Intel® Manageability Commander

18796
7/27/2022

Giriş

Intel® Manageability Commander, Intel® Active Management Technology'nin (Intel® AMT) özellikleriyle bağlantıda olmak ve kullanmak için kullanılan hafif bir Intel® Active Management Technology konsol.

Mevcut İndirmeler

  • Microsoft Windows*
  • Boyut: 41.3 MB
  • SHA1: 8DC4636674397E75CE57A03BEE593DD5152BDF73

Ayrıntılı Açıklama

İhracat Uyumluluk Maddesi

Bu yazılım, ABD İhracat İdaresi Düzenlemelerine ve diğer ABD yasalarına tabidir ve belirli ülkelere (Yayla, Güney Kore, Güney Kore, Bire bir, Bire bir, bire bir, bire bir) veya ABD'nin ihracatı yasaklanan kişilere (Reddedilen Taraflar, Özel Olarak Belirlenmiş Milletler ve İhracat İdaresi Kurumu Listesi'ne dahil) veya füze teknolojisi ya da nükleer ile ilgili kişiler ya da kuruluşlara ihraç edilemez veya yeniden ihraç edilemez. kimyasal veya biyolojik silahların).

Intel® Manageability Commander indirme paketi

Intel® Manageability Commander, Intel® Active Management Technology'nin (Intel® AMT) özellikleriyle bağlantıda olmak ve kullanmak için kullanılan hafif bir Intel® Active Management Technology konsol. Bu yazılım sayesinde güç kontrolü, uzak masaüstü Intel® AMT envanteri ve daha fazlası gibi işlevleri gerçekleştirmek için etkinleştirilen ve etkinleştirilen cihazlara bağlanabileceksiniz.

Yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

2.2 ile çalıştırmak için yeni bir yazılım Intel MC bileşeni (elektron) mevcut. Yükseltme/kurulum ayrıntıları için kullanıcı kılavuzuna bakın.

Kullanıcı Kılavuzuna Erişin

Ürün Desteği sayfasını inceleyin

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.