Windows 8* ® Intel® Ağ Bağdaştırıcısı Sürücüsü - Son Sürüm

16765
9/26/2017

Giriş

Windows 8* için temel sürücüleri, Intel® PROSet/Wireless Software Aygıt Yöneticisi*, ANS ve SNMP için Intel® Network Adapters 22.7.1 sürümünü kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • OS Independent, Windows 8, 64-bit*, Windows 8 family*
  • Boyut: 57.3 MB
  • SHA1: 9C498510329025540EAE5B9E41BC7DC6138653D0
  • OS Independent, Windows 8 family*, Windows 8, 32-bit*
  • Boyut: 38.2 MB
  • SHA1: 9BA8AFFEB7C4B7A1B1DC4E4D3CE96CADE288F23A

Ayrıntılı Açıklama

Genel bakış

Windows 8* için temel sürücüleri, Intel® PROSet/Wireless Software Windows Aygıt Yöneticisi*, ekip oluşturma ve VLAN'ler (ANS) için gelişmiş ağ oluşturma hizmetleri ve Windows 8* için Intel® Network Adapters SNMP'yi kurulur.

Bileşeniniz için doğru sürücünün veya yazılımın bu olup olmadığını emin değil misiniz? Sürücü Intel® Driver & Support Assistant güncellemelerini otomatik olarak algılamak için bu yazılımı çalıştırın.

Hangi dosyayı indirmelisiniz?

Not: 10 Gb bağdaştırıcılar yalnızca 64-bit sürücüler tarafından de destekler.

  • Windows* 32-bit (x86) sürümleri için PROWin32.exe
  • Windows'un 64-bit (x64) sürümleri için PROWinx64.exe

Bu indirme nasıl kullanabilirsiniz?

Kendi kendine ayıklama arşivini indirin ve çalıştırın. Dosyaları geçici bir dizine ayıklar, kurulum sihirbazını çalıştıracak ve kurulum tamamlandıktan sonra geçici dosyaları kaldıracak. Tüm dil dosyaları bu arşive gömülür. Fazladan bir dil paketi indirmeniz gerekir.

Dosyaları yüklemeden ayıklamak için readme.htm'ye bakın.

Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yeni özellikler, hata onarımları ve bilinen sorunlar için readme.txt dosyasındaki sürüm notlarına bakın.

Desteklenen cihazlar

Windows 8* Intel® Ethernet bağdaştırıcım destekliyor mu?

Bu yazılım, Denetleyiciler için Intel® Ethernet olabilir. Entegre ağ bağlantıları için destek, sistem veya sistem kartı üreticisi tarafından sağlanır.

Sürücüler Intel® software ve sürücüler hakkında

Intel bileşeninizin sürücüsü veya yazılımı, bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Bilgisayar üreticisi destek web sitelerinin listesine bakın.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.