Intel® Server Board, Intel® One Boot Flash Update (Intel® OFU), WinPE ve Genişletilebilir Sabit Yazılım Arabirimi (EFI) için Intel® Kulanım Asistanı S2400LP Sabit Yazılım Güncelleme Paketi

16610
12/8/2012

Giriş

Intel® Server Board, Intel® One Boot Flash Update (Intel® Kulanım Asistanı Intel® OFU), WinPE ve EFI (01.06.0002) ile kullanım için Intel® Server Board S2400LP Ailesi için BIOS ve sabit yazılım güncelleme paketini içerir.

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 36.9 MB
  • SHA1: BE13AD4927EB63A790118218373BF94DC0F9C576

Ayrıntılı Açıklama

Bu indirme; Intel® Server Board S2400LP ve Intel® Sunucu Sistemi H2000LP için Intel® Kulanım Asistanı, Intel® One Boot Flash Update (Intel® OFU), Intel® embedded Extensible Firmware Interface (EFI) shell ve Microsoft Windows Preboot Execution Environment* (WinPE) ile kullanım için BIOS ve sabit yazılım güncelleme paketi içerir.

Not: Bu paket BIOS kurtarma dosyası içermeyen. BIOS kurtarma için,"EFI için S2400LP Üretici Yazılımı Güncelleme Paketi"ne bakın.

Üretici yazılımı güncellemesini başlatmadan önce ayrıntılı bilgi için beni oku dosyalarına göz atın.

******************************************************************************
Yazılım, açık kaynaklı yazılım içerir. İlişkili açık kaynak
lisanslar kaynak koduyla birlikte gelir.

BMC sabit yazılımı için açık kaynak kodu indirilebilir.


******************************************************************************

Kurulum talimatları, desteklenen donanımlar, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.