Intel Atom® ile Yocto Project* için Intel Atom® İşlemci E3900 Ailesi® Celeron® Intel® Pentium® N3350 İşlemci ve Intel® Pentium® N4200 Anakart Destek Paketi Intel® System Studio

19110
8/24/2017

Giriş

Bu yazılım paketi gerekli tüm yemek tarifleri, Intel® SoC Watch, Intel® VTune™ Ve Intel® Temel Entegre Performans Özellikleri.

Mevcut İndirmeler

  • Linux*
  • Boyut: 80.2 MB
  • SHA1: 5D4269A94D39F29E746E4759E0F9B33A25B8EB1B

Ayrıntılı Açıklama

Bu yazılım, gömülü Intel® platformlarını kullanan donanım ve yazılım geliştiricilerine ® yöneliktir. Ticari veya tüketici sistemlerine yönelik değildir.

Genel bakış

Bu yazılım paketi gerekli tüm yemek tarifleri, Intel® SoC Watch, Intel® VTune™ Ve Intel® Temel Entegre Performans Özellikleri. Ayrıca bu sürüm için sürüm notlarını da içerir.

İlgili konu

Intel ile Geliştirme için Kaynak & Tasarım Merkezi'nde donanım geliştiricileri için kapsamlı teknik belgelere, yazılımlara, araçlara ve dedeliğe ulaşın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.