Intel® HD Graphics Driver* ve Windows Vista* için Yeni Sürüm (exe)

16650
1/21/2012

Giriş

Bu indirme, Windows* 7 ve Windows Vista için Intel® HD Grafik sürücüsünün 15.22.54.2622 sürümünü kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Vista, 32-bit*
  • Boyut: 72.6 MB
  • SHA1: 5DB5003C50656EC31210CDA56738E293966E3441

Ayrıntılı Açıklama

Amaç:
Bu yazılım sürücü paketi, Intel® HD Grafikleri ve Intel® HD Grafikleri 3000/2000 Ile 2. Nesil Intel® Core™ İşlemciler için Intel® HD Grafik sürücüsünü kuracak. Bu sürücüler başka bir ürünle birlikte çalışmaz. Kurulum bilgisi için README dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için SÜRÜM NOTLAR'ını görüntüle. Bu sürücü paketi, Windows 7* ve Windows Vista* için 15.22.54.2622 (8.15.10.2622) sürümünü içerir.

Bileşeniniz için doğru sürücünün veya yazılımın bu olup olmadığını emin değil misiniz? Sürücü Intel® Driver & Support Assistant güncellemelerini otomatik olarak algılamak için bu yazılımı çalıştırın.

Intel® sürücüleri hakkında

Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.

Bilgisayar üreticisi grafik sürücüsü algılanırsa ne yapabilirim.

Destek alma

Grafik Destek Topluluğu Forumu, Intel Grafikleri topluluğu için izlenen ve eşler arası bir değişimdir. Lütfen kaydolmak ve foruma katılmak için bu bağlantıyı takip edin.

Intel® Grafik Sürücüleri desteğine Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de erişilebilir.


Ek yardım

Intel® Grafik Denetleyicinizi Tanımlama


Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yeni özellikler, hata onarımları ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına bakın.


İlgili konular
Intel® Graphics Driver sorulan sorular

Bilgisayar üreticisi web siteleri

Windows* 8 ve Windows 8.1 Desteği SSS

Windows 7 Destek SSS

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.