Intel® nuc® için Windows 8.1* 64-bit için Intel® Kablosuz Bluetooth® Sürücüsü

18803
10/16/2017

Giriş

Intel Intel® PROSet/Wireless Software NUC için Bluetooth® teknolojisi sürücülerini ®* 64-bit Windows 8.1 sistemi kullanır.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 8.1, 64-bit*
  • Boyut: 15.4 MB
  • SHA1: 029C040444A5135FB41D41CA1F98D4A653E587F8

Ayrıntılı Açıklama

Uyarı
Değerli müşterim, bu yazılımın "Yaşam Sonu" ürünleriyle ilgili olduğu için, güvenlik açıkları içerebilir. Intel, bu yazılımda şu anda bilinen veya gelecekte keşfedilen herhangi bir güvenlik açığını azaltmak için güncelleme yapmayı amacında değildir. BU YAZıLıM, BELIRLI BIR AMACA UYGUNLUK, TICARETE UYGUNLIK, GARANTI DAHIL OLMAK ÜZERE HIÇBIR AÇıK VEYA ÖRTÜLÜ GARANTI OLMADAN "OLDUĞU GIBI" SAĞLANıR. Intel, yazılımdaki herhangi bir bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda garanti veya sorumluluk kabulz.

Amaç

Intel® NUC Intel® PROSet/Wireless Software da kurulu Bluetooth® bağdaştırıcı için Bluetooth® teknolojisi sürücülerini kurulur.

Intel® NUC'sunuz için doğru sürücünün bu olup ® değil misiniz?

Sürücü Intel® Driver & Support Assistant otomatik olarak algılamak için sistemi çalıştırın.

Otomatik Sürücü ve Yazılım Güncellemeleri

Ürünlerinizi belirleyin ve Windows* sisteminiz için Intel sürücü ve yazılım güncellemelerini indirin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.