Intel® SSD Firmware Update Tool

17903
12/23/2021

Giriş

Bu indirme kaydı, yükleme sürücüsünün 3.0.12 Intel® SSD Firmware Update Tool.

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 143.2 MB
  • SHA1: BA6AC51966B877112693CA5E8075774CE3EE8F01

Ayrıntılı Açıklama

Bu Intel® SSD Firmware Update Tool, Sürüm Notları'Intel® Optane™ Bellek ve Intel Solid State Sürücüler için® sabit yazılım güncelleme özelliklerini sunar.

Araç ISO görüntüsü biçiminde gelir ve ya tamamen boş bir USB sürücüsü ya da boş bir CD (CD yazma yazılımı ve okuma/yazılabilir CD-ROM sürücüsü ile) gerektirir.

Araç platform üzerinde işletim sisteminin dışında çalışır; böylece işletim sistemi gereksinimleri bulunmamaktadır.

Başlarken

  • Üretici yazılımı güncelleme işlemi tamamen sizin riskiniz altında yapılır. Üretici yazılımını güncellemeye çalışmadan önce dosyalarınızın kopyalarını güncellemek veya kopyalarını yapmak sorumluluk size aittir. Üretici Intel SSD işlemi yarıda kesildiyse, üreticiniz Intel SSD çalışmayabilir.
  • Intel® SSD'ler için mevcut en yeni sabit yazılım için, üretici yazılım sürümlerini kontrol edin.
  • Sınırlamalar, gereksinimler ve kurulum adımları Kullanıcı Kılavuzu'nu içerir.
  • Sisteminiz bir bellek ile Intel® Optane™, belleği çalıştırmak için sistem hızlandırmayı geçici olarak devre dışı Intel SSD Firmware Update Tool.
  • Üretici yazılımınızı bir OEM Intel SSD satın kullandıysanız, üretici yazılım sürümünüz farklı bir isimlendirmeye sahip olabilir. En yeni sabit yazılım revizyonları için yerel OEM temsilcinize ulaşın.
  • Üretici yazılımı güncellemesi veya deneyim sorunlarıyla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa lütfen Intel Müşteri Desteği ile iletişime geçin.
  • Bu indirme, hem Intel'in özel yazılımlarını hem de açık kaynaklı bir Linux* işletim ortamını içerir. Intel'in özel yazılımı, yalnızca Intel Yazılım Lisans Sözleşmesi kapsamında lisanslıdır. Bu indirmede sağlanan açık kaynaklı Linux işletim ortamı bileşenleri, UYGUN OLAN LISANSıN L/GPL ve diğer lisanslar kapsamında lisanslanmalıdır. Bu lisanslar, indirme görseli "lisanslar" klasörüne dahil edilir. Bu açık kaynaklı işletim ortamının kaynak kodunu alabilirsiniz.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.