlerini yapılandırmayı işletim sistemine özetler:

  • Aygıt Yöneticisi® Intel® çip seti bileşenlerinin tanımlanması

Bu yazılımı üç modda kurabilirsiniz: etkileşimli, sessiz ve çarpan kilitsiz ön yükleme. İnteraktif mod kurulum sırasında kullanıcı girişi gerektirir; sessiz mod ve katılımsız ön yükleme modu değildir.

Bunun bileşeniniz için doğru sürücü veya yazılım olduğundan emin değil misiniz?

Sürücü veya yazılım güncellemelerini ® için Intel® Driver and Software Assistant'ı başlatın.

Sürücüler Intel® software ve sürücüler hakkında

Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.