Intel® HD Graphics Driver XP* için Yeni Bağlantı (exe)

16543
2/13/2013

Giriş

Bu indirme, Windows XP* Intel® HD Graphics Driver için Intel® HD Graphics Driver sürümü 14.51.5437 (6.14.10.5437) ve 32-bit için kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • Windows XP family*
  • Boyut: 22.8 MB
  • SHA1: 23B7703CEBB287EF4E919762789F7E53D3403C9D

Ayrıntılı Açıklama

Amaç

Bu yazılım sürücü paketi, beni Intel® HD Graphics Driver listelenen ürünün sürücüsünü kuracak. Bu sürücüler başka bir ürünle birlikte çalışmaz. Kurulum bilgisi için README dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için SÜRÜM NOTLAR'ını görüntüle. Bu sürücü paketi, Windows XP* için 14.51.11.5437 (6.14.10.5437) sürümünü içerir.


Kullanım

Bileşeniniz için doğru sürücünün veya yazılımın bu olup olmadığını emin değil misiniz? Sürücü Intel® Driver & Support Assistant güncellemelerini otomatik olarak algılamak için bu yazılımı çalıştırın.

Intel® sürücüleri hakkında

Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.

Destek alma

Grafik Destek Topluluğu Forumu, Intel Grafikleri topluluğu için izlenen ve eşler arası bir değişimdir. Lütfen kaydolmak ve foruma katılmak için bu bağlantıyı takip edin.

Intel® Grafik Sürücüleri desteğine Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de erişilebilir.


Ek yardım

Intel® Grafik Denetleyicinizi Tanımlama


Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yeni özellikler, hata onarımları ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına bakın.


İlgili konular

Intel® Graphics Driver sorulan sorular

Bilgisayar üreticisi web siteleri

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.