Arduino* CAD ® Breakout Anakartlı Intel® Edison

19064
8/3/2017

Giriş

Bu indirme paketi, Arduino* için Breakout Board Kit'e sahip Intel® Edison anakart şemalarını, malzeme listesini ve düzen dosyalarını içerir.

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 3.3 MB
  • SHA1: E74F6296B2B8D7D01B309C6733F79535086E3678

Ayrıntılı Açıklama

Not

Intel; Intel® Galileo geliştirme kartları, Intel® Edison bilgi işlem modülü ve geliştirici kitlerini ve Intel® Joule™ bilgi işlem modülü ve geliştirici kitlerini sonlandırmıştır. Intel Galileo, Intel Edison veya Intel Joule platformları için yeni yazılım sürümü sunulması planlanıyor.

Intel, 15 Eylül 2017 tarihinde çevrimiçi kaynaklarını arşivledi ve Intel Galileo, Intel Edisonve Intel Joule forum topluluklarını 15 Haziran 2020 tarihine kadar erişime açık olacak. Açık kaynaklı lisanslar altında lisans sunulan dosyalar, GitHub'da* ikili ve kaynak kod olarak genel olarak kullanılabilir olmaya devam edecektir.

Amaç

Bu paket, Arduino* için Breakout Anakartı içeren Intel® Edison için şu dosyaları içerir:

  • 'de PCB düzeni BRD formatı
  • 'de PCB tasarımı . DSC formatı
  • PDF'de anakart şeması
  • Malzeme listesi

Not: Bu dosya formatlarına erişmek için belirli yazılım uygulamaları gereklidir. Sağlanan bilgiler yalnızca referans amaçlıdır ve dünya çapında pazarlarda bulunan varyasyonlar ile eşleşmez.

Malzeme listesinde yer alan tedarikçiler, tekliflerini revize alma hakkı rezervi; seçim alt belgeleri, son kullanıcının tek sorumluluğundadır.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.