Intel® Server Systems and Board'lar İçin Intel® Xeon Phi™ Platform Güveni Testi Yardımcı Programı (Yalnızca Test Kullanımı için; Teknik Destek Yok)

18860
3/10/2017

Giriş

Intel® Xeon Phi™ (1.03) tabanlı Intel® Sunucu Sistemleri ve Intel® Sunucu Anakartları için Genişletilebilir Üretici Yazılımı Arabirimi (EFI) Platform Güveni Test Aracı Intel® Xeon Phi™.

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 3.1 MB
  • SHA1: EF73936AB185BBCBD29184B648EE80DB1E06964F

Ayrıntılı Açıklama

Sistem entegrasyonundan sonra ve doğru işlevselliği kontrol etmek için kurulumdan önce bu yardımcı programı çalıştırın. Bu yardımcı program, yalnızca yüksek teknolojili Intel® Xeon Phi™ için kullanılır.

Bu yardımcı cihazın nasıl kullanımına ilişkin ayrıntılı bilgi için Kullanıcı Kılavuzu'nu ziyaret edin.

Notlar

Yazılım, açık kaynaklı yazılımlar içeriyor olabilir. İlişkili açık kaynaklı lisanslar sürücü paketine dahil edilir.

Bu Platform Güven Testi (PCT) Yardımcı Programı, yalnızca kullanımı test etmek, ancak teknik destek olmadan kullanmak içindir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.