Intel® Wireless Bluetooth® için Windows 8.1* 64-bit sürücü® NUC

18803
10/16/2017

Giriş

Intel®Intel® PROSet/Wireless Software for Bluetooth® technology NUC için sürücülerini* 64-bit Windows 8.1 nuc'lar için kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 8.1, 64-bit*
  • Boyut: 15.4 MB
  • SHA1: 029C040444A5135FB41D41CA1F98D4A653E587F8

Ayrıntılı Açıklama

Uyarı
Bu yazılım "Kullanım Ömrü Sonu" ürünlerle ilgili olduğu için müşteriden bilgi edinen müşteri, güvenlik açıkları içerebilir. Intel, bu yazılımda şu anda bilinen veya gelecekte keşfedilen herhangi bir güvenlik açıkını gidermek için güncelleme yapmayız. BU YAZıLıM, BELIRLI BIR AMACA UYGUNLUK, TICARETE UYGUNLUK, HERHANGI BIR GARANTI DAHIL OLMAK ÜZERE AÇıK VEYA DOLAYLı HERHANGI BIR GARANTI OLMADAN "OLDUĞU GIBI" SAĞLANıR. Intel, yazılımdaki herhangi bir bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğruluğu veya eksiksizliği için garanti veya sorumluluk kabul etmemektedir.

Amaç

Intel Intel® PROSet/Wireless Software for Bluetooth® technology NUC üzerinde kurulu Bluetooth® Bağdaştırıcının sürücülerini ®.

Bunun Intel® NUC'sunuz için doğru sürücü olup ® değil misiniz?

Sürücü Intel® Driver & Support Assistant otomatik olarak algılamak için bir sürücü çalıştır.

Otomatik Sürücü ve Yazılım Güncellemeleri

Ürünlerinizi belirleyin ve Windows* sisteminiz için Intel sürücü ve yazılım güncellemelerini indirin.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.