Intel® Manageability Commander

18796
8/20/2021

Giriş

Intel® Manageability Commander, Intel® Active Management Technology'nin (Intel® AMT) özellikleriyle bağlantı Intel® Active Management Technology için kullanılan hafif bir Intel® AMT.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Server 2012 family*, Windows Server 2012 R2 family*, Windows 7 family*, Windows* 8.1, Windows Server 2019 family*, Windows Server 2016 family*, Windows 10*
  • Boyut: 40.3 MB
  • SHA1: E7877BF2E97E4F735C1B03A1426A05C731FDDD1E

Ayrıntılı Açıklama

İhracat Uyumluluk Maddesi

Bu yazılım, ABD İhracat İdaresi Düzenlemelerine ve diğer ABD yasalarına tabidir ve belirli ülkelere (Yayla, Güney Kore, Güney Kore, Bire bir, Bire bir, bire bir, bire bir) veya ABD'nin ihracatı yasaklanan kişilere (Reddedilen Taraflar, Özel Olarak Belirlenmiş Milletler ve İhracat İdaresi Kurumu Listesi'ne dahil) veya füze teknolojisi ya da nükleer ile ilgili kişiler ya da kuruluşlara ihraç edilemez veya yeniden ihraç edilemez. kimyasal veya biyolojik silahların).

Intel® Manageability Commander indirme paketi

Intel® Manageability Commander, Intel® Active Management Technology'nin (Intel® AMT) özellikleriyle bağlantı Intel® Active Management Technology için kullanılan hafif bir Intel® AMT. Bu yazılım sayesinde güç kontrolü, uzaktan masaüstü bilgisayar, Intel® AMT envanteri ve daha fazlası gibi işlevleri gerçekleştirmek için etkinleştirilen cihazlara bağlanabileceksiniz.

Yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

2.2 ile çalıştırmak için gereken yeni bir Intel MC bileşeni (elektron) var. Yükseltme/kurulum ayrıntıları için kullanıcı kılavuzuna bakın.

Kullanıcı Kılavuzuna Erişin

Ürün Desteği sayfasını inceleyin

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.