Intel® SCS* System Center Configuration Manager İçin Ek

17827
7/29/2020

Giriş

Intel® AMT. (2.1.10) bant dışı yönetimi için yerleşik destek dahil Microsoft System Center Configuration Manager* (SCCM) için SCS Eklenti

Mevcut İndirmeler

  • Windows Server 2012 R2 family*, Windows 7 family*, Windows 10*
  • Boyut: 4.9 MB
  • SHA1: E21000DD8702F8649FBA537A0E8D314A24F315D6

Ayrıntılı Açıklama

Notlar:

Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM) 2012 R2*, bant dışı (OOB) Intel® Active Management Technology (Intel® AMT). Bu, yapılandırma ve keşif Intel® AMT ve daha sonra Intel® AMT'nin bazı OOB özelliklerini kullanmak için Intel® AMT.

Bu eklenti, SCCM'nin tüm desteklenen içerik sürümleriyle birlikte Intel AMT.

Eklenti, SCCM ile entegre Intel® SCS bileşenleri. Kurulumdan sonra Intel SCS SCCM'nin yerleşik özelliklerini değiştirir.

Eklenti ayrıca Intel AMT (Intel AMT durumununnitialOOB keşif hala SCCM kullanılarak yapılır) keşfedilen sistemlerde Intel AMT Yapılandırılması/Yapılandırılması ve keşfedilen sistemlerde Intel AMT ayarlarının Bakımı'nı destekleyen sistemlerde bulunan veri keşiflerini de sağlar.

Eklenti, en yeni bileşenleri kullanmak için önceden yapılandırılan koleksiyonları, reklamları ve görev dizilerini Intel SCS oluşturur.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Intel® Business Support

SCCM için Intel® SCS kullanıcıları ve bu SCS Eklenti yeni ana bilgisayar portalı üzerinden Intel® Business Support talep edebilirsiniz. Tek seferlik kayıt formunu dolduran kullanıcılar, doğrudan Intel mühendislerinin desteğine sahip olacak. Sorularınız göndermek Intel® Business Support ilerlemeyi takip etmek ve ortamınızı daha hızlı çalışmaya başlamak için gelişmiş portalını kullanın.

Intel® vPro™ Uzmanı Merkezi

Kayıt yaptırmama tercihleri, Intel® vPro™ Merkeziaracılığıyla toplulukla ilgili yaygın sorunları hakkında bilgi paylaşımı ™ olabilir. Topluluğun Intel mühendisleri tarafından destek olmadığını unutmayın. Kayıt işlemini şiddetle öneriyoruz.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.