Windows® 10, 64-bit* (N-Serisi) için Intel® HD Grafik Üretim Sürücüsü

18338
7/29/2015

Giriş

Bu indirme, Intel® Graphics Driver için Braswell.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 10, 64-bit*
  • Boyut: 175.1 MB
  • SHA1: 4579846372AD0CED9EB9186CFC29A415B93C585F

Ayrıntılı Açıklama

Amaç

Bu indirme, N-Serisi platformları için Microsoft Windows® 10® 64-bit* işletim sistemini çalıştırmak için Intel® HD Grafikleri üretim sürücüsü sürüm 15.40.1.64.4256 sürümünü yüklüdür.

Bunun bileşeniniz için doğru sürücü veya yazılım olduğundan emin değil misiniz? Sürücü Intel® Driver & Support Assistant yazılım güncellemelerini otomatik olarak tespit etmek için sistemi başlatın.

Intel® sürücüleri hakkında

Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Bilgisayar üreticisi destek web sitelerinin listesine göz atın.

Kurulum talimatları, desteklenen donanımlar, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

Otomatik Sürücü ve Yazılım Güncellemeleri

Ürünlerinizi belirleyin ve Windows* sisteminiz için Intel sürücü ve yazılım güncellemelerini indirin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.