Yocto Project* üzerinde Intel Atom® İşlemci E3900 Serisi, Intel® Celeron® N3350 ve Intel® Pentium® N4200 İşlemci için Ses Sabit Yazılımı ve Kullanıcı Kılavuzu

18857
8/18/2017

Giriş

Bu yazılım paketi, 64 bit sistemlerde bulunan yüksek çözünürlüklü (HD) ses ve düşük güç tüketimli motor (LPE) bileşenleri içerir.

Mevcut İndirmeler

  • Linux*
  • Boyut: 1.2 MB
  • SHA1: 564D8EC92419D6E27DA83F93BF8EDE58C816147E

Ayrıntılı Açıklama

Bu yazılım, gömülü Intel® Platformları kullanan donanım ve ® yöneliktir. Ticari veya tüketici sistemlerine yönelik değildir.

Genel bakış

Bu yazılım paketi, 64 bit sistemlerde bulunan yüksek çözünürlüklü (HD) ses ve düşük güç tüketimli motor (LPE) bileşenleri içerir.

İlgili konu

Intel ile Geliştirme için Kaynak & Tasarım Merkezi'nde donanım geliştiricileri için kapsamlı teknik belgelere, yazılımlara, araçlara ve dedeliğe ulaşın.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.