Windows® için Intel® Ağ Bağdaştırıcı Sürücüsü® 10

18293
11/4/2019

Giriş

Windows® 10 için Intel® Ağ Bağdaştırıcısı sürücülerini sürüm 24.3'e yüklür.

Mevcut İndirmeler

 • Windows 10, 64-bit*, Windows 10*
 • Boyut: 73.2 MB
 • SHA1: 78EDC351AADABC184C1D783435F96301BA7A6D33
 • Windows 10, 32-bit*, Windows 10*
 • Boyut: 48.9 MB
 • SHA1: 0F00CA2297F164B8C72AFB0B0445E5E5F8A7EC48

Ayrıntılı Açıklama

Yenilikler

Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için beni.txt dosyasındaki sürüm notlarına göz atın.

Gelişmiş Ağ Hizmetleri (ANS), GrupLama ve VLAN yapılandırması

 • Şu anda Grup ve VLAN yapılandırması yalnızca Windows PowerShell* Intel® PROSet cmdlet'leri için destekleniyor. Bu sadece Windows® 10 için geçerlidir.
 • Ekip ve VLAN yapılandırması dahil olmak üzere Gelişmiş Ağ Hizmetlerini gelecekteki bir sürümde Intel® PROSet Adapter Configuration Utility arabirime eklemeyi planlıyoruz.

Genel bakış

Bu indirme; Windows Aygıt Yöneticisi* için temel sürücüleri, Intel® PROSet ve Windows 10 ile Intel® PROSet Adapter Configuration Utility için Intel® Network Adapters kurulumlarını sağlar.

Hangi dosyayı indirebilirsiniz?

Not: 10-GbE bağdaştırıcılar (Windows 10 destekleyenler) yalnızca 64-bit sürücüler tarafından desteklenir.

 • Windows* 32-bit (x86) sürümleri için PROArakt32.exe
 • Windows'un 64-bit (x64) sürümleri için PRO Birx64.exe

Bu indirme nasıl kullanabilir?

Kendi kendine ayıklama arşivini indirin ve yayınla. Dosyaları geçici bir dizine çıkartır, kurulum sihirbazını çalıştıracak ve kurulum tamamlandıktan sonra geçici dosyaları kaldıracak. Tüm dil dosyaları bu arşive gömülür. Fazladan bir dil paketi indirmenize gerek yok.

 • Dosyaları yüklemeden çıkarmak istiyorsanız readme.htm sayfasına bakın.
 • Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için beni.txt dosyasındaki sürüm notlarına göz atın.

Desteklenen cihazlar

Bu yazılım özel denetleyiciler Intel® Ethernet de olabilir. Yerleşik ağ bağlantıları için destek sistem veya anakart üreticisi tarafından sağlanır.

Ne indir kullanacağınız konusunda kafanız mı karışıyor?

Sürücülerinizi ve yazılımınızı sürücülerinizi otomatik olarak algılamak ve Intel® Driver & Support Assistant.

Intel® sürücüleri hakkında

Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.