Intel® HD Grafik Sürücüsü* 10 Nesnelerin İnterneti Çekirdeği için Intel® HD Grafik Sürücüsü v36.19.0 (Gold)

18549
12/1/2015

Giriş

Kurulum Paketi: Intel® HD Grafik Sürücüsü* 10 Nesnelerin İnterneti Çekirdeği için Intel® HD Grafik Sürücüsü v36.19.0 (Gold)

Mevcut İndirmeler

  • Windows 10, 32-bit*
  • Boyut: 12.3 MB
  • SHA1: EB432472F4AC192E4C1942B2F3C3BEC89D7C9A3E

Ayrıntılı Açıklama

Önemli not

Bu yazılım, gömülü Intel platformları kullanan donanım ve yazılım geliştiricilerine yöneliktir. Ticari veya tüketici sistemlerine yönelik değildir.


Genel bakış

Kurulum Paketi: Intel® HD Grafik Sürücüsü* 10 Nesnelerin İnterneti Çekirdeği için Intel® HD Grafik Sürücüsü v36.19.0 (Gold)

Amaç

Bu yazılım sürücü paketi, Intel® Atom ve Teknolojili İşlemciler için Intel® HD Celeron® kuracak. Bu işlemciler şunları içerir:

  • Intel® Atom™ E3800 İşlemci Serisi
  • Intel® Celeron® J1900 İşlemci
  • Intel® Celeron® N2807 İşlemci
  • Intel® Celeron® N2930 İşlemci


Bu sürücüler başka bir ürünle çalışmaz. Kurulum bilgisi için beni oku dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için sürüm notlarını görüntüleyin.

Not: Bu yazılım sürücüleri, jenerik sürümlerdir ve genel amaçlar için kullanılabilir. Ancak bilgisayar orijinal ekipman üreticileri (OEM'ler) özellikleri değiştirmiş, özelleştirmeler dahil etmiş veya onların yazılım ya da yazılım ambalajında başka değişiklikler yapmış olabilir. OEM sisteminiz üzerinde potansiyel kurulum uyumsuzluklarından kaçınmak için Intel, OEM'inize danışın ve sistem üreticiniz tarafından sağlanan yazılımı kullanın tavsiye eder. Intel ve bilgisayar orijinal ekipman üreticisi (OEM), yazılım sürücülerinin bu jenerik sürümünün kullanımından kaynaklanan bazı veya tüm sorunlar için teknik destek sağlamayabiliyor olabilir.

Ek bilgiler

Yerleşik tasarımcılara yönelik kapsamlı teknik içeriklere, araçlara ve topluluk kaynaklarının yer Intel® Embedded Design Center

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.